Yüzüne Vitamin İğnesi Yaptıran Var mı?Lifting için..

jayjay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
1.587
9
Kızlar yüzüne vitamin iğnesi yaptıran var mı?Cildi toparlıyormuş çok ama çok güzel oluyormuş
Gülben Ergen Zuhal olcay yaptırıyormus
ikisi de bence çok iyi görünüyorlar
fiyatı nedir acaba bir de hangi markaları kullanıyorlar acaba
http://www.sacitaslan.com/index.php?bab=haber&op=magazin&id=2795
yapan drların adını yazar mısınız?Ben ankarada vitamin iğnesi yapan dr görmedim
zaten ancak geriden takip ederiz bu tarz işleri biz ankarada...benneyaptımki

Profilimdeki blog yazımdan bu işle ilgili bilgi alabilirsiniz. Cilde vatamin uygulamaları Mezoterapi hatta mezolifting diye geçer. Kullanılan ilaçlara göre fiyat 100-200 $ arası değişiyor sanıyorum. İlk yaptıracaklara belli sayılarda seanslar yapılıp cilt eksikleri kapatıldıktan sonra 6 aylık aralarla yılda 2 kez 1 seans yapmak yeterli olacaktır.hihoyyyt

ender saraçın istanbuldaki yerinde ünlüler gidiyormuş cilt için bi kadına, vitamin vs. karışımı iğne ile yapıyolarmış, yüz mezoterapisi deniyor gln yönteme, belli aralıklarla yapılması gerekiyormuş yıl içerisinde, sürekliği sağlamak için

varmı deneyen kızlar

ender sarac ajda pekkana yapıyormus gulben ergen de yaptırıyor bence guzel bır uygulama

napaj denilen bir teknikle yapılıyo enjektör makinası tekrar tekrar defalarca cilt yüzeyine igneyi vurarak en üst tabaka olan epidermise nüfuz ediyo vitamin istersen deri altına da giriliyo ;ama çoooooook acıyo ve morluk %100 garanti genç cilde c olgun cilde a vitamin temel alınıyo saç için olanında da erkek kadın eklenen çinko oranı farklı oluyo hani Adana ucuzbirde sürekli gidilen merkez olunca seans 60tl 4-6 seans arası uygulama iyi oluyo haftada bir her yıl bir paket yaptırırım yaz sonunu seviyorum sezon olarak güneşe uzun süre maruz kaldıgımız için göz altında enfes sonuçlar veriyor inanılmaz canlanıyo gözenekler küçüğlüyo somon dnasından sonra en iyi buluş derim

Yaa iyiymiş bu, adanaya mı gitsek ne kadan ucuz... ohaoldumsmile
Bu biraz derma rollerı benziyor sankim.. olumunekankayizsmile

Mucizeyi kendiniz yaratın…Cildinize doğal, sağlıklı, canlı bir görünüm kazandırın… Cildinizi derinden nemlendirin…

Doğal olan yaşlanma süreci yaşam boyunca devam eder. Cildinizin görünümü yaşınızı değerlendirmede temel bir göstergedir. Kimi insanın kırk yaşındayken yüzü kırışıklık içinde, lekeli ve mattır; kimi altmış yaşındaki insanın yüzü ise hala gergin ve pırıl pırıldır. Sağlıklı yaşam biçimi, kozmetik ürünler ve uygulamalar ile insanın yaşını anlamak mümkün olmayabilir. Mezolifting ile cildi güçlendirmek, cilde sağlıklı, genç, canlı bir görünüm kazandırır.

Kırışıklıkların doğum yeri, altderidir…

Dıştan uyguladığınız kremler, daha çok cildinizin üst tabakasına etkilidir. Ancak, unutmayınız ki cildinizin asıl canlılığını ve destek görevini sağlayan, kozmetik görünüm açısından kilit görevi gören, altderidir. Bu temel tabakanın kalınlığı ve nemi, yaşla birlikte azalır. Dışarıdan uyguladığınız kremlerin derinin gözeneklerinden geçerek bu tabakaya ulaşması, anahtar deliğinden bir topu geçirmek kadar olanaksızdır. Bu yüzden asıl etkinin hedeflenen tabakada görülmesi pek olası değildir. Enjeksiyon yoluyla derinin alt tabakasına ulaşarak deriyi canlandırmak gereklidir.

