Saç Rengi ve Saç Boyama natural colors kullanan?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
natural colors la saçlarımı boyamayı düşünüyorum malum amonyaksız zararsız. Ama diğer boyalardan daha mı soluk oluyor renkleri? Saç kuruyor mu gene, bir de sarı rengi boyalı saçı açar mı?

naturel colors elde etmek istediğin saç renginin her zaman çok koyusunu sonuç verir.
içinde açıcı yok.
örneğin saçın siyahsa bu boyayla kahve yapmak istiyorsan boyadığında yine siyah gibi durur.
saçların sarıysa koyu istiyorsan ozaman iyi seçim.

ben hiçbir boyanın sarı rengine güvenmiyorum.ancak kendi sac renginse biraz acabilir.siyah boyanın üstüne de hangi markayı kullanırsan kullan sonuc yine siyah kalır.boyanın bitkisel olup olmamasını bunu değiştirmez.tek çözüm kuaföre gidip açtırmak

hmm anladım çok teşekkurler, saçlarım siyah değil kızıl ama 1-2 ton açıp o şekilde devam etmek istiyorum. O zaman sarısını kullanmayacağım demektir. İrlanda kızılı ile bakır kızılı karıştıracağım. Bakarım koyu gelirse gene normal boyalara yönelirim o zaman...

Bende 2 gün önce bakır kırmızıya boyadım canlı bir kızıl olsun diye hemde tarçın bakır olan saçımın üstüne ama şarap kızılı bir ton oldu ayrıca saç kurutma makinesi tutmamız gerektiği için diplerim boyayı algılayamadı sanırım ama daha önce boya işlemi görmüş yerler boyandı. Şimdi bende lorielin açık kor kızılını denemek istiyorum bakalım nasıl olacak.

Bende 2 gün önce bakır kırmızıya boyadım canlı bir kızıl olsun diye hemde tarçın bakır olan saçımın üstüne ama şarap kızılı bir ton oldu ayrıca saç kurutma makinesi tutmamız gerektiği için diplerim boyayı algılayamadı sanırım ama daha önce boya işlemi görmüş yerler boyandı. Şimdi bende lorielin açık kor kızılını denemek istiyorum bakalım nasıl olacak.

Ben de o o boyadan kullanmıştım :) saçlarımın zemini zaten kızıl olduğu için pek fazla bir renk değişikliği yapmadı ama diplerde çok az renk değişikliği yaptı yani boya tutmadı gibi göründü memnun kalmadım.

benim saçım kumraldı.dipleride baya gelmişti.Naturel colors aşk kızılına boyadım.kumral saçıp açık kızıl oldu ama diplerim hiç tutmadı.annemim saçı beyazdı boyayı kullandı ama hiç mi hiç tutmadı :KK70: saçınız çok koyuysa açık tonlarını alın açıksada almak istediğinizin bir koyusunu alın.Ve sanırım fön makinasını 20dk aralıksız tutmanız gerekiyor.

natural colors la saçlarımı boyamayı düşünüyorum malum amonyaksız zararsız. Ama diğer boyalardan daha mı soluk oluyor renkleri? Saç kuruyor mu gene, bir de sarı rengi boyalı saçı açar mı?

benim kendi saç rengim koyu kestane natural colors'ın irlanda kızılıyla bal köpüğünü karıştırınca çok harika bi bakır tonu oluyo akmış hali de açık turuncuyla sarı arası çok güzel bi ton oluyo.kurutmuyo saçı.ama mutlaka ısı vericeksin sürekli ısı vermezsen iyi tutmaz.boyadıktan sonra yıkayana kadar kurutma makinasıyla sürekli ısı ver çok kalıcı ve güzel olur

benim kendi saç rengim koyu kestane natural colors'ın irlanda kızılıyla bal köpüğünü karıştırınca çok harika bi bakır tonu oluyo akmış hali de açık turuncuyla sarı arası çok güzel bi ton oluyo.kurutmuyo saçı.ama mutlaka ısı vericeksin sürekli ısı vermezsen iyi tutmaz.boyadıktan sonra yıkayana kadar kurutma makinasıyla sürekli ısı ver çok kalıcı ve güzel olur

ben de bu boyanın kızıl bakırını ve bal köpüğünü kullandım. öncesinde saçım palette kahve köpüğüne boyalıydı yani saçımın doğal renginden daha açıktı. bu nedenle elde ettiğim renkler kutudakine yakın oldu ama dipler birazcık daha koyu olmuştu. ben memnun kaldım yine de. saça zarar vermeyen, çok güzel bir boya. saç kurutma makinesi kullanma olayı belki uygulama açısından zormuş gibi gelebilir ama değil, zaten bone de çıkıyor kutudan. boneyi takıp saçınıza makineyle ısı veriyorsunuz...siyah saçı açmak için, bu boyanın röfle seti var, onu tamamen saçınıza uygularsanız açıcı gibi, olabilir. röfle setini denemedim ama saçım koyu renge boyalı olsaydı, bu boya da bitkisel olduğu için en azından denerdim. denemekten zarar gelmez çünkü boya zaten amonyaksız :KK55:

arkadaşlar saçım şuan böyle :/ turunculuklar beni öldürüyor $563420_10150946253946342_1933643862_n.jpg kurtulmak ıstıyorum natural colors 6c kullanmalımıyım ?

hmm anladım çok teşekkurler, saçlarım siyah değil kızıl ama 1-2 ton açıp o şekilde devam etmek istiyorum. O zaman sarısını kullanmayacağım demektir. İrlanda kızılı ile bakır kızılı karıştıracağım. Bakarım koyu gelirse gene normal boyalara yönelirim o zaman...

Canım aradan uzun zaman geçmiş sen bunu yazalı ama merak ettini irlanda kızılı ile bakır kızılını karıştırdın mı sonuç nasıl oldu? natural colours kullanmayı düşünüyorum ama çok kararsızım.

X