Tüp Bebek Merkezleri Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görenler

ayy heyecandan yanlış yeri alıntı yapmışımkaydirigubbakcemile3

nurtopuuu canım hayırlı olsun Allah'ım inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip eder.çok sevindim canım ya...

dün 154 çıkmıştı
bugün 231 çıktı nasıl kızlar sizce
Aslında yarın bakıolacaktı merak ettim yükseliyor mu diye

Son düzenleme:
nurtopu sımdı gordum cooook sevındım ıns hayırlısıyla katlanır degerlerın ve bebısın saglıkla buyur allah tamamına erdırsın ıns kendıne dıkkat et opuyorumnanaktan

çok sağolasın inşallah sağlıkla devam eder
Allah isteyen herkee nasip etsibn

çooook sevnidim canım,Allah tamamına erdirsin İnşallah.kan değerin kaç çıktı.

Çok sağolasın firdosum, cevabı yazdım canım

nurtopuuu canım hayırlı olsun Allah'ım inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip eder.çok sevindim canım ya...

Çok sağol suensim darısı başına inşallah
nasıl gidiyor senin tedavi?

dün 154 çıkmıştı
bugün 231 çıktı nasıl kızlar sizce
Aslında yarın bakıolacaktı merak ettim yükseliyor mu diye

bana tek gibi göründü ama bir sürprizle ikiz de çıkabilir.çok sevindim ya,listeyi yenledin mi?:lepi:

bu arada işime gitmiycem bir süre,dinlenmek için rapor aldım.artık yol gitmek yorucu oluyor.bel ve sırt ağrılarım da başladı.bu arda bebeklerim sanırım hareket etmeye başladı,arada bir karnımda minik balıklar dolaşıyor sanki:emir_bebek::emir_bebek:

fırdos senın bebısler kac haftalık oldu sımdı?bende bugun doktora gıtcem.ya kızlar sızde oldumu?bu crıonen jelı ben bırakalı 3 hafta oldu ama hala parca parca dokuntuler gelıo mantara cevırmesınden korkuyorum ıcrde bayagı bırıkmıs heralde bugun doktora onuda sölicem.ayyy ne bela bıseymıs yaaa bı turlu kurtulamadım ben cok huyluyum bıde kafama takılıo.neyse aksam ögrenıcez bakalım ıns
nurtopu eger gun asırı kanda 2kat oluyosa super gıdıo demektır cok meraklı olma benım gıbı ancak kafanı yorarsın kafamçokkarıştı

bana tek gibi göründü ama bir sürprizle ikiz de çıkabilir.çok sevindim ya,listeyi yenledin mi?:lepi:

bu arada işime gitmiycem bir süre,dinlenmek için rapor aldım.artık yol gitmek yorucu oluyor.bel ve sırt ağrılarım da başladı.bu arda bebeklerim sanırım hareket etmeye başladı,arada bir karnımda minik balıklar dolaşıyor sanki:emir_bebek::emir_bebek:

Bana da tek gibi göründü
Yarında Anatoliaya kan vereceğim
asıl test günüm yarındı
yarına en az 310 olur inşallah
İyi yapmışsın, bi güzel dinlenirsin firdosum:)
Canım benim ya bebeğin hareketini hissetmek çok farklı bi duygu olsa gerek , darısı başıma inşalla:)

fırdos senın bebısler kac haftalık oldu sımdı?bende bugun doktora gıtcem.ya kızlar sızde oldumu?bu crıonen jelı ben bırakalı 3 hafta oldu ama hala parca parca dokuntuler gelıo mantara cevırmesınden korkuyorum ıcrde bayagı bırıkmıs heralde bugun doktora onuda sölicem.ayyy ne bela bıseymıs yaaa bı turlu kurtulamadım ben cok huyluyum bıde kafama takılıo.neyse aksam ögrenıcez bakalım ıns
nurtopu eger gun asırı kanda 2kat oluyosa super gıdıo demektır cok meraklı olma benım gıbı ancak kafanı yorarsın kafamçokkarıştı

inşallah öyle olur canım
çok sağol:)

kızlar çokşükür pozitif çıktı
inşallah sağlıklı bi şekilde ikiye katlanır
Darısı tüm istiyenlerin başına inşallah

