Relax Tone kullanan var mı? Relax Tone hakkında bilgi

SeSi

can kızım, bal kızım :))
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
373
0
44

Relax&Tone'un Avantajları,

• Kolay ve rahat kullanım
  • Taşınabilir
  • Üst düzey etkili
  • İncelme, şekil verme ve masaj, üç özellik tek bir alette
  • Dakikada 2500’ün üzerinde titreşim sağlayan off-centre axis tasarım
  • Teninizin derinlerine nüfuz eden etki
  • Egzersiz yapmanıza gerek bırakmadan tüm vücudunuzu çalıştırır
  • İnanılmaz sonuçlar için yapmanız gereken yalnızca günde 10 dakika
  • Kalça bölgesini incelterek şekil kazandırır
  • Bacaklarda incelme
  • Selülite karşı etkilidir
  • Kan dolaşımını hızlandırır
  • Kasları rahatlatır
  • Sırt ve boyun ağrılarına karşı etkilidir
  • Bacak ve ayaklarınıza masaj yapar
  • Ölü derilerin atılmasını sağlar
  • Spesifik ihtiyaçlara yönelik 4 orijinal eklenti ünitesi
  • Hız kontrolü
Relax&Tone kullanan arkadaşlar va mı ?

valla canim bende duydumama bilemiyorumbende arastiriyoprum bende kemer alcam zayiflatan ama hangisi iyi bilemiyorum

bende sipariş verdim. gerçi ben şimdilik masaj için kullanırım çünkü hamileyim.

arkadaşlar relax tone u deneyen yokmu biisi ben sipariş ettim daa gelmedi uygulayınca haber veririm demiş lütfen haber versin..:s bilgisizlik daa dorusu deneyimsizlik kötü..lütfen kullandıktan sonra kendi oluşturduunuz başlıın altına yorumunuzu bırakın pls!..hergün girip bakıorum yazmış olan birileri varmı die!..pls..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:çok üzgünüm:

ben yazayım 3 hafta oluyor kullanalı evet çok etkili bir alet hatta burada bir kaç bayana tavsiye ettim. normalde kullanmadığım ya da memnun kalmadığım hiç bir şeyi tavsiye etmem. bu makina çok etkili ama düzenli kullanırsan. yani 1 hafta kullandın aman bir etkisini görmüyorum diye kenara atarsan bir faydası olmaz. unutma kilolarını 1 haftada mı aldın 1 haftada vermeyi bekliyorsun. sana tavsiyem al sabah akşam 10 dk kullan. faydasını görmezsen kafamı kırarım:KK70: bak o kadarda idialıyım bu konuda..

benimki de dün geldi
acayip titretiyor
eşimden fırsat bulursam kullanıcam
sonuçlarını yazarım

baska kullanan yokmu arkadaslar bende almayi düsünüyorumda

CADIARZUyaaa bende aldım bu aletten faydasını gören arkadaşlar bi sıkılaştırma bi yağ parçalayıcı özellikli başlığı var yaaa siz hangisini kullanıyonuz bi yardımcı olsanız kızlaaar alkisalkisalkis

Bende aldım dün kullanmaya başladım gelişmeleri yazıcam bakalım ne olacak merakla bekliyorum:)

Ben 2 gündür kullanıyorum kullanırken bazı bölgelerde ağrı hissediyorum bunu yaşayan arkadaslar var mı?

Ben 1 haftadr kullanıyorum günde 2kere yapıyodum arada aksamalar oldu 1 kere yaptığm günlerde oldu bende nivea my silhouette ile birlikle kullanıyorum ancak kaşıntı falan yapmıyor.inceldiğimi hissettim ama yaklaşık 2 aydr yediklerime dikkat ediyorum spor hiç yapmıyorum 4 kilo verdim göbek zaten yoktu basenden ve popodan verdim.Relax Tone uda basen ve popo bölgeme uyguluyorum.

çok düzenli kullanmamama rağmen bende ürünü beğendim ve etkili olduğunu düşünüyorum.regl dönemi nedeniyle ara vermiştim,şimdi tekrar başlayacağım titremeye :icecream:

Ben pek bi etkisini göremedim açıkcası hergün 1 kere yapıyorum 2 haftadr kullanıyorum sıkışlaştırıcı krem ile birlikte 4.haftada bakıcam bakalım..

4 kiloyu Relax tone sayesinde vermedim diyetle verdim 2 ayda..o 4 kiloyu verdikten sonra Relax tone kullandım 3 hafta boyunca nivea nın sıkılaştırıcı inceltici kremyle birlikte kullandım 1cm bile etki etmedi sadece etlerim salık değil oda kremdn dolayı sanıyorum.Relax Tone yağ yakma konusunda hiçbir etkisi yok reklamlar hep kandırmaca bence inanmayın hala kullanmaya devam ediyorum belki bietkisini görürüm diye ama.Selülütler yok denecek kadar azaldı sadece oda bu makineden mi bilmiyorum.

Evet iyi geliyo selülitlere ama keşke yağ yakıcı bir etkisini de görebilseydik..Para boşa gitmezdi en azından.Xtra gel den memnun musun faydasını gördün mü?

Merhaba.
Ürünü nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?
Ürünü geçen hafta tv.de görmüştüm. Bugün internette birkaç siteye baktım ama fiyatı hepsinde farklıydı. Almak istiyorum ama bu fiyat farkı yüzünden tereddütte kaldım. neye göre değişir ki bu fiyat bilmiyorumkismile

X