Hangi Park Yatak ?

eftandise

MiNikAdaMıNaNNesİ
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
4.014
8

Merhaba Tecrübeli Anneler

Hamileliğimin altıncı ayındayım artık yavaş yavaş bebeğimin eşyalarını alacağız nasipse

Park yatak almayı düşünüyorum fakat chicco mu kraft mı yoksa başka marka mı karar veremedim bir türlü

İsteğim şu ki ebatları biraz büyükçe olsun 2 yaşına kadar yatabilsin
İki ya da üç kademeli olsun şık görünsün kullanışlı olsun vs...

Hangi markayı ve modeli kullanıp memnun kaldınız yazarsanız sevinirim

Şimdiden teşekkürler
zemuszemus a.s.

ben aldım park oyunu normalde 4 yasına kadar kullanıyor suan 7 aylık hamıleyım
suan markasını hatırlamıyorum buyudugunde en azından park oyununu kaldırabılırsın evının en uygun yerıne en azından ben ole yapıcam canım

ben de chicco lulaby lx aldım. yatak o dasına kurduk. çok şık ve güzel görünüyor. kullanışlı olduğunu da kullanan yakınlarımdan duydum. ama henüz kullanmadığım için bu konuda kesin birşey söyleyemem

ben de chicco lulaby lx almayı düşünüorum.rengine karar veremedim ama kızım olucak.kullanan arkadaşlarım çok memnunlar.

ben hamileyken epey araştırmıştım malesef chicco kraft gibi markalar üretimini çine vermiş diğer ürünler neysede bebeğimizi herşeyden korurken günün yarıdan fazlasını geçireceği bir yerin çin malı gibi kalitesi düşündüren bir üretime sahip olması vazgeçme nedenimdi
türk malı olan ve istanbulda üretilen sevi bebenin mavi park yatağını aldım memnunum oğlum 9 aylık 2.kademeye geçtik 1 yaşını geçince oda alacağım o zaman oyun parkı gibi kurarım odasına.tavsiye ederim

Kiboş teşekkür ederim

Denizkızıl & Bery chicco lullybaby benimde favorim şu an

Deryadeniz sevi bebe'ye bakacağım hepinize teşekkürler opuyorumnanaktan

Daha yok mu park yatak kull anan ?

canım "Doğuma Hazırlık" başlığı altında park yatak konusunu çok konuştuk, oradan da takip edebilirsin.. ama ben kaç haftadır araştırıyorum hala karar veremedim..

evet en güzeli her markanın olduğu bir yere gidip gözümüzle inceleyip öyle almak sanırım kaydirigubbakcemile5

X