30 haftalık gebelik + cinsellik

K

kuru

Ziyaretçi
arkadaşlar 30 haftama gırdım çok şükür.ama eşimle tam kardeş olduk valla.eşim korkuyor bebege birşey olur cinsellik olmaz diyor.doktoumda bu güne kadar birşey demedi.ama çok komik olduk yaa gerçekten sarılmaya korkuyor adam cagız.bizim gibi olanlar varmı.kaydirigubbakcemile3

bız hamıle oldugumu ogrenmeden 10 gun once bıraktık
su an 37 haftalıgım we hala kardes gıbıyız
e accık katlanacaksın canım
bıse olmaz merak etme
dokunun sarılın ama cınsellık olayında bıraz kısıtlamaya gıdın
gercı dr sorun yok derse dewam da edılır
ama bız kıyamadık mınıge
carsamba doguma gıdıcem artık dogum sonrası da bıraz ayrıyız

canım valla benim son 6 gunum kaldı en son kocişle 2 gun önce biraz cilveleştik :kedi:şükür bü sorun yok artık doğumdan sonra kaydirigubbakcemile3

bence hamileliğimizde sorun yoksa kocalarımızı gözardı etmemek lazım. biz haftada 1 bazen 2 kere beraber oluyoruz. 31 haftalık hamıleyim. eğer beraber olmazsak kocalarımız bizden uzaklaşabilir iyice zaten kilolar kocaman bir göbek:)

veee kesinlikle bebeği rahatsız etmediğini söylüyor dr lar bende bırakmak istemem 15 haftadayız şuan iyi gidiyor ama şişince de olsun isterim kocişimi ihmal etmek istemem....

valla biz de kocişimle hep devam ettik 39 haftada bile birlikte olduk ve zaten 2gün sonrasında doğum yaptım :) yani bizde böyle bir sorun olmadı kaydirigubbakcemile3

Ahahaahahaha, ömrünüz uzun olsun emi ne güldüm ne güldüm kaydirigubbakcemile3
39 Haftalik hamisim ve devam ediyoruz valla :kedi:
Bir sorununuz yoksa, dert ve tasa edilecek konu degil amma velakin, tedbirli davranmakda kacinilmaz bu durumda.

oyle şey olurmu ayol ?? gerci bizim gibi son gune kadar da samimi olunca boyle habire hamile kalınıyoo :pp hangisi dooru bilemijemm :)

maşallahh amaşallahh ayy bızımkı nerdeyse yatagın yanından yöresınden geçmıycek.sadece benı pofpoflar bos bos öper sever oy oy der okadarcık :)) neyse 2 ay sonra dogum var kurtulcazz artık

ee 30 haftalik olmusun canim birakin artik yani:KK70:karnin top gibiyken nasil canin isteyebiliyo sastim yanii

valla ben 34 haftalıgım hala devam.bır sorunumuz yok cok sukur.normal dogumu kolaylastırıyor muş dıye bılıyorumm

bizde de bir sorun yok canım normal olarak devam sayısı az tabi haftada 1 yada 2 defa
kocamada yazık 30 hafta dayanamaz zaarr bana kalda no problem olmasada olur::))))

ESİN 21 KATILIYORUM SANA KORKU İLE Bİ ZEVK ALAMIYO İNSAN BENİM DÜŞÜNCEMEM TABİKİ ALANDA VARDIR CANIM kaydirigubbakcemile5

kızlar ben 39+5 teyim. 35 te bırakmıştık. 37 de doktora gidince ev ödevi şeklinde verdi normal doğum istiyosan diye. inş. bi faydası olur çünkü benim için eziyet halinde:::::::KK43:

ohoooo ben çocuğu nasıl yaptığımı unttum taa hamileliğimin başından beri yasak zaten kocam da askerde 4 aydır biri bana anlatsın ya nasıl bişeydi cinsellik :bbo: :nazar:

iyide bir sorun yoksa neden ara veriyosunuzki düşük tehlikesi olmadıkça ikisinin hiç bir ilgisi yokmuş zaten...

arkadaşlar 30 haftama gırdım çok şükür.ama eşimle tam kardeş olduk valla.eşim korkuyor bebege birşey olur cinsellik olmaz diyor.doktoumda bu güne kadar birşey demedi.ama çok komik olduk yaa gerçekten sarılmaya korkuyor adam cagız.bizim gibi olanlar varmı.kaydirigubbakcemile3

ben varım arkadaşım aynen senin gibi benim eşimde aynı tepkileri veriyor bende 31. haftadayım bşverdim bende keyfi bilir sırnaşık şey

Bence son aya kadar herhangi bir anormalik olmadıkça devam edilebilir.Biz hala devam ediyoruz.Ama haftada 1 kereyi geçmemeli bence ve deoğru pozisyonlar seçilmeli diye düşünüyorum.:kedi:

32 haftalık olduk arada devam ama zor oluyo artık agırlastım iyice.bide bebiş kıpırdıyınca konsantire olamıyrm

X