bebişimin kakası neden yeşil?

krizantem0306

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
29
0
arkadaşlar benim iki buçuk aylık bebeğim var.arada kakası yeşil oluyor
sonra düzeliyo mesela dün yeşildi bugün normal sizce neden?yardımcı olursanız sevinirim.:eek:lmaz:

Benim bebeğimde iki buçuk aylık kakası 1 haftadır yeşil..

Geçen genel kontrol için doktora götürdük ve sordum..
Benim ayaklarımdan üşüttüğümü ve kendimi korumam gerektiğini söyledi...

Ben bebeğime hem anne sütü hemde mama takviyesi yapıyorum sen de mama veriyomusun?

benim bebeğimde de aynı sorun var kaka incelemekten uzman olucam. bazıları üşütmekten oluyor diyor, bazıları vitamin damlalarından en iyisi doktoruna sormak.

arkadaşlar benim iki buçuk aylık bebeğim var.arada kakası yeşil oluyor
sonra düzeliyo mesela dün yeşildi bugün normal sizce neden?yardımcı olursanız sevinirim.:eek:lmaz:
canım arada yeşil olması normal.gazlı bebeklerin öyle oluyor.benim oğlumun 4-5 yaşına kadar yeşildi.dra götürdüğümde bana çok gazlı olduğunu söylerdi hep.şimdi11 yaşında ve anca düzeldi rengi.barsakları düzenli çalışmıyor dedi dr.hala arada kabız oluyor.barsakları yavaş çalışıyorsa ve de aşırı gazlıysa öyle oluyor sen anne sütü vermeye çalış uzun bi süre....

aynı sorun bendede var benimde 1 haftalık bebeğim bende konu açmayı düşünüyordum az az yeşil yeşil yapıyor bebeğim.

arkadaşlar benim kızım şuan 3 yaşında tecrübelerime dayanarak söylüyorum.bebeğin kakasının yeşil olması kesinlikle üşütmesinden kaynaklanır.emziriyorsanız sizinde üşütmemeniz lazım.

3 yaşında bi kızım var deneyimlerime göre üşütmekten oluyor Emziriyorsan kendine de çok dikkat etmelisin Bebekken benimki de öyleydi....

X