Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Medobiotin ve Sonuç:

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
merhava arkadaşlar medobiotin kullanıp olumlu olumsuz sonuç alan arkadaşlar burda paylaşımda bulunabiliriler mi?
bugün aldım eczaneden 60 tablet 5mg şeklinde yarın içmeye başlıcam ama sizlere de sormak istedim ....

arkadaşlar olumlu olumsuz sonuç derken saç dökülmesinde çoğalmasında fayda görüp görmediğinizi merak ettim

Ben kullandim 4-5 ay kadar.Butun yaz saclarim dokuldu ve su siralar durdu dokulmesi dokulen butun saclarim geri geldi tabi bunu tumuyle biotine baglayamam cunku ayrica karisik vitaminde kullandim zaten hic bisey kullanmasakta genetik yada hastalik yoksa dokulen sac geri gelir bunuda doktor soylemisti

paylaşımda bulunduğun için teşekkür ederim biotinin etkisini ne kadar sürede görmüştünüz?

Rica ederim:) 2-3 ay kullandiktan sonra saclarim gercekten daha canli gozukmeye basladi baska bi sitede okumustum biotin sac tellerini kalinlastirir diye benimkiler zaten ince telli olmadigi icin bu konuda bisey diyemem ama yeni bir suru sacim cikti :sm_cool:

Sonuçlarının güzel olduğunu okudum her yerde..Düşünüyorum ben de kullanmayı.Ne kadar bir kutusu? Ne kadar süre gidiyor?Reçetesiz alınabiliyor mu?
Teşekkürler:)

Medobiotin fiyati 34.50 YTL yaziyo kutusuna baktimda simdi:) 60 tane var icinde bi tanesi 5 mg bunu ya gunluk tam tablet alabiliriz yada kirip yarisini alabiliriz oyle yaziyor recetesiz alabilirsiniz

ben bu sabah aç karnına 5mgla başladım bende iyi sonuç alacağımı düşünüyorum iyiki almışım güzel yorumlardan sonra mutlu oldum birçok sitede de hep güzel şeyler duydum bu medobiotin hakkında.ben ilk 15 gün 5mg alıcam ondan sonra yarıya bölüp 2.5 mg şeklinde devam edicem.
başka kullanıp yararını görenler varsa lütfen paylaşalım

bir kaç kişi tüylenme yapıyor demişti bu da aklınızda bulunsun. fakat ben eczaneleri dolaşırken bir tanesine sordum yapıyor mu diye yok yapmaz demişti.hatta hapı ilk sorduğumda bu saçı kalınlaştırmak için olan mı dedi, yani direk öyle biliniyor.

biotini vücut kendi üretir zaten üstelik acayip tüylenme yapıyo bunu cilt hekimi sitesindede görürsün üyelerin çoğunu tüylenme yapmış artık hem kel hemde sakal tıraşı olmaya hazırlansan iyi olur kaydirigubbakcemile3

her bünye bir değil,sana yapan bana ya da başkasına da yapcak diye bişey yok cnm,hem saçlarım sağlığına kavuşsun o sorunu da bir şekilde hallederim önemli değil.:teytey:

bu arada priorin içmiştim 4 ay herkeste tüylenme yapmış bende yapmadı beyaz tenli olmanın avantajları galiba.

bence de herkeste aynı etkiyi yapcak bişey yok.
ki tüylenme yapsa bile buna gülmek gerekmez güzel bir dille uyarmak gerekir.

arkadaşımıza göre hava hoş ama herkes ne çektiğini kendi bilir onun için kimin ne söylediği umrumda bile değil dopiez ,dökülmelerim bitsinde saçlarım eski gürlüğüne ulaşsın ,düşündüğüm tek şey bu.
sen naptın bulabildin mi canım.

izmirde bi arkadaşım var ondan rica ettim canm o bakcak alsancaktaki eczanelere. bulur herhalde

sevgi yolu bitimindeki eczanede var canım depodan getirtiyorlar inş faydası olur bir umut.

arkadaşlar medobiotini saç gürleştirmek dökülmesini önlemek için kullananlar lütfen paylaşımda bulunalım.

X