yurt dışı eğitim hakkında yardım

zoia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
4.933
5
kızlar önümüzdeki yıl dil eğitimi almak için ingiltereye gitmek istiyorum şuanda hazır olan hiçbirşey yok sadece istiyorum ama bu konuda tecrübeli arkadaşlar nasıl gittiniz kursa ilave olarak çalıştınızımı nasıl zaman geçirdinizz beni bilgilendirirseniz çok sevinirim tşkler a.s.

Ben de çok istiyorum ama para lazım ve kalacak yeri yemeği içmeyi ayarlamak gerek ooof of zor işmafoldumben

Ben de çok istiyorum ama para lazım ve kalacak yeri yemeği içmeyi ayarlamak gerek ooof of zor işmafoldumben

bende çook istiyoruum cnm
bazı firmalar ayarlıyo herşeyi ama onlarında ücretleri çok yüksekk
belki part time çalışılıp gidilebilir
ama hiç görmediğin bilmediğin yer en başta zor gelebilir opuyorumnanaktan

Bu work-shop larla gidilebilir belki ama çok zor olduğunu söylemişti bir arkadaşımın arkadaşı:uhm:
Ben de korkuyorum orda tanıdık samimi biri olmadıkça zordur kesin:sinifsinif:

kk da giden kimse yokmu kızlar ya
birazcık bilgilendiriin bizii mafoldumben

Arkadaşlar, merhaba.
Ben de gitmek istiyorum. Bu bir ay içinde gitmek için bugünden itibaren araştırmaya başladım.
Ama insanın yanında bir yoldaş olması gerekir gibi. Yaban ellerde bir başına nasıl yaşanılır. Ders stresinin üzerine bir de bu yük binerse insanın psikolojisi nasıl dayanır? Bilemiyorum.
Keşke giden arkadaşlar olsa da beraber gitsek.:1rolleyes:

Son düzenleme:
Arkadaşlar, merhaba.
Ben de gitmek istiyorum. Bu bir ay içinde gitmek için bugünden itibaren araştırmaya başladım.
Ama insanın yanında bir yoldaş olması gerekir gibi. Yaban ellerde bir başına nasıl yaşanılır. Ders stresinin üzerine bir de bu yük binerse insanın psikolojisi dayanır? Bilemiyorum.
Keşke giden arkadaşlar olsa da beraber gitsek.:1rolleyes:

cnm araştırmalarını bizimlede paylaşırmısın kimbilir uygun zamanda olursa belkii kk lılar olarakk gideriizz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu yaz kurstan tanıdığım bir İngiliz hoca bana kendi şehrini tavsiye etmişti.Eğer Londra'ya gidersen belki Türklerle karşılaşabilirsin ama Bournemouth(kendi şehri) ta fazla bulamazsın böylece İngilizceni daha çok geliştirirsin demişti bana.Orası İngiltere genelinde iklimi de en ılıman olan yermiş turistlerin uğrak bir yeriymiş sanırsam.:uhm:

Arkadaşlar, benim bugün yarın karar vermem gerekiyor. Yabancı dil forumlarına girip inceliyorum. Karar vermek ne kadar zor? Parayı alıp ilgilenmeyen acente mi dersiniz? Kaldığı aile yanında uyuşamayıp ayrılıp ortada kalan mı dersiniz? Ben de yanımda birisi olsun isterdim ama gittiğiniz kursta türk olmaması daha iyiymiş. Böylece yabancı dil öğrenmeye kendini daha zorlayabilirmişiz.
Yabancı kültürde yalnız bir bayanın yaşaması ne kadar zor, ve dillerini bilmeden.
Oraya gidip yaşadıklarımın her anı bir macera olacak. İnşallah doğru yere karar verir ve doğru insanlara rastlarım ve rastlarsınız. Ben ilk başta EF diye düşünüyordum. Onun hakkında olumsuz bir iki yorum okuyunca çelişkide kaldım.
Ya etrafında gidip de bildiğiniz güvenilir bir acente varsa yardım edin. Hadi hayırlısı bakalım.

iyi bi firma bulmakta çok zor bu ara ingiltere aupairlik için türkiyeden öğrenci kabul etmişyomuş diye okumuştum.netten bazı firmaların yorumlarına bende bakıyorum iyi diyende var kötü diyende bide firmaların istediği tutarlarda dünya kadar fark var işimiz zor yanii

Uzaktan tanıdığım bir arkadaş da gitmişti aupair olarak ama açıkçası pek memnun kalmadı.Orda gözünden bir rahatsızlık geçirmişti ama yanında kaldığı aile onun o tek gözü resmen kör haline aldırmadan onu evden göndermek istemiş.:kızgın: Neyse ki sonradan gittiği aile iyi çıkmıştı.

Aslında çok alakam varmış bu işle ama işte gelin görün ki bana kısmet olmuyor.senağlama

benimde bi tanıdığım o şekilde 3 aile değiştirmişti anca en sonunda ki ailede rahat edebildii
of gitmeek istiyoruumm çoookk :gitme:

merhaba , eğitim danışmanıyım ben , malta , ingiltere , usa , kanada ve capetown a ingilizce dil eğitimi için gidecek olan öğrenci kayıtlarıyla ilgileniyorum . bu konuda yardımcı olabileceğim bir konu olursa buradan bana ulaşabilirsiniz.Dil eğitimi için kurslara katılırken istediğiniz her pazartesi bu kurslara katılabiliyorsunuz ( vize sürecini gözönünde bulundurarak )
Okul fiyatları her ülkeye , okula , konaklamaya , tarihe , süreye göre değişiklik gösteriyor .
2 haftadan başlayarak 1 yıla kadar bu kurslara kayıt yaptırabiliyorsunuz ..
herkese sevgiler
ceylan

iyi bi firma bulmakta çok zor bu ara ingiltere aupairlik için türkiyeden öğrenci kabul etmişyomuş diye okumuştum.netten bazı firmaların yorumlarına bende bakıyorum iyi diyende var kötü diyende bide firmaların istediği tutarlarda dünya kadar fark var işimiz zor yanii

aupair kaldırıldı

Merhaba arkadaşlar,bende kanada da bir dil okuluna kayıt yaptırdım.Vizem de bugün elime ulaştı,iki hafta sonra Kanada yolcusuyum.Bana da sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz...

work and travel diye birşey var
giden tanıdıklarım var
eğlenceli oluyor sanırım,tabi yaptığın işe bağlı olarak değişebilir süprizzzzz
bi tanıdığım lunaparkta çalışmış mesela

şimdilik 3 ay düşünüyorum canım,duruma göre belki uzatabilirim süreyi.

X