Bursa kır düğün Mekanı

oncams teşekkür ederim.. ama şehir içi açık olan mekanlarda yüksek sesden dolayı sorun çıktığını duymuştum.. anladığım kadarıyla rumeli kır düğün mekanıda şehir içinde herhangi bi sorun çıkıp çıkmıycanı bir araştır canım.. son anda moralini bozacak bi durum yaşanmasın.

evet biliyorum canım özellikle sordum onu.etrafında genelde iş yeri var zaten bi tarafında da okul var. eğer bişey çıkaracak olsalar burayı açmamıza izin verilmezdi ,onların ses düzeylerine uyulduğu sürece sorun çıkmıyor dediler.bakalım bizden önceki düğünlere bakacağız problem varsa o zaman ortaya çıkar zaten...

:) merhaba siteye bende yeni katıldım siiznle paylaşmak istedim:) bursalıyım ve bursada yaşamaya devam edip inşş eylülde de evleniyoruz.. Rumeliye bizde gitiiik mekan olarak da cok güzel bir yer am asehir içi ve de otopark sorunu var...
PAKETTE4.500 tl dendi ve gelin başı
araba süsleme
mekan
mesrubat
pasta
pasta maket olup tramisu verileceği belirtildii...
Müzik
sandalye süsleme
bez gelin ve damat afişi
bize bunlar dendi.....
Belki işinize yarar diye söyleyeyim dedim;......

sedaemra çok sağol bilgi verdiğin için canım....
rumeli pahalı geldi zaten ben aslında şehir içi mekan kiralamak istiyorum gelin başı süsü müzik falan gerek yok kendimiz yaptırmayı düşünüyoruz ...mekan kiralayıp süsleme ve yemek işini başka bir firmaya yaptırmak sanırım daha mantıklı olacak...
mekan bilgisi olan var mı arkadaşlar ??

şehir içi
yeşillikler içinde
çevre düzenlemesi olan bi yer

şehir içi açık mekanlarda ses sorunu olacak diyorlar kır düğünleri iptal diyorlar ama.

sedaemra hangi gün için 4500 tl fiyat verdiler? şehir içinde pek kır düğünü alanı yok zaten.biz şehriyar'a da gittik hafta sonu 5000 tl dediler ama yine müzk süsleme falan içinde.istasyon kır düğünü var paşa çiftliğinin orda ormanlık alanın içinde orası da 3000 tl demişti sanırım yine aynı şeyler içinde.sayfanın başında dayf bir yer önermişti carrefoura yakınmış sanırım siz öyle boş bir alan ayarlayıp organizasyon şirketiyle anlaşmayı düşünüyorsunuzbi oraya bakın isterseniz.biz organizasyon şirketiyle uğraşmayalım diye paket programı olan bi yerle anlaştık.

oncams ; haftasonu için verdiler;bende senn giibii düşünüyorum....gelin başıı,araba vbb gerek yok sonucta güvenemem dedim bende...şehir içnde aramaya devam bendee :) nilüferde oturyorum birdee dediler adını bilmiyorum nilüfer istasyonunu geçince sağ tarafta kır düüğünü yeri varmışş....oraya da bakın hemen geçinceymiş......BıR DE ıSTASYON KIR DÜĞÜNÜ VAR tanıdıkkk o biz gitiiik çok sevimli bir yerr; ama ben orayı neden istemedim..biraz daha bakmak için....nişanlım çok begendi....

Paşa Çifliğinde bize fiyat öğretmen oldugumuz için 2.500 a kada indii adımı verebilirisnizz:)) öğretmen arkadas tavsiye etti gibiii memurlara %20 indirim yapıyoruz kısa bir süreliğine dedii ve de kapanıyormus üstü yağmur bil e yagsa...ama ben kararsızım halaaa:KK43:

Paşa Çifliğinde bize fiyat öğretmen oldugumuz için 2.500 a kada indii adımı verebilirisnizz:)) öğretmen arkadas tavsiye etti gibiii memurlara %20 indirim yapıyoruz kısa bir süreliğine dedii ve de kapanıyormus üstü yağmur bil e yagsa...ama ben kararsızım halaaa:KK43:

cnm bu pembe çarşının karşısındaki yer değil mi? 2.500tlnin içinde ne var?haftasonu sadece yemekli düğünlere veriyoruz die bi şartları var mı? yemekli düşündüğünde kişi başı ne kadar bi bilgin var mı cnm?

Happyzhr Cuma ctesi ve pazarı düğünlere veriyorlar istasyonda da, ilk açıldığı için sabit fiyat koymuşlar, geniş bahçe 3000, yandaki bahçe 1,5 istiyor.
Ya arkadaşlar iyi güzel de istasyonda adamlar araya 2 bodur ağaç koyup yanyana 2 düğün yapıyorlar, sesler insanlar birbirine girer.. ön tarafa armut atıcaz orada gençler oturucak diyo e diyorum burda düğünümüz var bu ne kargaşa diyorum orayı kapatamayız diyorlar sonrada.. ben orda düğün yapıcam yanda bir baika bir düğünün gümbürtüsü, önde dışarıdan insan gelicek kafeye oturucak gençler bilmem ne karman çorman iş..orayı kına için düşünmüştüm ama gidip konuşunca vazgeçtim şahsen, yoksa alan çok güzel..

