Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Casting Saç Boyası 730 Bal Köpüğü

kkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
985
7
Arkadaşlar loreal casting bal köpüğü rengini deneyen varmı? sizce siyahtan açılmış saçın üzerine tam kapaktaki gibi olur mu ?

canım bu boyayı direkt siyah saçın üzerine boyamıcam, siyah saçı önce açcam sonra bununla boyuycam o zaman kapaktaki gibi olur mu demek istemiştim yerimseniben

ah kuzummm siyahımı açıcan ben de açtım saçımı kuaförde karamele döndüm ama şimdi de siyaha geri dönmek istiorum nedense siyah saçın havasını başka renkte bulamıorum ama emin olmak için zaman vercem kendme snçta siyah üzerine yapılan her işlem ya da siyah için yapılan her işlem cok riskli

evet cnm yaaa, benim de 2.5 ay felan oldu siyaha boyayalı dipten kendi saçlarım, alttan da kızıllar yavaş yavaş çıkıyo hemen değil de yine bi 2 ay kadar daha böyle kullanıp artık sarı tonlarına dönmek istiyorum. Bu rengi de beğendim gibi ama bilmiyorum yakışır mı yerimseniben

ben de hazır açtrmışken röflemi yaptrsam diodum geçenlerde ama siyah aklımı hep kurcalıo malesef emin olamıorum diplerim bnm de 1 parmak cıktı bi de siyah saçı açtırıp boyattığm için sadece dipler değil saçın genelinde bi açılma var öyle ya da böle boyanması lazım ama hangi renk karar veremiorum

ya ben de siyah sçaı çok beğeniyorum da ne bilim böle klasik gelio , vazgeçemiyorum da ama başka birinde böle sarı tonlarda bi saç gördüğümde de aklım ona kayıyo. Ya da karamel bakır gördüğümde onu da canım istiyo ne yapcam bilmiyom delikafadulden:roflol:

hehehe Şeniz kararsızlık kötü sey denemediğim tek renk kaldı o da sarı hani ondan da bi zevkmi alıp öle mi koyuya dönsem acaba ama işte röfle de riskli iş zaten saçlarım olmş mısır püskülü röfleyle iice zıvanadan cıkabilir ii yapan bi yer bulmak lazım

bu topiği siyah boya mağdurları diye düzeltsek mi acep, bende siyahtan dönmek istiyorum da:KK70:

ah kuzummm siyahımı açıcan ben de açtım saçımı kuaförde karamele döndüm ama şimdi de siyaha geri dönmek istiorum nedense siyah saçın havasını başka renkte bulamıorum ama emin olmak için zaman vercem kendme snçta siyah üzerine yapılan her işlem ya da siyah için yapılan her işlem cok riskli

ben de sarı saçtan karamele dönmek isterken kızıl bakır oldum çıktım
sizce ne yapabilirimde bal köpügü karamel rengine dönebilirim

işte şimdiki saç rengim
kızıllıktan nasıl kurtulacağım ben yaaa

ya sanırım siyah saçı açtırdıgımızda kızıllık kaçınılmaz oluyor, niye bilmiyorum ama kimi görsem siyah saçını açtıran hep kızıllıktan dert yanıyor, sanırım siyah boyaların pigmentasyonuyla ilgili bişe ( amma da profesyonel konuştum ha delikafaduldensırnaşık şey)

benim saçlarım siyah değildi avatarımdaki gibi sarıydı
anlamadım nedne b u kadar turuncu oldu

aa anladım cnm şimdi cnm, ama canım karamel zaten içinde kızıllık olan bir renk senin zemin de açık olduğu için böyle olmuş bence yerimseniben

bu topiği siyah boya mağdurları diye düzeltsek mi acep, bende siyahtan dönmek istiyorum da:KK70:
cok ii oldu bu başlık yalnızopuyorumnanaktanmağdurları gördkçe yok yok ben boyatmiim en iisi unutma bi zamanlar sen de o mağdrlardan biriydin diorum ama gönül ferman dinlemio:hulya:ne sarı ne siyah en iisi gidip çikolata kahveye falan boyatmak galiba:eek:
ben de sarı saçtan karamele dönmek isterken kızıl bakır oldum çıktım
sizce ne yapabilirimde bal köpügü karamel rengine dönebilirim

işte şimdiki saç rengim
kızıllıktan nasıl kurtulacağım ben yaaa

ya sanırım siyah saçı açtırdıgımızda kızıllık kaçınılmaz oluyor, niye bilmiyorum ama kimi görsem siyah saçını açtıran hep kızıllıktan dert yanıyor, sanırım siyah boyaların pigmentasyonuyla ilgili bişe ( amma da profesyonel konuştum ha delikafaduldensırnaşık şey)

aynen canım benm saçım farklı dönemler de 2 farklı işlemle açıldı ilk açtrdgmda orielle açtrmştm snç tam bi rezalet resmen keçi gbi olmştum yoluk yoluk hem de öle köklü bi renk değişimi de değildi siyahtan patlıcan moru gbi bi renge dönş için açma yaplmştı tabi cok geçmeden yne boyadım siyaha snra işte geçen aylarda renk silici kullanarak actrdım her sklde o kızıllık oluşuo bnce akmasını bekle snra boya üstne istedgn reneg gerçi karamelde de kızıllık oluo ama seçtgn tona göre

Beni saçlarım siyah ve omuz hizamdaydı.
Bir anlık kurmal olma hevesimle açtırdım organik boyayla ve çıkan sonuç kızılımsı bir renkti.
Üzerine boyayıda organik yaptırdım pumpkin (balkabağı) rengine. Zarar görmesinden çok korkuyordum çünkü zaten omuz hizasında ve uzatmaya çalışıyorum baya tuzluya patladı fakat eh işte az yıpranmış görünümlü bir şekilde açıldı nihayetinde. Bir ay sonrasında da boya gayet açıldı kumral tonlarda oldu saçım istediğime yakındı ve bu boyayla boyadım her ne kadar sorunsuz gibi sunulsada gerçekten saçlarımda hiç bir yumuşama ve parlaklık olmadı aksine şekillendirici kullanmadan kullanılmaz hale getirdi saçımı. Renge gelince evet tam o renk çıktı ama aah eski siyah ve sağlıklı saçlarım. Keşke diyorum. Anladınız siz... :-)

:a015:

teşekkürler cnm ama, karar veremiyorum bi türlü.. Çok beyaz tenliyim yakışmazsa saçımı boş yere açtırıp yıpratmış olacam yerimseniben

slmlar ben bu konuyu görmeden kendim konu açtım kutunun üstündeki renk çok güzel benim saçım altın karamel bir kaç kere boyasam acaba bu renge yaklaşır mı

şimdi kızlar ben kararımı verdim bu renge boyuyacam saçımı ama daha önce de dediğim gibi saçlarım siyah ve akmış halde sadece 1 defa boyadım siyaha yaklaşık 2 ay önce.. Ben daha önceleri yine burda siyah saçı açmak için herhangi bir markanın açık sarı rengini alıp boyayınca saçın rengi 2-3 ton açılıyor diye okumuştum.Ancak yeni duyumlarıma göre de bu şekilde normal boyayla açılan saçlar da turunculuk oluyormuş. Bu konuda kesin bir fikri olan var mı? Ya da ben palette'nin felan açıcısını alıp mı açayım saçımın rengini yerimseniben

X