canım yaa çok sevindim gerçekten..allah tamamına erdirsin ..sağlıkla kucağınada alırsın inşallah..pozitif haberler duymak iyi geliyor bana..tekrar tebrikler...:lepi:

kızlar çokşükür pozitif çıktı
inşallah sağlıklı bi şekilde ikiye katlanır
Darısı tüm istiyenlerin başına inşallah

canımmm çokk sevindimm inan gelir gelmez bilg açıp sonucuna baktım allahım yüzümüzü
güldürsün inş sonuna kadar ayyyy inan çok sevindim darısı başımaa ben 4 gün daha gonal f devam edicem yumoşlarım çok güzel biir şekilde büyüyormuş en büyüğü 11 mm idi dün hergün 2 mm büyüyormuş dr.süper dedi bakalım:)) bebeşine dikkat ett kendinede...

meraba canım hepimizinki güzel sonuclanır ınş.ben pregon kullanmıstım 300 lukle basladık 350 devam ettık 11 gun kullanmıstım

cevabın için tşk canım benim lucrin ve gonal f ile devam ediyor tedavim son 4 iğnem kaldı:))

arkadaslar bende persembe günü ankaraya gidiyorum bana dua edın allah hepimizin yardımcısı olsun

tedavin hayırlı olsun svs inş allahım yüzümüzü güldürsün...

saol canım allah insallah hepimizin yüzünü güldürür sen su an ankaradamısın nasıl oluyo lucrın ıgnesınden sonra her gun hastaneyemı gıdıyosun kac gun sonra yumoslar toplanıyo

saol canım allah insallah hepimizin yüzünü güldürür sen su an ankaradamısın nasıl oluyo lucrın ıgnesınden sonra her gun hastaneyemı gıdıyosun kac gun sonra yumoslar toplanıyo

yok tatlım ben sadece 1 kez ank gittim oda ilk görüşme sonra birdaha gitmedim lucrin e adetin 2 gününe kadar devam ediyorsun sonra 2.gün sana usg ve kan e2 tahlili yapıp gonal f yada bir başka iğneye devam ediyorsun ben eskişehirdeki dr gidiyorum doktorum.sürekli hakan beyle iletişim halinde.. ben arasam asla konuşamam çok yoğun hakan bey ile bire bir konuşmak çok zor:)

ben 18 ocakta başladım tedavime..18 subata kadar herşey biticekmiş yanii hepsi hepsi bir ay ama adetin 2 gününden sonra 2 günde bir kan tahlili ve usg yapılıyor

yok tatlım ben sadece 1 kez ank gittim oda ilk görüşme sonra birdaha gitmedim lucrin e adetin 2 gününe kadar devam ediyorsun sonra 2.gün sana usg ve kan e2 tahlili yapıp gonal f yada bir başka iğneye devam ediyorsun ben eskişehirdeki dr gidiyorum doktorum.sürekli hakan beyle iletişim halinde.. ben arasam asla konuşamam çok yoğun hakan bey ile bire bir konuşmak çok zor:)

tesekkür ederım canım insallah hayırlı sonuclar alırsın burada hep bırlıkte senınde bebıslerıne sevınırız

tesekkür ederım canım insallah hayırlı sonuclar alırsın burada hep bırlıkte senınde bebıslerıne sevınırız

ayyy :nazar: canımm hepimiz içinn sevinelim allahımm boynumuzu bükük bırakmasın inşallah...

canım ben o jeli 3.ayım bitene kadar kullandım,artık dalga geçip yine pıtırcıklar gelmiş diyodumkaydirigubbakcemile3.jeli bıraktıktan sonra bir hafta daha geldi döküntü.doktor kontrolünden dönmüşsündür şimdiye,İnşallah Hayırlı haberlerle gelirsin.

benim bebişler 18+4 oldu teyzesi:nazar:nazar:

Çok sağol suensim darısı başına inşallah
nasıl gidiyor senin tedavi?[/QUOTE]

canım ben bugün adet oldum.bir hafta feglimgecikti.o biraz canımı sıktı.geçen ayda 17 gün geçmişti.perşembe günü anatolia'ya gitcez bakalım.
senin değerin epey bi artmış inşalah sonuna kadar böyle iyi gider canım...

X