Bebek Özlemi Çekenlerin Mekanı

merhaba kızlar bende altı senelik evliyim sorun bende polikistikoverrim tedavi oluyorum işallah 2010 da hepimiz hamile kalırız:CüvCüv:

bende ılaÇ kullanıyorum amelıyat oldum geÇen sene guatrdan tıroıt bezımde alındı beraberınde...Şımdı ÖmÜr boyu ılaÇ kullanıyorum (levotıron) ama benım hormonlarımı Çok etkılemıyor bır ara yÜksek ÇıkmıŞtı o da tatıle gıtmıŞtım ılaÇlarımı yanıma almayı unutmuŞtum 1 hafta kullanmayınca yÜkselmıŞtı tsh

MERHABA CANIM SORUNUMUZ AYNI DESENE PEKİ EŞİN AMELİYAT OLDUMU DR NE DİYOR BU DURUMA BİZİM DR ÇOK BÜYÜK BİR SORUN DEĞİL NORMAL YOLLA BİLE GEBE KALABİLİRSİN DEMİŞTİ KAÇ SENE GEÇTİ NE GELEN VAR NE GİDEN kaydirigubbakcemile3 CANIM İNŞLLAH TÜP TEDAVİSİNE GEREK KALMADAN AŞILAMAYLA HAMİŞ KALIRSIN :CüvCüv:

canım öncelıkle eşim amelıyat olmadıilk basta olabılırsın dedılewr sonra gerek yok dedıler esım ılac kullandı cogalmadı ama doktorum hıc dogal yoldan olur demedı asılamaya bıle ıhtımal yok gıbı bısey dıyor tup bebekle ama olur dedı canım sen tup bebek denemesını nerde yaptırdın ve ne kadar tuttuopuyorumnanaktan

[sıze="2"]polikiste iyi gelen kürler var canım onları denedinmi hiç saoğan kürü incir kürü gibi [/sıze]

polikistik overlilerde genellikle insülin direnci oluyor incir kürü onlara yaramayabilir
incir çok şekerli biliyosunuz ben bilememiş yapmıştım çok rahatsız oldum incir kürüne dikkat etmek lazım kedersizim

polikistik overlilerde genellikle insülin direnci oluyor incir kürü onlara yaramayabilir
incir çok şekerli biliyosunuz ben bilememiş yapmıştım çok rahatsız oldum incir kürüne dikkat etmek lazım kedersizim

BUNU BİLMİYORDUM CANIM SÖLEDİĞİN İYİ OLDU GERÇİ BEN DAHA ÖNCE HİÇ DENEMEDİM SADECE SOĞAN KÜRÜ DNEMİŞTİM şakkıdı

bende İlaÇ kullanıyorum amelİyat oldum geÇen sene guatrdan tİroİt bezİmde alındı beraberİnde...Şİmdİ ÖmÜr boyu İlaÇ kullanıyorum (levotİron) ama benİm hormonlarımı Çok etkİlemİyor bİr ara yÜksek ÇıkmıŞtı o da tatİle gİtmİŞtİm İlaÇlarımı yanıma almayı unutmuŞtum 1 hafta kullanmayınca yÜkselmİŞtİ tsh

sendemi troidlisin anammm
canım bu troid zaten herşeyimizi mahveden dr dedi bana bak benim yumurtalıklarda rahimde tek bir sorun bile yok maşşallahı var ne kist ne başka..
ama gel görki sorunu çıkaran troid işte geçende bi ölçtürdüm 24.12

[sıze="2"]canım öncelıkle eşim amelıyat olmadıilk basta olabılırsın dedılewr sonra gerek yok dedıler esım ılac kullandı cogalmadı ama doktorum hıc dogal yoldan olur demedı asılamaya bıle ıhtımal yok gıbı bısey dıyor tup bebekle ama olur dedı canım sen tup bebek denemesını nerde yaptırdın ve ne kadar tuttuopuyorumnanaktan[/sıze]

ben izmirde yapmıştım canım raporlu ...yaklaşık 2_5 3 milyarı bulmuştu

ipekcim doktorum bana şeker hapı verdi içiyorum ama benim kan şekerini cok düşürüyor kilo ver diyor. bende nasıl verecem bilmiyorum.

benim bildiğim kadarıyla bu tiroit ilaçlarını bırakma diye bi şey yok bunu
sürekli kullanmak gerekiyor özellikle hamilelikte çok önemli oluyo her ay kontrol edilmesi gerekiyo

İklİmcİm İlaÇlarını dÜzenlİ kullanırsan dÜzene gİrer canım merak etme
saol cnm evet her ay düzenli kullanmak gerek ayda bir dr kontrolu dedi drum bakalım hayırlısı olsun hepimize
benim bildiğim kadarıyla bu tiroit ilaçlarını bırakma diye bi şey yok bunu
sürekli kullanmak gerekiyor özellikle hamilelikte çok önemli oluyo her ay kontrol edilmesi gerekiyo

evet malesef cnm

ipekcim doktorum bana şeker hapı verdi içiyorum ama benim kan şekerini cok düşürüyor kilo ver diyor. bende nasıl verecem bilmiyorum.

canım bende hiç kilo veremiyordum diyet yaptığım halde sonra doktora gidince bu ortaya
çıktı banada şeker ilacı verdi ben onunla birlikte diyetisyene gittim spora da devam ettim
çok şükür 12 kilo verdim bu rahatsızlıkta az ve sık yemek çok önemli günde 6 öğün gibi
ve mutlaka saatinde yemek gerekiyor birde ben spora gitmedimmi şişmeye başlıyorum sporu bırakmıcaksın demişti bana doktor yani her yolu denediğin halde kilo veremiyosan tahlil sonuçlarınla birlikte diyetisyene gitmeni öneririm ben

aralığın 22sine tekrar kanıma bakılcak bakalım 24.12 kaç olmuş bir ayda

kızlar tup bebek fıyatları ne kadar tutuyo yapan varsa yazarsa cok sevınırım ve hangı tup bebek tedavısını nerde yaptırdıgınızı yazarmısınızzzzzz kaydirigubbakcemile5

X