Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatmak İçin Sarımsak Yağı

karayel83

Papatya
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
128
2
Arkadaşlar sarımsak yağını şampuanımıza karıştırsak nasıl olur acaba?CADIARZU

Sarımsak eski çağlardan beri çok kuvvetli bir antibiyotik olarak kullanılan bir bitki. Daha doğru bitki değil tam bir ilaç. Ama sarımsak yiyemeyen veya kokusundan rahatsız olanlar için aynı oranda yarar sağlayan sarımsak yağını kullanabilirsiniz.
Sarımsak Yağının Faydaları:
Mikrop öldürücüdür. Kandaki kolesterol miktarını ve yüksek tansiyonu düşürür. Damar sertliği önleyici kalbi kuvvetlendirici etkileri vardır. Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardımcı olur. Astım, bronşit, verem, nefes darlığı ve öksürükte faydalıdır. Balgam söktürür. Saç dökülmesinde ve saç kırılmasında kullanılmaktadır. Saçların uzamasına yardımcı olur. Solunum ve hazım sistemindeki mikropları öldürür. Grip, tifo ve difteri gibi salgın hastalıklar esnasında faydalıdır. Karında ve bacaklarda toplanan suyun boşalmasına yardımcı olur. Mesane taşlarını düşürür, böbreklerde taş oluşmasını önler. kanserden korur.
Kullanılışı ve dozu: Bir çay bardağı suya 3 damla damlatılarak günde 2 defa alınır. Ayrıca cilde masaj yapılarak kullanılır. Kapsülle 3 damla alınır.

bende yılan yagı aldım ve sac bakım yagına ekledım 2 qunde bı yapıorum ama sarımsak yagınıda sampuana koymayı dusunuorum kıl cıkardıgını duymustum yardmcı olabıln yok muu deneyımlı bıırlerı

X