hamile kıyafeti nerden alabilirim?

plava

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
50
2
merhaba arkadaşlar

konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ama 3 aylık oldum ve yavaştan karnım normal kıyafetlere göre sorun olmakta. istanbul avrupa yakasında güzel hamile kıyafetleri satan biyer tavsiye edebilirmisiniz?

hamile kıyafeti satan belli markalar var ama onlardaa bence baya pahalı hiç de gereği yok o kadar para vermeye ben normal kıyafet giyiyorum aldım bi kaç tane göğüs altından bol elbiseler aldım hem de hamilelik sonrası da giyebileceğim şeyler aldıklarım sana da tavsiye ederim ben şimdi aldıklarımın hepsini doğumdan sonra da giymeyi düşünüyorum..

kopuz; aslında bende göğüs altından bol elbise arıyorum. ancak dün biraz dolaştım nerdeyse yok gibi.
nerden aldın nereyi tavsiye edersin?

artık çoğu mağazada var öyle bol elbiseler hamile olmayanlarda kullanıyorlar hatta ben daha dün akşam eşimle beraber aldık triko bir elbise çok cici bişey,avrupa yakasında nerde oturuyorsun sen..

lc waikiki artık çok şık hamile koleksiyonu çıkarıyor canım oradan bakabilirsin, ben çoğu kıyafetimi lc den alıyorum bu kış. birde lord hamile giyim war onunda şubelerine netten bakabilirsin.

lcw nin hamile kıyafetleri olduğunu bilmiyordum. Hatta dün lcw ye de baktım ama göremedim. acaba her mağazalarında yok mu?

Bakirkoyde hamileler caddesi var orada seçen var bı ürün alıyosunlar istedin ikinci ürün bı lira en askımı kot elbise aldım 110 tl üzerine hırka aldım hakim yaka belden bağlamalı 98. Liraydi bı liraya aldım
bı kot iki bluz almıştım 3 aylikken şimdi 6.5aylik oldum bunları aldım birde lcw bende hamile kıyafeti hiç görmedim oradan bı tunik aldım tayt üzerine giymek için zaten btun aldım kıyafetler bunladar :)

yeni çıkarmöaya başladı ümraniyede we beşiktaş şubesinde olduuunu biliyorum ama diğerlerindende olmak üzeredir yani bi bakın bnce.

şirinevlerde bi sürü mağazada var o tür elbisebeler haznedar da var ben sürekli bu iki semtten alışveriş yapıyorum..

cnm bence de üst alma bakırköyde ebuzziya caddeside hamile kıyafeti satan yerler var. özellikle lord hamile giyim kot aldım ben ordan ama üstler pahalı bence gerek yok! tunik falan al fatihte de var özellikle paşa da..

Lcw çıkarmış canım sanslısın hem uygun hem sırın al işte sanslın ben kazıklandım hep okadar yaa valla gerçı bı kaç tane lcw almıştım ama normal almıştım ozaman lcw hamıle yoktu

X