işte hamilelik hikayem uzun uzun yazdım:):):)

asiyan_1010

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
873
32
kızlar uzun zamandır buradayım,sizinleyim.ve en sonunda hamileyim.ve size en başından yaşadıklarımı yazmak istedim.

eşimle 2006'nın ağustos ayında evlendik.komik bir hikayemiz var aslında.ama neyse:))eşim çocuk düşünmüyorum diyordu.ama ben içten içe istiyordum..eşimin yaşıda otuzlardaydı.o yüzden bir evlat sahibi olmasını onun için çok istiyordum.neyse eşim beni korunur bilirken ben farkettirmeden haplarımı içmiyordum.istiyordum çünkü.neyse ilk ay olmadı.eşime birşey söylemedim.sonraki ayda olmadı.hep içime attım.eşime hiçbirşey söyleyemedim.her defasında okadar yalnızdım ki..sonraki ayda olmadı.en sonunda dayanamadım eşime söyledim.ağlayarak çocuğumuz olmuyor dedim..oda zaten sen korunmuyormusun dedi bana.korunmuyorum dedim.çok kızdı bana..konuşmadı bir kaç gün.ve ardından kardeşinin doğum haberi geldi.akşam otururken birden bire^^peki niye olmuyormuş öğrenebildin mi dedi?^^şaşırdım..ondan sonra eşimle başladık çalışmalara..yine olmadı ve yine olmadı...dr a gittik.1 seneye kadar olmazsa normalmiş.neyse bekledik.1 senemiz doldu..ama olmadı.tekrar başka doktora gittik.bir sürü tahlil verdi..sırf oyalamak için..hepsi normal çıktı..tekrar deneyin dedi ve denedik olmadı..prolaktinim fazlaymış falan filan..onuda hallettik..olmadı.başka bir doktor derken eşimden sperm testi istedi.oda çok iyi çıktı.bir baktık benim rahimde iltihaplanma varmış..neyse onuda halletiik..ve yine başka bir doktor..öyle böyle 3 sene geçti..bir gün öyle bir kasık ağrısı yaşadım ki..eşim hemen ege kadın doğum ve araştırma hastanesine götürdü beni.idrar tahlili yaptılar.eşim dedi bir gebelik testide yapsanız.dedim yoktur birşey.çünkü adetimden 14 gün geçmişti.yani daha adet olalı 2 hafta olmuştu.olsun dedi.yaptıralım..bir baktık idrar testi pozitif..inanamadık.eşim labaratuar görevlisine eminmisiniz diye sorarken ben kendimi kaybettim biranda.tekrar doktorun yanına gittik.beta hcg istedi..oldukça yüksek çıktı. 190 lardaydı.eve gönderdiler bizi.10 gün sonra gelin ultrasyona gireceksin dediler.benim içim içimi yedi.bekleyemedim.3-4 gün sonra kan testi istedim.bir baktım 87...düşmüş..bir daha tekrarladılar.66 ve sonra 2...düştükçe düştü içimden..kanamamla beraber akıp gitti...:gitme:1 ay adetim gelmedi..sonra dr a gittik.kist varmış rahmimde.1 ay onunla uğraştık.onu adetle attım.ekimde yeni bir doktorla tanıştık.okadar ilgilendi ki bizimle.hemen dedim test yapçakmısınız?hayır dedi güldü.daha önce yapılanları getir bana.getirdim gösterdim..hepsi normalmiş..düşüğümün olduğunu görünce ee senin sorunun yokmuş ya dedi..bir yumurtlama tedavisi yapalım dedi.belki yumurtlayamıyorsundur..ilaca başladım.günde 1 tane klomen..5 gün sonra yumoş kontrolünde 23 mmlik tek bir yumoşumun olduğunu gördü ve ertesi gün çatlatma iğnemi oldum.yerimseniben 12 saat sonra ve ertesi gün ilişki önerdi..dr yumurtalarımın çatlayıp çatlamadığını kontrol etmediği için ben güvenemedim.iğneden sonra 1 hafta boyunca gün aşırı ilişkiye girdim.adet günüme kadar nasıl sabrettim bilmiyorum..tam adet günümde drum çağırdı kan testi verdim..sonuç mu?opuyorumnanaktan 42.55 3-4 gün sonra testi tekrarladım.1350 olmuş...:emir_bebek::ecrin_bebek:ve şimdi 6 haftalık hamileyim.:nazar:eşimin desteği çok oldu.pes etmedi.benim etmeme de izin vermedi.:teselli:şimdi hayatımın en mutlu dakikalarını yaşıyorum.umarım allah herkesin yüzünü güldürür.zemuszemus

