bebeğimin kakası köpük köpük

feryalfg

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
29
0
merhaba
42 günlük oğlumun kakası nerdeyse iki haftadır köpük köpük.sağlık ocağındaki doktor önemli değil, ama devam ederse getirin dedi. götürmeye fırsat bulamadım daha. aynı durumu yaşayanlar fikir verirse sevinirim.

teşekkür ederim.iki gündür nete giremediğimden son yazılanları okumadan konu açmışım.sonradan farkettim. acemilik işte...

arkadaşlar yazmıştım diğer topiğe bir arkadaşımın ablası çocuk doktoru, onunla görüşeceğim diye. ben görüşemedim ama eşime dediğine göre eğer bu köpüklü kaka sürekli ise mutlaka tetkik ettirilmeliymiş. bizimki arada oluyor. belki de doktora götürmen iyi olur feryalciğim.. her doktor ayrı şey söylüyor zaten offff CADIARZU

şöyle ki arkadaşlar, bakteriyel bir durum olabilirmiş. o yüzden baktırmakta fayda varmış..

geçmiş olsun canım. inşallah mühim bir şey değildir. bizlerle de paylaşırsan sonucu sevinirim..

meraba benim kızım 2buçuk aylık bizdede bu sorun vaardı yenı yenı geçiyor doktor köpük olması bu aralar normal dedi tükürük bezleri çalışınca o köpükte azalır dedi doğruda oldu.. sizinkidde uzun sürmez umarım geçmiş olsun..

X