Mezolifting, yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. Mikropunktur yöntemiyle, çok ince uçlu iğnelerle, 10 dakikalık bir işlemdir. Tüm yüz, boyun, dekolte ve eller gibi farklı bölgelere uygulanabilir.

Hiyaluronik asit, tüm yaşayan organizmaların bağ dokusunda doğal olarak bulunan, bulunduğu dokuya esneklik ve sağlamlık veren, su tutma kapasitesine sahip temel bir maddedir. Vücudumuzda en çok deride (% 60), kas, göz ve eklemlerde bulunur. Genç yaşlarda cildin gergin ve eklemlerin hareketliliğini, dokuların nemli ve canlı kalmasını sağlar; onlara mekanik olarak destek verir. Deri altında doğal olarak bulunan bu madde yaşla birlikte azalır; 50'li yaşlarda yarıya düşer. Sonuçta deri önemli bir desteğini kaybeder; deri yaşlanması ortaya çıkar. Enjeksiyon yoluyla, dışarıdan takviye edildiği zaman, deri daha gergin, sıkı ve kırışıksız görünür. Hiyaluronik asit, laboratuar koşullarında biyoteknolojik şeffaf bir jel formülasyonunda, sentetik olarak elde edilir. Bu madde, doğal hiyalüronik aside çok yakındır ve insan cildiyle uyumludur.

Antioksidan maddeler ve vitaminler cildi güneşin, sigaranın ve diğer çevresel etkenlerin neden olduğu erken yaşlanma belirtilerinden korur; oluşan yaşlanma belirtilerini onarırlar. Özellikle güneşin zararlı etkilerinden korunmak için, bahar ve yaz aylarında; sigara içimi, kapalı mekanlarda yaşam ve hava kirliliğinin cilt üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak ve erken yaşlanma belirtilerini önlemek için de kış aylarında yapılması uygundur.

Doç. Dr. Alev Eken/Dermatolog
Hürriyet

bence dermaroller uyguladıktan sonra bu vitaminleri sürseniz çok daha ii. ben öle yapıyorum sadece vitaminli kreme para ödyorum cildim günden güne güzelleşiyor çünkü kremleri daha ii emiyor bu benim fikrim tabikiiiiii:)))

Yaa iyiymiş bu, adanaya mı gitsek ne kadan ucuz... ohaoldumsmile
Bu biraz derma rollerı benziyor sankim.. olumunekankayizsmile

evet çok şanslıyız ucuz bir memleket burası dermarollerde enüst tabayı çizip yara uyarısı verip çalıştırılıp iyileşme süreci amaç bunda da igneyle direk gözenek içine veriliyor vitamin birkaç yerde igne ucu izi kalabiliyo ya da çok küçücük çizik 3.gün tamamen kayboluyo ;ama 3.uygulamadan sonra ben garanti 5yaş derim o kadan yani ışıl ışıl aydınlık bir çehre oluyo

bence dermaroller uyguladıktan sonra bu vitaminleri sürseniz çok daha ii. ben öle yapıyorum sadece vitaminli kreme para ödyorum cildim günden güne güzelleşiyor çünkü kremleri daha ii emiyor bu benim fikrim tabikiiiiii:)))

ewet açık gözenege sürdügün için kısmen yüzeysel kalmıyordur ;ama maddi imkanlarınız ve zamanınız müsaitse vitamin de yaptırın hepsinin yeri ayrı ve de ihtiyaç evdeki amatör bakımla salondaki kabin cilt bakımı nasıl bir olamıyorsa yani.....

Ben mesolift yaptırdım ıst fatıh bafa medıkalde.cok ıyı oldu.2 yıl gectı sımdı yenıden gıdecegım cunku bu yaz kızımın pesınde kosarken cok yandım gunesten))))cıldım yıprandı.ama ceneme dogru gevseyen yanak sarkmalarım bıle toparlandı gıdım toparlandı.genel bır tazelenme havası oluyor öyle cekıstırılmıs ütülenmış gibi degıl ama herkes ne dınlenmıs gorunuyorsun falan demeye başlamıstı.ıltıfatlar artıyor anıden)))doktorumda harıka bır hanım.gereklı degılse yapmaz.kendısı yönlendırıyor.ressam gibi adeta..tavsıye ederım.ben bır de krem surme tembelı oldugum ıcın bana harıka geldı.cıldımın ıcten ıce gereklı vıtamınlerı aldıgını bılmek ınsana ıyı gelıyor.

