Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu kızımın odası için fikirleriniz

2.resim açılmadı bende

1.si gayet güzel ancak şöle bi dezavantajı var renkleri öle iddialıki her renk yatak örtüsüyle uyum sağlamaz bu takım

kupa iyi canım her yaşa gide çalışma masası falan herşayi kullanışlı ama çilek olan çocuk odası gb ben o odada 10yaşından sonra yatmazdım bbek odası gb yani bence kupa daha iyi kaça sorması ayıp hoşmuş

kesinlikle çileğin odası süper valla. şimdi bana alsalar yatarım herlade
tam kız çocukları için yapılmış süper....

Denizcim,kızın henüz 2 yaşındaysa şimdiki yaşına göre ve ilerde en az 10 yıl bir kız çocuğunun kullanımına uygun olur diye bence ÇıLEK...Diğerine göre daha kullanımlı...Kız çocukları bu renge bayılırlar...

çok teşekkürler arkadaşlar kupa 2700 tam takım çilek te yatak dolap 3kapılı şifonyer 1700 istediğimiz parçalrı sonrada alabilirmişizçok gezdik seneçenekleri 2 ye düşürdük ben çileği eşim kupayı istiyo

bence de çilek.. daha renkli bir tasarım.. renkli odalar çocukların bilişsel gelişimi açısından daha iyi hem...

Kupa çok fazla düz ve sade. Daha kücüçük. 10 yıl sonrasında veya 15 yıl sonrasında yatmasını düşünmeyin. Bence yaşına uygun olaı çilek. Bugünü yaşasın.

arkadaşlar merhaba kızıma oda aldım herkese teşekkürler bende çileği istememe rağmen maddi nedenlerden dolayı kupayı aldım odayı babam aldı kızıma ve aralarında binlira fark olduğu için kupayı aldık resim eklicem ama unutmuşum yardımcı olurmusunuz

sonunda oldu daha süslücem şifonyerinin üstüne ayna yaptırcam sizinde fikirlerinizi bekliyorum

Çok yerinde bir karar vermişsin çokda güzel olmuş hiç aklın çilekte kalmasın.Sonuçta okula başladığındada bu takımı kullanıcak ve çilek odası çok hareketli.Ders çalışırken ödev yaparken resimli hareketli nesneler çocuğun dikkatini dağıtıyor motivasyonunu bozuyormuş.Güzel günlerde kullansın.

X