2009 eylül anneleri zayıflamaya başlayalım mı?

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
3
40
bu güne kadar bi çok şey destekle yapıldı mümkün olsa doğumlara gelinecekti sanki .. :))sıra hep beraber kiloları atmakta .. artık 3 ayımız bitmeye başladı bebişlerimiz ele avuca gelio ee kendimize zaman ayırma sırası gelmedi mi?

zayıflamak için yaptıklarımız yapacaklarımız spor ve egzersizlerimiz neler? neleri çok yiyoruz neleri yememeliyiz hadi paylaşalım ??

Başlayalım başlamasına da birinin benim ağzımı bantlaması lazım.Az önce bir paket bisküviyi mideye indirdim.Şimdi de havuç yiyorum (bu en azından faydalı).Sanırım işe başlayana kadar ben kilo veremem

canım aynı sıkıntı bende var sürekli mutfaktayım ve aburcubur arıyorum kendime bi şekilde dur demek lazım eşimden destek istiom ye aşkım süt yapsın dio :))) hırs lazım bana hırssss :))

bende şuan 10 kilo ve kocaman bir göbek var bende zayıflamak istiyorum ama öğlenleri tek olduğum için hep yemek yerine abur cubur pasta kek poğaca vs. yiyorum 2 kilo almıışım tekrardan ....süt yapan nedir onu iyice öğrenip onun dışında bişeyler yememem lazım çok cabuk acıkıyorum hemde.....

yanlızlıktan yemek yiyo insan ya az önce yeşil bi elma yedim karnım tok ama gözümün önünden tatlılar geçiooo ya evde olmayınca yemio insan ama krize gircem sanki. tatlı krizine çözüm bulmak lazım

15 gün önce bacağımdan geçmeyen kot eteğimin çok rahat giydiğimi farkettim nasılmı olmuş :)) kızımı anakucağına yatırdığımda bende koltuktan anakucağını yerdeki demirlerden sallıyorum ciddi bi etki etmiş pasif spor yapıomuşum farkında diilim :)) kaydirigubbakcemile2

evet hanımlar.. bebişleri doğurduk sıra geldi kilolara.. işte işin en kazık kısmı burası.. en az 10 kilo vermem lazım.. öncelikle ekmek yemeyi bıraktım.. tabi arada azcık yiyom kaçamak yapıp ama bu tatlı krizleri çok zor oluyo gerçekten.. onun içinde evde cabur cubur bulundurmamayı düşünüyom.. olmazsa yemem doğal olarak..spor için daha erken çünkü üç gün önce yaklaşık yarım saat plates yaptım karnım şiş geziyorum iki gündür.. ama yürüyüş yapmanınbir zararı olmaz sanırım..

ben kilo vermek istemiyom yaaa.böyle iyiym...54 kiloyum...ama azcık şu göbegim küçülebilir..

millet topiğe bakın da öyle yazın allah aşkına attırmayın makedonun tepesini huleeeyyyn... nasıl kilo vercez diye topik açıp dert yanıyoruz hepimiz löpür löpürüz. hatunlar geliyor yok kilom kalmadı yok vermiyim. size "kilo vermek isteyip te kör gırtlağını tutamadığından inadına kilo alan arkadaşları nasıl çatlatırız" topiği açayım ona yazın anacım :))))

millet topiğe bakın da öyle yazın allah aşkına attırmayın makedonun tepesini huleeeyyyn... nasıl kilo vercez diye topik açıp dert yanıyoruz hepimiz löpür löpürüz. hatunlar geliyor yok kilom kalmadı yok vermiyim. size "kilo vermek isteyip te kör gırtlağını tutamadığından inadına kilo alan arkadaşları nasıl çatlatırız" topiği açayım ona yazın anacım :))))

hislerime tercüman oldun baharcım.. ellerin dert görmesin...

valla ya bazılarının amacı hava atmak sanırım......biz burda nasıl kilo vercez diye kara kara düşünüyoruz ya pes yani.

