Bebek Beslenmesi Ülker Hero Baby..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
canım pirinç ununu ve diğer mamalıarını kullandım ama formülünü kullanmadım...

dogumundan ıtıbaren mama kullanmıstım dr. bırakmamı soylemıstı 15 gun sonra kılosuna bakalım ona gore kullan demıstı dun kontrolumuz vardı ve bebegım az kılo aldıgı ıcın ek gıda onerdı ek gıda olarak da hero baby onerdı dunden berı kullanıyorum sma kabız yapmıstı inş bu mama kabız yapmaz bebegım 1 aylık buarada.

dogumundan ıtıbaren mama kullanmıstım dr. bırakmamı soylemıstı 15 gun sonra kılosuna bakalım ona gore kullan demıstı dun kontrolumuz vardı ve bebegım az kılo aldıgı ıcın ek gıda onerdı ek gıda olarak da hero baby onerdı dunden berı kullanıyorum sma kabız yapmıstı inş bu mama kabız yapmaz bebegım 1 aylık buarada.

sütün yetmediği için mi mama veriyorsun bebeğine...benim bebeğim de 35 günlük..benim de sütüm az..o yüzden günde bir kaç kez mama veriyorum..benim doktorum milupa pre aptamil önerdi, onu kullanıyorum...

sütün yetmediği için mi mama veriyorsun bebeğine...benim bebeğim de 35 günlük..benim de sütüm az..o yüzden günde bir kaç kez mama veriyorum..benim doktorum milupa pre aptamil önerdi, onu kullanıyorum...

evet canım sutum yetmedıgı ıcın ek gıda verıyorum dr. bırde bana sutum cogalması ıcın humana still-tea verdı onu ıcıyorum inş sutum cogalır dr. gunde 2 yi gecmesın dedı ama 2 yı gecıyor napım aclıktan aglamasına dayanamıyorum mecbur verıyorum meger yavrum aclıktan uyuyamıyormus.

ben kullanıorum canım ve memnunum sende önce bi dene bebişe ishal kabız yapmasın biz aptamille başladık 15 gün onu yedi sonra 4 ay hep anne sütü verdim sonra süt azalınca gene aptamil aldım hiç yemedi 15 gün bebelac yedi sonra onuda hiç yemedi 1 aydır hero kullanıorum muhallebi formül kavanoz hepsinii ve memnunum

biz kullandık bebeğimi kabız yaptı ve hiç kilo aldırmadı.memnun kalmadık aptamile geçtik şimdi çok memnunuz.

merhaba , biz aptamille başlamıştık ancak miniğimiz tadını beğenmedi ve yemedi. Şuan Hero baby kullanıyoruz gayet mutlu. Mamayı belirleyen zaten minikler . Dr.'a sordum ,içerik aynı sorun yok dedi... 15 gündür hero baby kullanıyoruz hem tuvalet alışkanlığı düzene girdi hemde yeme saat ve miktarı :)

X