Çocuk Hastalıkları İstanbul Anadolu Yakasında iyi bir çocuk Doktoru

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

NILZEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
26
0
38
Kızlar anadolu yakasında özellikle beykoz ve ümraniyede bebeklerinizi götürüp memnun kaldığınız doktorları yazarmısınız?

arkadaşlar İstanbul'a taşındım Anadolu Yakasında önerebileceğiniz cocuk doktoru var mı? kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum. Doktorundan memnun olan varsa lütfen buraya yazsın

ben ümraniye sur hastanesindeki İ.Hikmet SEYMAN isimli doktora götürüyorum ve çok memnunum. çok bilgili ve ilgili bir doktor. tavsiye ederim.

beykoz devlet hastanesinde mayi hanım vardı hala var mı bilmiyorum çok iyi bir doktor aynı şekilde yaman bey de öyle tavsiye ederim ikisini de kesinlikle.

beykoz devlet hastanesinde mayi hanım vardı hala var mı bilmiyorum çok iyi bir doktor aynı şekilde yaman bey de öyle tavsiye ederim ikisini de kesinlikle.

mayi hanım artık ortaçeşme çebi tıp merkezinde çalışıyor

bende ümraniye de hospitaiıum hastanesinin karşısında pedimer var ordaki murat akçaya götürüyorum 8 yıllık doktorumuz iki oğlkumda eline doğdu çok memnunum

arkadaşlar ümraniye de oturuyorum ve civarda iyi bir çocuk doktoru arıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

ataşehir Memorial'de Prof Metin Karaböcüoğlu'na gidiyoruz, çok yoğun ama ilgili..

Kadıköy Ataşehir Şifa hastanesinde Dr Ümit Akyüz.Gidin ve kararınızı verin.Çok iyi ilgili ve tedavisi tamamen doğru nadide bi doktor.

doğduğundan beri götürdüğüm eski nenehatun hastanesi yeni ismiyle yüzyıl hastanesinde Dr. Özlem Cantürk. kesinlikle tavsiye ederim. ara sıra daha yakında başka dr.lar denedik dönüp dolaşıp yine özlem hanıma gittik. çok memnunuz. gereksiz ilaç vermiyor. teşhisi kuvvetli, gereksiz tahlil yaptırmıyor gözüm kapalı güvendiğim bir doktor. şiddetle tavsiye ederm.

Maltepe dragos f taki atih üniversitesi Hastanesi nde Hamza bey süper bi Dr siddetle tavsiye ediyorum birsürü hastaneye gittim kızımın hastalığını anlamadilar o kadar da kan aldılar 5 aylik yavrucaktan test yapmadan kizimda inek sütü alerjisi olduğunu hemen anladı ve tedavisi ni başlattı

X