cinsel ilişki sonrası bebeğin hareketsizliği

aynurenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
176
1
41
merhaba arkadaşlar ben 27+5 günlük hamileyim bebeğim ilişki sonrası birgün oynamıyor çok endişeleniyorum ikinci günde az oynuyor sonra düzeliyor dr.:CüvCüv:umada soramadım çok yoğun oluyor bir hasta çıkmadan diğerini muayene odasına alıyorlar başkalarının yanındada soramıyorum sizce normalmi sizdede böyle şeyler oluyormu yoksa ilişkiyi bıraksakmı yorumlarınızı bekliyorum.

iliskiyi birak bence...doktorlar sorun yok diyorlar ama bana pek yokmus gibi gelmiyor...bendede agri oluyordu 26. haftamdayim ve birakali 3 aya yakin oldu..

valla bu benim ikinci gebeliğim ama ikisinde de doktorum bişey demedi zaralı falan diye sadece korunmak gerekiyo işte anla artk yine de doktora sor zaten diyeceği de kanaman oluyomu yok dedinmi bişey olmaz diyecektir eğer aşağıda falan değilse bebek tabii

ARKADAŞ anladı da ben anlamadım nasıl korunmak lazım eş prez...falan mı takması lazım yoksa karına baskı yapmamak anlamında mı????

dr son bir aya kadar devam edilebilir dedi.
ama her posizyonda olmazmış.klasik posizyonda olmamasına dikkat edilmeliymiş.hani kadın altta erkek üste.amaann şimdi yazmıyım burda netten bakın hamilelikte cinsel posizyonlar diye.

X