Bursa kır düğün Mekanı

Dayf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
150
1
Merhaba Arkadaşlar;

Bursa'da carfurun arasından yukarı doğru çıkınca bp benzliğinin yanında çamlıca halı saha var onun yan tarafı harika bir kır düğünü mekanı var.Bence oraya bir bakın derim 1000 kişi ve daha fazlasını alıyor çok güzel bir mekan, dağın eteğinin yanında.Diğer yerlerde olan börtü böcek olayı olmuyor rüzgarda almıyor yaz için ideal bir mekan diyorum ve bunun yanında düğün tarihiniz ne olursa olsun 1000 kişiye kadar üzerini komple kapatma şansıda var yani yağmur korkusu yaşamadan düğün yapabliirsiniz. en önemli konu asla böcek olmaması yer kirası için boş alana bu arada boş derken bakımlı ve çevre düzenlemesi yapılmış 500 Tl istiyorlar masa sandalye kiralama ve giydirme konusunda asude organizasyon ile görüşebilirsiniz mekanın düğün organizasyonlarını onlar yapıyorlar anlaşmalı firma yani, bence fotoğraflarını görmekte fayda var diyorum.selamlar saygılar...

Son düzenleme:
Çamlıca yerin adı...resimlerini yükliyecem ama yükleyemedim bir türlü asude organizasyon un sitesinde var organizasyon başlığına bas ordan salon dekorasonu mekan süslemesi orada giriş dekorasyonu kısımda var rresimleri ama ben buraya yükliyemedim bir türlü...Mekan sahibi fiyat konusunda daha da bir şeyler yapabileceğini söylüyor bu arada haberiniz olsun arkadaşlar...

boş alanı 500 tl ye kiralıyor masa sandalye giydirme dahil değil fiyalara

asude organizasyon bu işi ne kadara yapıyor acaba.masa sandalye giydirme,ufak bir şamdan ve gelin yolu süslemesi..yine normal bir kır düğününe eşdeğer olur sanırım

dayf başka kır düğün mekanı olarak bildiğin yerler varsa bizimle paylaşır mısın?

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var... bu hafta içinde hatta mümkünse yarın düğün salonunu ayarlamamız gerekiyor.birkaç yerle görüştük zaten istediğimiz tarihte bulma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. öncelikle son olarak bana uygun tarihte bulabildiğim ve aralarında karar vermekte zorlandığım yerleri yazayım.bu yerler hakkında bilginiz varsa ve yazarsanız sevinirim.
ŞEKE KIR DÜĞÜNÜ(buttim karşısı)
ŞEHRıYAR (kaplıkaya)
ve gold'un bünyesinde olup bu yıl faaliyete geçecek olan RUMELı KIR DÜĞÜNÜ.(bugün gidip gördüm mekan oldukça güzel gold un bünyesinde olduğu için düğün paketi burda da aynı şekilde)
YORUMLARINIZI BEKLıYORUMMMM...

merhaba;

şehriyarda ekstra hiç bir hizmet yok ve aşırı derecede bakımsız bir yer hiç hoşuma gitmemişti benim.Şeke bahçe hiç duymadım ben yeni mi açılmış.rumeli yi tercih ederim masa üstü şamdan ve supla birde tiffani sandalye ile çok güzel bir yer olur diye düşündüm ama rumeli nasıl orayı da görmedim açıkçası

senin düğünün nerede oldu dayf? bu akşam tekrar okurken farketttim .aşağıdaki paragraf sana ait.bursada düğün mekanı bölümünde 2 veya 3. sayfada.şehriyarda yaptığını söylemişsin.şimdi de beğenmediğini dile getiriyorsun.anlayamadımmm:KK43:(
DAYF:
evet dsi bahçesi güzel kaplıkayada şehriyar diye bir yer var orası da süper bence..benim düğünüm orada oldu ve bir organizasyon firması ile anlaştım süper uygun fiyatları vardı ve eksiksiz herşeyi yaptılar çok memnun kaldım.reklam olarak algılanmasın lütfen firmanın adresi bu çok yardımcı oluyorlar her konuda fikir ve tavsiye alabilirsiniz size yardımcı olacaklardır mutlaka çok iyi ve çok uygun fiyatlara bu işi yapıyorlar...adresleri bu reklam olarak algınlamasın önemle rica ediyorum arkadaşlar fikir almanız açısından...

internet siteleri henüz yok.zaten bu yıl hizmete giriyormuş.yeşillendirmesi yapılmış,alanın etrafına çamlar dikilmiş, şelale yapılmış ,çocuk oyun parkı yapılıyor.otoparkı falanda var benim hoşuma gitti ama yine de karasızım ne yapsammm:KK43:

merhaba;

canım benim düğünüm altınceylanda oldu o dayf kullancısı ben değilim :) benim arkadaşım onun için yazıldı daha önce yazılanları okursan görebilirsin diye düşünüyorum.Ayrıca işletmesi değişince bakımsız bir yer oldu arkadaşın düğünü orada olduğu zaman çok güzeldi şimdi çamur içinde :) mutluluklar dilerim.

Son düzenleme:
teşekkür ederim dayf.happyzhr.yeri ankara yolu üzerinde.gold düğün salonlarını biliyorsundur oraya çok yakın.zaten işletmeciler aynı.gold a giderseniz rumeliye kendiler götürüyorlar zaten.biz yerimizi ayırttık düğün paketleri çok güzel tavsiye ederim

merhaba herkese

oncams lütfen rumeli hakkında bilgi verir misin aşağı yukarı fiyatı nedir?
düğün paketi nasıldır

şimdiden teşekkürler
sevgiler

X