Gebelik şekeri

esya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
36
0
arkadaslar bende gebeiğe bağlı şeker oldu gördüğüm en yüksek değer de 156 idi ama şimdi diyet yapıorum. şeker ölçümlerimi dört günde bir diabet vakfında dr uma bildiriorum.internet beni çok korkuttu anne karnında bebek ölümüne bile neden oluomuş ben daha önce dört defa düşük yaptım bunu da okuyunca ödüm koptu.şu gebelik şekeri yasayanlar bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.sevgiler

bendede gebelık sekerı war gordugum en yuksek deger 196 ıdı...
2 haftada bı kontrole gıttıgımde sekerıme de bakılcak artık.
dıyet yapıyorum ve nette okudugum seylerden dolayı bende paronayaklasmıs wazıyetteyım. bılen bırı warsa acıklasın gercekten :KK43:

bendede gebelık sekerı war gordugum en yuksek deger 196 ıdı...
2 haftada bı kontrole gıttıgımde sekerıme de bakılcak artık.
dıyet yapıyorum ve nette okudugum seylerden dolayı bende paronayaklasmıs wazıyetteyım. bılen bırı warsa acıklasın gercekten :KK43:

umarım bir sorun çıkmadan tamamına ereriz.Allah bütün bebişleri korusun ve isteyen herlese sağlıklı evlatlar versin

Merhabalar,
Benimde hamileligimde gebelik sekeri cikmisti diyet yapmistim Allah'a sukur bebegime sag salim kavustum su an bes aylik oldu ustelik bende bes dusuk yaptim daha once endiselenmeyin insaAllah sag salim evladiniza kavusursunuz zaten dr kontrolundesiniz.Ama bende seker kaldi ve su an seker hastasi grubundayim.InsaAllah sizde kalmaz.

X