ay canım ya,neler yaşamıssın.ama gözünaydın sonunda hamilesin işte.Allah nazardan korusun hem seni hem bebeğini.Ve hep sağlık versin.Çok dikkat et kendine..gelişmeleri bildir yine...tekrar tebrik ederim..

ay canım ya,neler yaşamıssın.ama gözünaydın sonunda hamilesin işte.Allah nazardan korusun hem seni hem bebeğini.Ve hep sağlık versin.Çok dikkat et kendine..gelişmeleri bildir yine...tekrar tebrik ederim..

tskr ederim canım.allah razı olsun.doktorların çoğu para peşinde inan bana.ben yaşadım ve gördüm.resman süründürdüler bizi.kaç yıll..okadar yıpranmıştık ki..

canım tebrikler,Alla kucağına sağ salim almanı nasip etsin inş
Darısı başımıza opuyorumnanaktan

canım yaa allah bağışlasın senide eşinide tebrik ederim ne güzel sonunda kavuşmuşsun bende 4 aydır uğraşıyodum bu ayda rahimde yara iltihap var dendi beklemedeyim inş allah bütüüüüüüün bebek isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin sende inş sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına alırsın gerçekten çok sevindim

tebrikler bende 15 ay bekledim bende dr. dr. gezdim benimde benzer bir hikayem var ama sonuç mükemmel 26 haftalık hamileyim :)

Tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :nazar:Darısı bizlere olsun isteyen herkese :Saruboceq:

yazınızı okuyunca çok şaşırdım bende 2006 ağustos ta evlendim üç kez klomele tedavi gördüm umudumu kesecekken ; çünkü son ay yumurtam zayıftı , soğan kürü yaptı yumurta gelişti ve kendiliğinden çatladı ve şimdi altı haftalık hamileyim.bu siteye üye değildim ama sürekli okuyor hatta bazen ağlıyordum insanların mutluluklarına.vee şimdi bende hamileyim çok mutluyum dilerim rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder.

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.umarım isteyen herkes kavuşur bebişlerine.allah mı söyletti ne bebişlerine dedim..inşallah melekleriniz bekletmez sizi..

ay ben acayip mutlu oluyorum cok bekleyip de bebisine kavusan arkadaslarimizi, Allah kucagina saglicakla almayi da nasip etsin arkadasim :nazar: :nazar: :dance:
bana da umut oldun, her yere yaziyorum 21 ayda hamile kalip 3. ayda kaybettim:KK43:( simdi yine deniyoruz, ben de sebepsizlerdendim, darisi basima, bize de dua et ne olurrr:))
bol su ic, nezlilerden uzak dur, cok saglikli ve huzurlu bir hamilelik gecirmen dilegiyle :nazar: :nazar:

rabbim sana sağlıkla hayırlısıyla evladını kucağına versin...çok güzel ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni dilerim...

gerçekten çok duygulandım okurken ...zorda olsa kavuşmuşsun meleğine allah eline almayı nasip etsin :) benimde eşim istemiyo bende hapla korunuyorum uzun zaman oldu içten içe bende istiyorum ama eşimin ağzını yoklayınca vazgeçiyorum daha erken dio 3 yıldır evliyiz ama gönlü olmayınca riskede atamıyorum aslında benim elimde ama yazını okuyunca kötü oldum ya ertelerken böyle olmazsa napıcaz pes edilmez tabi ama bunuda göz önünde tutmak lazım baya zaman alıyo baksana yaşta geçiyo offf:KK43: allah kimseye evlat aratmasın yarabbim...hayırlı olsun canım:)

tebrik ederim cnm...çok dikkat et kendine...ilk 3 ay çok önemli çünkü....yediklerine önem ver,ani hareketlerden kaçın...
sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle...

X