Ben mesolift yaptırdım ıst fatıh bafa medıkalde.cok ıyı oldu.2 yıl gectı sımdı yenıden gıdecegım cunku bu yaz kızımın pesınde kosarken cok yandım gunesten))))cıldım yıprandı.ama ceneme dogru gevseyen yanak sarkmalarım bıle toparlandı gıdım toparlandı.genel bır tazelenme havası oluyor öyle cekıstırılmıs ütülenmış gibi degıl ama herkes ne dınlenmıs gorunuyorsun falan demeye başlamıstı.ıltıfatlar artıyor anıden)))doktorumda harıka bır hanım.gereklı degılse yapmaz.kendısı yönlendırıyor.ressam gibi adeta..tavsıye ederım.ben bır de krem surme tembelı oldugum ıcın bana harıka geldı.cıldımın ıcten ıce gereklı vıtamınlerı aldıgını bılmek ınsana ıyı gelıyor.

canım benim yanaklarımda ve gdıkta sarkma oldu. Bu dediğin bana da iyi gelir mi? bi de ne kadara yaptırdın?

Canım kesinlikle iyi olur ama ben maalesef fiyatını hatırlamıyorum.Çünkü birçok şeyi bir anda yaptırıyordum ,karboksiterapi,kimyasal peeling vs...Ama piyasaya göre çok makuldu fiyatlar,şaşırmıştım hatta.Yanaklarım dolmuştu gerilmişti ve gıdımdaki sarkma yok olmuştu.Bir yıl sonra bir tekrar yapmak iyi olurdu ama işten güçten gidemedim.Şimdi 2 yıl oldu ,yeni yeni gıdımda ve yanağımda gevşeme,sarkma başladı.Yani epey iyi dayanıyor.Yine gideceğim.Çevremdekiler hiç farketmediler sadece çok dinç göründüğümü söylüyorlardı.Umarım sana da yarar canım.Nette Bafa medical diye aratırsan tel no su çıkıyor.Yardımcı olurlar.Bana da haber ver ,beğenip beğenmediğini merak ederim))))

mytulip peki sen kaç yaşındasın 27 yaş bunun için erkenmi ve kaç seans yaptrdn morarma vs olmadımı daha sonrasında

Bayramdan sonra arıycam. Ben botox yaptırmıştım kaş arasındaç az miktarda oldu herhalde çok etki etmedi. ama alnım bir hayli düzeldi.
Önce onu bir soracağım sorun olur mu diye, olmazsa hemen randevu alıp gideceğim. Sana da mutlaka haber verirm. İnşallah sendeki gibi bir değişim bende de olur.

Yok canım hiç morarma olmadı.üstelik benim çok ince bir cildim vae.sadece bir saat kadar hafif kızarıklıklar oldu.sanırım 5-6 seanstı.27 yaşındakilere yapılabilir sanırım ama doktor hanım seni yönlendirir.cilde gerekenleri kendisi söylüyor.ama cildi vitaminlerle beslemek tedavi edici ,bu yuzden sorun olmaz gıbı gelıyor.benım gıbı krem sürmekle uğraşamayan bir tembel için harika bir çözüm.ekımde yenıden yaptıracağım.

Yok canım hiç morarma olmadı.üstelik benim çok ince bir cildim vae.sadece bir saat kadar hafif kızarıklıklar oldu.sanırım 5-6 seanstı.27 yaşındakilere yapılabilir sanırım ama doktor hanım seni yönlendirir.cilde gerekenleri kendisi söylüyor.ama cildi vitaminlerle beslemek tedavi edici ,bu yuzden sorun olmaz gıbı gelıyor.benım gıbı krem sürmekle uğraşamayan bir tembel için harika bir çözüm.ekımde yenıden yaptıracağım.

seans aralıkların nasıldı peki haftada birmi yüzümdeki ince yorgun ifade çok canımı sıkıyo herkes neden moralin bozuk diye soruyo dolgu için bi kaç doktorla görüştüm ama önermediler prp yapalım dediler ama oda biraz maliyetli geldi iyi düşünüp ve araştırıp doğru olanı yaptırmak istiyorum sonrasında pişman olmak istemiyorum peki cnm hemen etksini görysn o yanaklarda dolma etkisi ne kadar zamanda oldu

X