Anket elyaf yorgan yastık mı?yoksa yün pamuk mu kullanırsıız*

elyaf,yün,pamuk hangısını kullanıyorsunuz yorgan ve yastıklarınızda..

• elyaf

OY: 8 36,4%
  • yün

OY: 5 22,7%
  • pamuk

OY: 9 40,9%

• Ankete Katılan
    22

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kızlar elyaf almıstım yaklasık 1 senedır kullanıyrum hep usuyordum ısıtmıyor yada terletıyordu annem sonunda kızdı pamuk yorgan cıkardı dun cıdden ne terledım ne usudum battanıyeye bıle gerek kalmadı ben elyaf yorganı hafıf dıye ıstıyordum aslında markasından dolayı olabılır mı benım kı marketten alma markası yok sanırım

canım bende elyaf kullanıyodum cidden ısıtmıyo üşüyorum sonra annemlerin yaptığı pamuk yorganı çıkardım iki gündür kullanıyorum üşüme kalmadı okadar güzel ısıtıyokı hazır yorganlar hiç ısıtmıyo bende bikaç tane var hiçte memnun kalmadım markasıda iyi benimkinin yıne ısıtmıyo

yün, pamuk yorganımda var ama yıllardır elyaf olanları kullanıyorum. çokta memnunum..

kesinlikle yün pamuk yorgan bir kaç gündür kullanmaya başladık iliğime kemiğime kadar ısındım.
onun öncesinde havalar iyi diye elyafla yatıyorduk sabah kalktığımda her yerim ağrıyordu üşümekten kendimi sıkarak yatmaktan..
ne varsa eskilerde var valla boşuna dikmemişler bize yün yorgan evlenirken :)))

yun pamuk gıtmıs desenıze elyaf ama belkı markası ıyı olsa ısıtır ama ben kullanıyorum artık

Ben pamuk yorgan diyorum,ama yastıkta elyaf.Elyaf yorgan terletiyor maalesef, ama yıkanması kolay olduğu için misafir için kullanıyorum sadece.

X