Çocuk Hastalıkları kızlar çook acillll

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

ikoncan85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
2.071
14
39
benim 1 yaşında kızım var bugün çok iştahsızdı ve huysuzdu akşam bi ara dışarı çıktım babası aradı eve nasıl geleceğimi şaşırdım allahım nasıl ağlıyo hıçkırıklara boğulmuş resmen birde pişik olmuş altını açtım dokunturtmuyo ağlıyo sürekli acaba pişikten dolayı olabilirmi ne olur bi yardım edin acaba idrar yolaarında bir problem olabilirmi

yavrumm kıyamam pişiktendir tabi.hemen bepanthen merhem ve trosyd krem sür.anca o geçirir çok ağı pişikleri.ben hepsini denedim hametan zeytinyağı chicco sebamed nivea hiç biri fayda etmedi.söylediklerimi kullanmalısın canım.inşallah çabucak geçer.

geçmiş olsun canım. büyük ihtimal pişiktendir . kucağına aldığında daha çok ağlıyorsa pişiktendir dokununca daha çok acır yani. biraz yıca veya temiz suyla sil açık bırak bi süre bakalım rahatlarsa kesin pişiktendir. ama uzun süre geçmezse için rahat etmezse gösterirsin bi doktora.

evet özellikle bepanthen merhem çok işe yarıyor. benim bebişim küçük ama yeğenime çok baktım ben ordan biliyorum. :ecrin_bebek:

evet benim kızım da çok fena pişik olmuştu denemediğimiz krem kalmadı adı bir kreme 38 tl vermiştik ama o bile işe yaramadı sonra tavsiye uzerine 3 tl lik bepanthen ve 5 tl lik trosyd ikisini elimde karıştırarak sürdüm vallahide geçti sana tavsiyem hemen al ve dene bebişine yazık çok canı yanıyordur.

bephanten merhem çıkmıyo arkadaşlar!eczane deneyimim war!artık merhem formu çıkmıyoo.krem alıcaaksın canım.çok ileri bi sewiyede değilse tek başına trosyd de etki eder.ileri derecedeyse su toplamış gibi acısını azaltmak için az bişet anestol pomad al eline onu trosyd le karıştır öyle sür.anestolün acı azaltıcı etkisi wardır.ama lüzum yoksa kullanma!kullanıcaksan da çok az al eline öyle sür.sanırım o kadar ileri derecede değil herhalde.tek başına trosyd yeterli bence.sağlıcaklaa....

arkadaşlar merhem formu çıkıyomuş öğrendim şimdi.bi ara çıkmıyodu kaldırmışlardı.bunu haber weriim dedim.sağlıcaklaa...

kazbızmıydıkı canım oncesınde tahrış olup pişmiştır o evet temızle canım bıode ben hametan kullanıorum çok memnunum pişik problemımız olmadı henuz

X