Kilo vermem durdu ne yapmalıyım?

beren2008

2013 benim yılım olacak:)
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
634
5
merhaba arkadaşlar ben mayıstan beri dietteyim 84 kilodan 67 kilo ya düştüm azmettim ama daha vermem gereken 7 kilo daha var fakat son 2 haftadır canım müthiş derecede çikolata tatlı falan istiyor bende son zamanlarda bitter çikolata falan yiyorum son 2 gündürde çok acıkıyorum
ama bana akıl verin ya ben kendimi ne kadar sıkarsam sıkayım bu 7 kiloyu veremiyorum 2 haftadır aynı kilodayım yemek olarak diete başladığımdan daha az yiyorum ama kilo aynı kalıyor
ben diete başaldığımda sadece pazar günleri tatlı yerdim acık ama son zamanlarda müthiş canım istiyor karnım tok olsa bile kendimi engellemeye çalışıyorum ama yinede 7 kilo zamlandı kaldı vucudumda son zamanlarda lahana suyu yaptım olmadı elma tarçın karışımı yaptım olmadı hala duruyor bu 7 kilo ya o kadar kiloyu verirken zorlanmadım bu 7 kiloyu verirken hem zorlanıyorum hemde sık acıkıyorum kızlar bana akıl verin ne yapayım nasıl gider bu kalan 7 kilo bildiğiniz bir formül birşey varmı vede bu tatlı krizime ne yapmam lazım ne yesem krizim gider
bana yardım edin ne olurrrrrrrr
ayrıca arkadaşlar sabahları aç karnına elma sirkeli su içiyorum yarım saat sonra kahvaltıdan 10 dk önce greyfurt sıkıyorum içiyorum günde 2 litre su içiyorum veee aralarda şekersiz kahve içiyorum ama hala kilo (yani son 7 kg)kalıyor ya:enbuyukkk::kızgın:

ne kadar sürede okadar kilo verdin cnm. bende elma sirkesi bal karısımı yapıyorum 1.5 ayda diyet yapmadan 4 kilo verdim. bende normalde tatlıyı cikolatayı çok severim ama yemiyorum çok cnm istersede 1 kaç kaşık sütlü tatlı yiyorum istersen bi dene. birde sirkeli yada greyfurt suyu ne içiyorsan 1kaçgün ara ver daha ii olur bünyen direniyor olabilir ama diyetini aynı devm et. inşallah çok kısa sürede verirsin cnm

pardon cnm zaten mayıstan beri diye yazmışsın istersen sabahları aç karnına elma sirkesi bal karısımını dene başka bi kür denemeden ben faydasını gördüm inşallah sanada faydası olur. :::))))

X