Bebek Özlemi Çekenlerin Mekanı

Kedersiz

canim kizim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
21.176
140
2iu94dv.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
nazar_10.gif
2iu94dv.gif

duru81
scaled.php
O Artık Anne

nevbahar76
scaled.php
O İkizlerinin Annesi

bynkutluay
scaled.php
O Artık Anne

yildiz_azeri
scaled.php
O Artık Anne

iipekk34
scaled.php
O Artık Anne

s.tugba
4.gif
O Artık Anne

maiberf
scaled.php
O Artık Anne

tuyaneda
scaled.php
O Artık Anne

tosti
scaled.php
O Artık Anne

tarfil
scaled.php
O Artık Anne

nuray0606
scaled.php
O Artık Anne

Kedersiz
scaled.php

sevdamcee
scaled.php

sevdanehri54
scaled.php

lara_
scaled.php
O İkizlere Hamiş

nevbahar76
scaled.php
İkizlerden Sonra Süpriz Yumurtasına Hamiş

papatya_ozmen
scaled.php
O İkizlere Hamiş

sifaa
scaled.php
Süprizi Hoştu :)))

yeteeeeer
pi7vr1zu.gif
ELİF GİBİ TEK BİR YALNIZIM

bebekdls
b87e5a8e06313a14dc9705b3c84bed38.gif
Bebeğim Özletme Artık :KK66:

sedefnaz
people080.gif
Az Kaldı Umutlara

asi38
0a078.gif
Rabbim Duy Sesiiiimii :KK43:(

Son düzenleme:
Kedersizim hayırlı olsun topiğin buradan güzel haberler ver bize inşallah...
tez zamanda hamiş haberini duymak nasip etsin güzel allahım bizlerede
seni çok seviyorum arkadaşım o gül yüzün hep gülsün inşallah

hayırlı uğurlu olsun canım hamişlerden sonra ilk yazan benim sanırım inşallah
en kısa zamanda hamiş olurum

AMİN CANIM EN KISA ZAMANDA İNŞŞ :Saruboceq:
DİĞER DOSTLARIMIZDA GELSE ARTIK BENİ BURDA YANLIZ BIRAKMASINLAR kaydirigubbakcemile3

merak etme gelirler hem eski dostlarımız gelir hemde yeni arkadaşlar gelir
yeni dostlarımızda olur herkesin deneyimlerini paylaşırız

BENİM GİBİ BEBEK ÖZLEMİ ÇEKENLER BURAYA BUYURMAZMISINIZbuyrunnnnnnnnn BURDA HEM SORUNLARIMIZ HEM DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞALIM yerimseniben BİR YANDANDA GIRGIR ŞAMATA YAPALIM kaydirigubbakcemile3 BEN KENDİMDEN BAŞLIYIM 6 SENEM BİTTİ 7 .SENEME GİRDİM HAYIRLISIYLA, BU ZAMANA KADAR 2 AŞILAMA 2 TÜPBEBEBK TEDAVİSİ GÖRDÜM AMA SONUÇ HEP HÜSRAN OLDU SORUN EŞİMDE VARİKOSEL VARDI 3 SENE ÖNCE AMELİYAT OLDU FAKAT SAYIDA ÇOK YÜKSELME OLMADI 11 MİLYONDAN 13 MİLYONA ÇIKTI BİR DEFASINDA 15 MİLYON ÇIKMIŞTI:nazar: NEYSE FAZLA UZATMADAN
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM DİYEREK DOPİNG İMİ AÇAYIM :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
HADİ BAKALIM BURAYA İLK YAZAN VE SON YAZAN HAMİŞ OLSUN :CüvCüv::1closedeyes:

merhaba arkadasım bende 3 senelık evlıyım benımde sorun eşimde sayı 12 milyon du ve 10mılyona dustu benımde 1 asılamam
lodu ALLAH kısmet ederse bu ay 2. aşılamamı olucam ondan sonra tup bebek ALLAH oralara varmadan olmasını nasıp ederde inşalah hepımızeopuyorumnanaktan

merhaba arkadasım bende 3 senelık evlıyım benımde sorun eşimde sayı 12 milyon du ve 10mılyona dustu benımde 1 asılamam
lodu ALLAH kısmet ederse bu ay 2. aşılamamı olucam ondan sonra tup bebek ALLAH oralara varmadan olmasını nasıp ederde inşalah hepımızeopuyorumnanaktan
MERHABA CANIM SORUNUMUZ AYNI DESENE PEKİ EŞİN AMELİYAT OLDUMU DR NE DİYOR BU DURUMA BİZİM DR ÇOK BÜYÜK BİR SORUN DEĞİL NORMAL YOLLA BİLE GEBE KALABİLİRSİN DEMİŞTİ KAÇ SENE GEÇTİ NE GELEN VAR NE GİDEN kaydirigubbakcemile3 CANIM İNŞLLAH TÜP TEDAVİSİNE GEREK KALMADAN AŞILAMAYLA HAMİŞ KALIRSIN :CüvCüv:

banada iki kere aşılama yapıldı ilki tutmuştu 7 haftalıkken düştü
2. tutmadı 3. denenecek bakalım inşallah 3. de olur

eylül merhaba canım sen ne yaptın aşılama oldumu

mrb canım yok hayatım aşılama yapsamda tutmazmış benim sorun tsh yüksek o düşmeden hiç biişey olamazmış anca o düşücek yeni başladım ilaca 2 aya kadar düşerse zamanla hala adetimde düzelmez bide hamilede kalmazsam o zaman kadın dr gidicem şimdilik endokrine gidiyorum kadın drluk işim yokmuş herşeyi mahveden tsh yani hipotroidmiş:gitme:

mrb canım yok hayatım aşılama yapsamda tutmazmış benim sorun tsh yüksek o düşmeden hiç biişey olamazmış anca o düşücek yeni başladım ilaca 2 aya kadar düşerse zamanla hala adetimde düzelmez bide hamilede kalmazsam o zaman kadın dr gidicem şimdilik endokrine gidiyorum kadın drluk işim yokmuş herşeyi mahveden tsh yani hipotroidmiş:gitme:

hayırlısı olur inşallah canım hipotiroi t bende de var ilaç kullanıyorum

X