Polikistik overdim şimdi hamileyim

blueeyesebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
9
1
35
SELAM ARKADAŞLAR BENDE 2 AY ÖNCE ÇOCUĞUM OLMUYACAK DİYE ÇOK KORKUYORDUM. AŞILMAYACAK SANDIĞIM POLİKİSTİK OVER HASTASIYDIM. EN TEMBELLERİNDEN YUMURTALARIM VARDI. 1 SENE CİVARINDA TEDAVİ GÖRDÜM ÖNCELERİ KLOMENLE BAŞLADIĞIM TEDAVİDEN SONUÇ ALAMADIM SONRA GÖBEKTEN İĞNE TEDAVİSİNE BAŞLADIM. 2. UYGULAMADA BAŞARIYA ULAŞTIK VE ŞUANDA 12 HAFTALIK HAMİLEYİM VE ÇOK ÇOK MUTLUYUM. ÜMİDİNİZİ HİÇBİRZAMAN KAYBETMEYİP BARDAĞA DOLU TARAFINDAN BAKIN. ALLAH TAN HİÇBİRZAMAN UMUT KESMEYİN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN. İNŞALLAH SİZDE İYİ SONUÇLARA ULAŞIP GÜZEL SONUÇLARA ULAŞIRSINIZ. DUALARIM SİZİNLE :nazar:

tebrik ederim canım. Allah tamamına erdisin inşallah bende pkoluyum darısı bana ve benim gibi bebiş isteyen herkese olsun böyle pkolu olupta hamile olabilenleri görünce çok seviniyorum daha çok ümitleniyorum:ecrin_bebek:

aynı dert bende de var canım ve bir senedir tedavi görüyorum 2 aydan beride iğne kullanıyorum inş.senin gibi bizimde yüzümüzü güldürür

günaydın kızlar
çok korkuyorum sat 28 ekim...beklenen adet tarihi 21 kasımdı...24 kasımda kan tahlili yaptırdık 40 çıktı doktor şüpheli demiş:KK43:(
özür dilerim bu topiğe yazmak zorunda kaldıma.s.

X