Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel küllü kumral

banueralp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
526
4
41
ya arkadaşlar en güzel açık küllü kumral hangi markada var yaaa. ben koleston boyuyorum ama öyle yeşilimsi olan küllü bi renk çıkmıyorrr. kızıllık oluyor diplerde. açık böyle yeşilimsi açık küllü kumral hangi markada var yazarmısınız bilenler

valla canım küllü kumral çok harika bir renk benim şimdiki saçımda öyle senin dedğin gibi hafif yeşilimsi kızıllık yok bence loraelin çok güzel tonları var kumral olanlarına baktın mı küllü kumralı var açık küllü kumralı var

ya baktımda karar veremedimm. birde benim saçım bakırdı bu 2. boyam açık küllü kumral kolestonundu. hadi diyorum altlarda kızıllık olurda az kendi dip saçlarımda niye oluyo onu anlamadım sonuçta birde küllü yanniiiii. yeşilimsi istiyorum. sen hangiin kullanıyosun

yok yaa olmuyor bende çok istiyorum ama olmuyor ,bence rengi açık ton [ sarı , röfle vs gibi] saçta anca olur diye düşünüyorum ,çünkü açık küllü yapıyoruz ondan daha koyu olan saç rengimizi açmaya başladığı zaman illa kızllık veriyor, nasıl oriali ilk sürdüğümüzde önce kızıllık olur sonra açılmaya başlar o hesap ,e açık kumralda tam açık bir renk olmadığı için saç anca kızılımsılık kıvamına geldiği zaman boya görevini tamamlıyor haliyle kızıl kızıl kalıyor saç ,ben boya olmayan saça kumral yaptım afedersiniz deli olacaktım niye kızılımsı diye kısacası olmuyor anca nasıl olur ilk seferde kızıllık yapar artık boyaya boyaya renk iyice oturabilir , bende ya öyle yapacağım yada alacagım boyayı içine fındık büyüklüğünde yeşil renk boya katacağım bulursam ,bazıları duyunca gülüyor ama ciddiyim ,sadece saçımı dökermi acaba diye korkuyorum ,yada diplere 1 cm sürmeyiveririm

Son düzenleme:
yok yaa olmuyor bende çok istiyorum ama olmuyor ,bence rengi açık ton [ sarı , röfle vs gibi] saçta anca olur diye düşünüyorum ,çünkü açık küllü yapıyoruz ondan daha koyu olan saç rengimizi açmaya başladığı zaman illa kızllık veriyor, nasıl oriali ilk sürdüğümüzde önce kızıllık olur sonra açılmaya başlar o hesap ,e açık kumralda tam açık bir renk olmadığı için saç anca kızılımsılık kıvamına geldiği zaman boya görevini tamamlıyor haliyle kızıl kızıl kalıyor saç ,ben boya olmayan saça kumral yaptım afedersiniz deli olacaktım niye kızılımsı diye kısacası olmuyor anca nasıl olur ilk seferde kızıllık yapar artık boyaya boyaya renk iyice oturabilir , bende ya öyle yapacağım yada alacagım boyayı içine fındık büyüklüğünde yeşil renk boya katacağım bulursam ,bazıları duyunca gülüyor ama ciddiyim ,sadece saçımı dökermi acaba diye korkuyorum ,yada diplere 1 cm sürmeyiveririm

canım bende duymuştum kızıllık turunculuk olması diye içine renk kariştırmayı ama benim bildiğim mavi renkti ucuz kolay bulunan bir şey diyolardı ,bende küllü renkler istiyorum saçim çikolata kahve açık kahve karışımı ama uçlar daha koyu kahve siyah vardı çünkü kendimce açmaya çalışmıştım yıpranır diye çok bekletmediğim için koyu kahve kaldı açıcıdan dolayı hafif kızıllık oluyor napcam bilmiyorum ben palettenin boyalarını beğeniyorum onun küllü renkleri hakkında yardım arıyorum

X