merhaba arkadaşlar.Ben de düğün mekanı arıyorum ama sanırım geç kaldık.Şehriyar a gittik bizde baktık ama hiç hoşuma gitmedi.Ekstra hizmetlerin hiç bir tanesi yok hemde 5000 tl.birde yuvarlak masaları yok masaların hepsi kare yada diktörgen çok basit geldi bana nikah masası var dedi oradaki beyfendi bir tane resim gösterdi bir masa üzerinde kumaş koymuşlar çok garip yani diğer sandalye giydirmeleri de resimlerde gördüm kısa kalıyor yıkanmaktan çekmiş sanırım.uzak durun derim ordan.rumeliye gidecez hafta içi orayı merak ettim bende.

happyyzh ;

ıSTASYON da şöyle bişey oldu...haftasonu yemeksiz veriyorlar...biz 300 kişi yemeksiz pazar günü içinde pasta müzik meşrubat fotografıçı,süslemeler(otopark,şelaler,saymıyorum içinde var) bizede 3 tl çıkardıkları fiyat haftasonu yemeksiz fiyatı bu :)

SELL rumeliye biz gitiikk; çok şirin bir yer,mekan olarak ama sadece.....etrafı garaj :KK43: yukarda rumeli hakkında bilgi vermiştim yemeksiz 4.5 tl istiyorlar...ben istemedim sadecee nilüfer tarafından geleceklerimiz çok oldugu için biz orayı seçmedik....... BıRDE KUMLUK terminal yolunda varmıs kır düğünü arkadaslar....

aslında evimin bahçesi 500 kişi alsa bahçede masa sandalye kiralayıp yapacam ama en fazla 200 kişi alır kına gecesini evimin bahçesinde yapıcam mekan aramak bakmaktan bıktım.birisinde şu bar diğerinde şu yok.istanbulda yüzlerce mekan var bursada mekan yok fiyatları yükseltiyorlar.kişi başı 3 tl ye çok rahat kendi evinin bahçesinde masa sandalye giydirme süsleme yaparsın 4000 tl ye istediğin gibi bir düğün yaparsın pastalı bana göre.ben biraz araştırdım giydirme 3-6 tl arasında değişiyor sandalye dahil.şamdanlar 40-80 tl arasında.giriş yolu nikah masaları da 400-800 arası düğün salonu bakmaktansa kendi istediğim gibi yapacam bu gidişle.

etrafı garaj mı ben daha gitmedim.aslanlar a gittim hafta içi 35 tl dediler orası ile anlaşıcam sanırım çok uygun ve çok kaliteli bir mekan.sadece şamdanlarını beğenmedim onun için bir organizasyon firması ile anlaşıcam şamdan ve yürüme yolu ile ilgili daha şık bir şeyler istiyorum.Salon bakmaktan bıktım usandım şehriyar 5000 tl dedi inanamadım resmen ne kadar pahalı geldi hizmet olmayan bir yer.faltınceylan da 45 dedi kişi başı ama onlarda yer kalmamış full doldurmuşlar.kınayı da evimin bahçesinde masa sandalye kiralayıp yapmayı düşünüyorum birde burda gördüm kına ekibini tutucam sanırım.

istasyon kır düğününe biz de gittik.fiyat gerçekten çok uygun 3000 tl fiyat verdiler ama söylediklerini gerçekleştirme konusunda bize pek inandırıcı gelmedi.üstü kapanacakmış ama gösterdikleri resimde üstünün kapalı olduğu gösterilmiyor.iki düğün yan yana nasıl olacak orası zaten ayrı bi sorun.kolonlar farklı yönlere bakınca ses birbirine karışmayacak dediler.kafamızda soru işaretleriyle çıkmıştık ordan.
rumeli kır düğününde kararımızı verdik ve tuttuk.hem merkezi bi yer,hem düğün paketinin içeriği güzel hem de mekan çok şirin gerçekten.etrafı pek önemli değil bizim için .sonuçta oraya girdiğinde etrafı zaten görmüyorsun.merkezi bir yerde etrafının ormanlık olması da çok az bi ihtimal.girdiğinde otopark var cafe var ve sonra kır düğünü alanı.etrafında da garaj değil iş yerleri ve bi tarafında da okul var.ben garaj görmedim açıkçası

oncams hayırlı olsun çok sevindim yerde karar kılmanızaa :) ben begenmedim garajdan kasıtm gülbahçede olmasıydı,çünkü ben benim insanlarım bademliden ve nilüfer taraflarından geleceği için daha bir merkez yer bakıyoruuzz ....mekan olarak cok güzeldi hatta en güzelii,bir de bir sır vereyim orası neden olmadı nişanlım yan tarfataki okulda öğretmen öğr :) öğrencilerden çekindii:) ) hepiimiz için hayırlısı olsun....ayyrıca evet istasyonun bende giysirmesinden sözleri hiç iç açıcı değil ama giidp konusmak da fayda varr arkadaslar...

SELL kına için evin de müsaitse en en güzeli derimm :) birde konak 18 var arkadaslar oraya gideceğiz bugün bakalım kısmet.....

konak 18 süper ve fiyat olarak çok uygun oraya baktık ama düğün için misafirlerimizi almaz.burada arkadaş bahsetmiş kına ekibi ile ilgili bende hafta içi asude organizasyon ile görüşmeye gidecem masa sandalye giydirme konusunuda görüşücem detaylı olarak burada yazarım arkadaşlar.

happyyzh ;

İSTASYON da şöyle bişey oldu...haftasonu yemeksiz veriyorlar...biz 300 kişi yemeksiz pazar günü içinde pasta müzik meşrubat fotografıçı,süslemeler(otopark,şelaler,saymıyorum içinde var) bizede 3 tl çıkardıkları fiyat haftasonu yemeksiz fiyatı bu :)

teşekkür ederim sedaemre..

X