Göz Çevresi Bakımı OLAY marka göz altı kremi

34bilgen84

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
671
97
39
slmlar olay göz altı jelini kullandım ve gözlerim felaket durumda kızarıp şişti 1 hafta kullanmama rağmen dokundu başka yan etki yapan kişiler varmı benim gibi bu arada 25 yaşındayım yaşıma tek uygun ürün oydu fakat gözlerim ağlamış gibi şiş ve kızarık oldusenağlama

canım bende de olay in bikaç ürünü var.. son paramı gidip onlara verrdim..kesinlikle hiç bir işe yaramıyolar.. hepsini attım çöpe :umursamaz: hiç kimseye tavsiye etmem..sende at canım. benmde cildim mahvldu

Olay in göz çevresi kremini kullandım hani şu 7 yazıyor ya üstünde onu. Sadece bir aydınlık verdi göz altı morluklarına oda çok hafif. Tabi bunun sebebide renksiz değil, kapatıcı renginde olması. Ve kapaklı kutuda olmasından dolayı her açıp kapadığınızda havayla temas ediyor bu yüzden de rengi gün geçtikçe koyulaşıyor. Her hangi bir zararını da görmedim.

benimki kapatıcı değill bu kırışıklıklara karşı koruyucu olandan ama gözlerim japon balıkları gibi oldu onun verdiği hassaslıktan sonra artık deterjanlar bile dokunuyo bi temizlik yapıyorum gözlerim şişiyo hemen

34bilgen84 geçmiş olsun. ben olay kremlerini kullanıyorum ve memnunum ama olay in
skin adapt adlı bir makyaj temizleme ürünü var, o ürünü kullandıktan bi hafta sonra bir
sabah kalktım göz çevrem kıpkırmızı ve pütür pütür. korktum hemen doktora gittim
aklıma 'olay üründen olacağı' gelmiyor bile. ne zaman doktor sordu 'son günlerde yeni bi
ürün kullandın mı' die, o zmn anladım. skin adapt i hemen attım, gentle cleanser a geçtim.
o zarar vermedi. bu arada doktor da bir göz kremi verdi, 1 günde geçti kızarıklık, sen de hemen git
bi ilaç al derim ben, daha sonra başka problemle karşılaşma, o ürünü de kullanma

haklısın benimde damla yada merhem gibi bi ilaç almam lazım çünkü çok hassaslaştılar elim değse kaşınıp kızarıyo deterjan kokusu bile kızarmasına neden oluyo

Ben de nemlendiricisini kullanmıştım kızarıklık yaptı. El kremi yerine kullanım artık:)

X