Rengarenk Bebek Arabaları

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4
stroller_10.jpg

babyhope_sindy.jpg

maclaren_volo_sunflower.jpg

%C4%B1nglesina_zippy_culla_portbeb.jpg

jane_sonic.jpg

quinny_speedi_sx.jpg

baby_max_Ikiz_Jogger.jpg

Kraft_roxy_travel_sistem_portbebeli.jpg

baby_max_%C3%A7ift_y%C3%B6nl%C3%BC.jpg

Baby_Go_Jogger_Tropika_Travel_Sistem.jpg

babyhope%20SH_289A.jpg

BABYMAX_TRAVEL_SISTEM.jpg

buzz_dreami_apple.jpg

chicco_MULTIWAY.jpg

classica_azz_borsa.jpg

ikiz_puset_babyhope.jpg

ingl_tripp_vin_.jpg

Jane_Slalom_Pro_Matrix_Cup_.jpg

KRAFT_FOX_TRAVEL_SISTEM_BEBEK_ARABASI.jpg

kraftikizjogger.jpg

KRAFT_JOGGER_TRAVEL_SISTEM.jpg

kraft_tandem.jpg

maclaren_quest_sport.jpg

maclaren_techno_xlr_travel_system.jpg

kraft_ikiz%20yanyana.jpg

Maxi_Taxi_Citi_CX_Yagmurlu.jpg

Maxi_Cosi_Citi_Oto_Koltugu.jpg

NeoMob_Chilli.jpg

quinny_Buzz_CapriLarge.jpg

resim_motoru_9.jpg

6.siradaki mavi qunny oglusumun arabasindan ama bizimki koyu renk de
cok memnunuz simdi ise qunny zap aldik baston modelinden ondanda cok memnunuz alack olanlara tavsiye ederim
diger modellerde cok güzelmis
paylasim icin tesekürler canim :))

Evet 4. sıradaki model gibi alıcam bende ileride inş. yüksek olanlar daha güzel oluyor bebekle iletişim ve annesini görme yönünden bizde bebeğe daha yakın oluyoruz çok daha kullanışlı bu modeller.

bizim bebek arabamızda 20.ci sıradaki kraft fox2010 modeli ben aldığımda 680 aldım (bir sene önce)
çokta memnunum siyah turuncu renkte bizimki

4. sıradaki gerçekten harika ama galiba kullanım süresi kısa olur

biz de kraft twist kullanıyoruz ama benim için tek dezavantajı asansörsüz evde oturuyor olmamız iki parçayı oğlumla beraber 3 kat merdivenlerden indirmek zor oluyor :)

bende 1 ay once aldım kraft fox 3 tekerleklı cok kullanıslı her yere rahatca donebılıyor bebek bekleyenlere bebek arabasıalmak isteyenlere rahatlıkla onerebılırım...

Bence şekli nasıl olursa olsun ama markası Kanz olsun. Diğerleri İtalya, İngiltere vs. ürünü diye satılıyor ama hepsi Çin'de üretiliyor, bu yüzden kanserojen madde içerebilir düşüncesiyle hiçbirini düşünmedim. Kanz da kanserojen madde içermediği ve sağlıklı olduğunu ispat için ne kadar sertifika, belge vs. ne varsa ürünle birlikte hepsi geliyor. Diğerlerinin garanti belgesinin üzerinde küçücük bir yazıyla veya amblem ile geçiştiriyor. Bu şekilde de bana güven vermiyor açıkçası. Kanz ürünleri tamamen Almanya'da üretiliyor.

X