kesenin içinde bebeklerinizi kaçıncı haftada gördünüz arkadaşlar?

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
slm ben 6.haftamda kese gözüktü ama bebek gözükmedi 1hafta daha bekliyelim dedi dr.
merak ettim sizlerin kaçıncı haftada görüldü bebekleriniz? çok üzülüyorum arkadaşlar.
inşallah haftaya görürüm.

6 haftalıkken kese göründü 9 haftalıkken bebeği gördük inşallah 1 hafta sonra görürsün bebişini

6 haftalıkken kese görünüyo canım.2 hafta sonra bebişi ve kalp atımını duyduk..sende görürsün inşalllah..

ilk gittiğimde kese görünüyordu ama doktor bebeği görmeden kaç haftalık olduğunu söyleyemem demişti!!!!!! garip bir doktordu o da var.... daha sonra başka bir doktora gittim 5hafta3günlüktü ve bebeğimi gördük hatta kalp atışını bile....ama vajinal ult. ile baktı..sanırım o şekilde daha erken görülebiliyor..genelde 7. haftada görülüyor demişti ilk gittiğim doktor...

banada vajinal ulturasondan baktılar sadece kese görüldü...
kısmetse çarşamba günü dr.gidicem 7.haftam dolmuş oluyo inşallah gözükür.

merhaba arkadaşlar bende 5+2 haftalık hamileyim. ama bugün doktora gittim normal usg ile keseyi göremedi. dış gebelik olabilir dedi. alttan da ben usg ye girmek istemedim. perşembe günü tekrar gideceğim. inşallah o zaman görebilirim. sizce erken olduğu için mi görünmedi. inanın canım çok sıkıldı hastaneden eve çok zor geldim.

slm bahar...alttan baktırsaydın keşke ozaman kesin görülürdü.
bende hiç hoşlanmıyorum ama mecbur kalınırsa herşeye katlanırım.
ama benim 5haftalıktı karnımdan kese gözükmüştü...

slm bahar...alttan baktırsaydın keşke ozaman kesin görülürdü.
bende hiç hoşlanmıyorum ama mecbur kalınırsa herşeye katlanırım.
ama benim 5haftalıktı karnımdan kese gözükmüştü...

canım baktırmayı denedim ama olmadı çok ciddi bir şekilde kasıldım. perşembe günü tekrar gideceğim hala görülmezse artık dediğin gibi katlanacağım. bu arada kaçhaftalık olduğunu son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplıyoruz değilmi

azize1 sanırım aynı hafta hamile haberimizi vermiştik :)
Bende bugün gittim dr.a, 5+3. Sadece kese gözüktü ufacık. 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim. İnş. görürüm bebeğimi..:nazar:

azize1 sanırım aynı hafta hamile haberimizi vermiştik :)
Bende bugün gittim dr.a, 5+3. Sadece kese gözüktü ufacık. 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim. İnş. görürüm bebeğimi..:nazar:

canım vajinal ultrasonografi ile mi görüldü yoksa normal mi. birde son adet tarihinin ilk gününden hesapladın dimi gebelik haftanı? bilgi verirsen çok sevinirim.

vajınal yolla 6.haftada gormustuk bız...
1 hafta bekle gec dollenme olabılıyor bazen 8-9 haftalarda gorunuyor bebısler...

benim 4+4 günlüktü alttan muayene ile sağlık lı kese diye gözüktü dış gebelik değil sağllıklı dedi sonra 6. hafta da da kalp atışı görüldü bebişimin....Allahım sağlık sıhhat nasip etsin herkesin kuzusunaaaa...

benim 4+4 günlüktü alttan muayene ile sağlık lı kese diye gözüktü dış gebelik değil sağllıklı dedi sonra 6. hafta da da kalp atışı görüldü bebişimin....Allahım sağlık sıhhat nasip etsin herkesin kuzusunaaaa...

doktor bana 5+2 haftalık dedi ama sanıyorum yanlış hesapladı benim son adet tarihimin ilk gününden hesapladığımda 4+4 çıkıyor. normal usg ile görünmemesi normalir o zaman diye düşünüyorum. arkadaşlar sizde fikir verirmisiniz lütfen ?

alttan baktırman garanti olur du canım ya ben 3 aylık olduk o zamn normal ultrasondan baktı yani karnımdan o zamana kadar kanama veyya herhangi bi şeyi görmem için alttan dedi ve inanıyorum...ilk günlerde 3 gün önce utanıp norml bktrmıştım sorun yoktu ama 3 gün sonra ağrı ile dr gittim alttan bakmam şart dedi ve baktı kanama gördü karından net olmuyormuş...bu benim yaşadığım arkadaşımmm

alttan baktırman garanti olur du canım ya ben 3 aylık olduk o zamn normal ultrasondan baktı yani karnımdan o zamana kadar kanama veyya herhangi bi şeyi görmem için alttan dedi ve inanıyorum...ilk günlerde 3 gün önce utanıp norml bktrmıştım sorun yoktu ama 3 gün sonra ağrı ile dr gittim alttan bakmam şart dedi ve baktı kanama gördü karından net olmuyormuş...bu benim yaşadığım arkadaşımmm

canım benim tavsiyelerin için teşekkür ederim ama ben utanma duygusunuda kenara koydum ama onu içime sokmaya çalışırken bile çok acı hissettim ve deli gibi kasıldım onun için muaynemi alttan yaptıramadım ama mecbur perşembe günü görünmezse yaptıracağım.

canım baktırmayı denedim ama olmadı çok ciddi bir şekilde kasıldım. perşembe günü tekrar gideceğim hala görülmezse artık dediğin gibi katlanacağım. bu arada kaçhaftalık olduğunu son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplıyoruz değilmi
vet canım son adet tarihine göre hesaplıyo dr.lar.
bizim hesabımız doğru olmazmış...yerimseniben

slm ben 6.haftamda kese gözüktü ama bebek gözükmedi 1hafta daha bekliyelim dedi dr.
merak ettim sizlerin kaçıncı haftada görüldü bebekleriniz? çok üzülüyorum arkadaşlar.
inşallah haftaya görürüm.

azizecim arkadaşım neden kafanı taktın bu kadar stres yapma ne olur hayırlısıyla görceksin tabi bebişini merak etme üzülme ne olur.
ben 6. haftada keseyi gördüm 8. haftada bebişimi gördüm sabırlı ol azcık tatlım. biliyorum insan çok meraklanıyo ama sakin olursan daha kolay geçer bu günler tamammı tatlım.

X