Çocuk Hastalıkları buhar makinesi soğukmu, sıcakmı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
17
arkadaşlar buhar makinası soğukmu buharmı sıcak buharmı olmalı :uhm:

beninkide soğuk ve çok memnunum.balgam söktürmeye öksürüğe ve burun tıkanıklığına çok iyi geliyo

hemen farkedermi acaba
bugün bir arkadaşımın oğlu için aldım ben
çocuk sürekli öksürük halinde sabahları görüyorum
bir süredir söylüyordum kulak ardı ediyorlardı
görünce aldım bugün
umarım hemen faydasını görür
bende bunca zaman alın alın diye başlarının etini boşuna yememiş olurum :)

bende chicconun soğuk olanını aldım
insallah bende bebişimde memnun kalırız

teşekkürler kızlar bizde dün soğuk olanını almıştık ama acelyle aldık bi medikal marketten öyle bilinen bi marka değil çokta üflemiyo gibi geliyo bilmemki fayda edermi birde günde kaç saat çalışmalı ki

buhar makinesi bizde almayı düşünüyoruz..sıcak üfleyende var mı soğuk mu iyisi fiyat araştırması da yapmadım tavsiye decekleiniz var mı

merhba kızlar
soğuk buhar makinesi kullanıyoruz burun tıkanıklığına filan ii geliyor,klimayla ısınıyoruz klima çalıştığı sürece buhar makinasıda görev başında :)

buhar makinesi almak üzerayken iyiki sormuşum doktora alma güveleri halıdakı maykları yüzeye çıkarıp daha çok hasta olur dedi alerji başlar anlıyamazsın dedi ben hep kalın bi havluyu çokca ıslatıp petgin üstüne koyuyorum bir gün gidiyo odada da ayrı havlu yaptım aynı işi görür dedi doktor gereksiz dedi yani bilginize

buhar makinesi almak üzerayken iyiki sormuşum doktora alma güveleri halıdakı maykları yüzeye çıkarıp daha çok hasta olur dedi alerji başlar anlıyamazsın dedi ben hep kalın bi havluyu çokca ıslatıp petgin üstüne koyuyorum bir gün gidiyo odada da ayrı havlu yaptım aynı işi görür dedi doktor gereksiz dedi yani bilginize

ama bu yaptığında başlı başına enfeksiyon kaynağı sıcak+havlu(hiçbirzaman steril değildir içerisi bakteri dolunur yeni yıkanmış bile olsa)+ıslaklık bunlar tam bir bakteri üreme ortamı oluyor ya herşey ne zor ya

buhardan daha tehlikeli olamaz heralde halılar duvarlar mayk dolu sürekli buhar onları yüzeye çıkarıyo dpktorum uyardı mantıma yattı havlu sadece nemli yapıyo ortamı pis olup olmamak o anneye göre deyişir ben buhar makinesi almak üzereyken bunu ögrendim rütubet sadece

X