AHH KEŞKE BENDE öle OLSAM DA NıSPET YAPSAM YA BUGUN TARTILDIM HALA 80 KıLOYUUUUMMMM ÜSTÜNE SıNıRDEN 3 DıLıM BAKLAVA YEDıM OHHHHH (banane lazımdı da :kedi: )

valla ya bazılarının amacı hava atmak sanırım......biz burda nasıl kilo vercez diye kara kara düşünüyoruz ya pes yani.

ŞAHSEN BENİM AMACIM HAVA ATMAK FILAN DEGİL...ARAMIZDAKİ SAMİMİYETE DAYANARAK BURDA HERŞEYİ KONUŞUYORUZ AMA SENİ TANIMADIGIM İÇİN YORUM YAPAMIYCAM.:eek:lmaz:

bu boğazla biraz zor anacım. şimdilik tabi...

uff tum yazılanları okumak cok zor ama azmettim başaracagım :))

kizlar ben oglumu pusetin koyup gunde 2 saat sitenin etrafinda yuruyus yapiyorum baya fayda ediyor tabi ama benim imkanim var sitenin etrafi bahce ve yuruyus yolu var yoksa istanbulda nerdeee anca bogaza felan inmek lazim yuruyebilmek icin

bu hafta ici antalyadaydik esimin dedelerini ziyarete gittik oradada gunduzler en az 3 saat yuruduk esim ve aliyle
karnim toparlanmaya basladi tabi emzirdikce insan cok acikiyor biraz bogazimida tutabilsem istedigim kiloya inerim insallah

Ben de kör boğazını tutamayanlardanım yaamafoldumben Tatlı krizleri beni mahvediyor. Akşam ne güzel sebze haşlaması yiyordum sabah bisürü helvayı mideme indiriyorum. bahaen mi? süt olsun. Bas bas bağırıyolar doktorlar helva süt yapmaz diye ben yine yiyorum. Tatlı krizine çözüm bulan varsa bana da söylesin. Kilom 75 en az 15 kilo vermem lazımmafoldumben

bende hala 80 deyim bütün gün yemek yemesem yemem ama tatlı ve çikolata beni delirtiyorrrr. hamişken ağzıma almıodum yaaa

bende hala 80 deyim bütün gün yemek yemesem yemem ama tatlı ve çikolata beni delirtiyorrrr. hamişken ağzıma almıodum yaaa

aynen bende canım.. bu aralar bende tatlıya dayanamıyorum hiçç.. hamileyken bende hiç yemezdim..bu tatlı isteğini nasıl bastırız ki mafoldumben

Okudukça güldüm ama neden?? Çünkü kendimi gordum de ondan..Ağzına çikolatalı pastayı koymayan ben, tatlı kurabiye sevmeyen ama tuzllularına bayılan ben deli gibi çıkolatalı kurabiye, nescafe & brownie , paket paket petibor indiriyorum valla.. Ama çoooooooooooooook güzel napiimmmm. Bu arada giyecek birşey bulamıyorum alışveriş yapayım diyorum ama giydiğim hiçbirşeyi yakıştırmıyorum :KK43: Hamileyken ne güzeldi en azından kocamanda olsa gobegimiz bi nedenimiz vardı ve şu ankinden kat kat güzeldi

Okudukça güldüm ama neden?? Çünkü kendimi gordum de ondan..Ağzına çikolatalı pastayı koymayan ben, tatlı kurabiye sevmeyen ama tuzllularına bayılan ben deli gibi çıkolatalı kurabiye, nescafe & brownie , paket paket petibor indiriyorum valla.. Ama çoooooooooooooook güzel napiimmmm. Bu arada giyecek birşey bulamıyorum alışveriş yapayım diyorum ama giydiğim hiçbirşeyi yakıştırmıyorum :KK43: Hamileyken ne güzeldi en azından kocamanda olsa gobegimiz bi nedenimiz vardı ve şu ankinden kat kat güzeldi

evet yaa hamileliğin gözünü seveyim .. göbeğimizi gere gere geziyoz.. şimdi saklıcaz diye canımız çıkıyo.. ama olsun yinede kızım için herşey değer..

X