Bebek Beslenmesi Otomatik sallanan beşik kullanan varmı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Rossiene

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
5.283
3.573
Otomatik sallanan beşik almayı düşünüyorum ama bebeğim ya sevmezse o kadar para çöpe gidecek kullanan var mı?

evet ben kullanıyorum stork marka dandolino cok memnunum ayagımda sallamak yerıne orda yatıyo her ısımı yapıyorum cok rahatlıkmıs.aynı zamanda mama sandalyesı oluyor

ben ev tipi ana kucagı aldım fishire price çok memnunum ama kendi kendine sallanan birseye cok ihtiyac duyuyorum. bence şart.

2hafta once kraftınkini aldım. Oglum daha 2,5 aylık ama simdiden hosuna gitti. Sallanmayı seven bebekler icin super bir alet. Benimkinin sallanma takıntısı yok ama yine de bebegimi oyalıyor. Oglum uyurken de cok rahat gozukuyor. Ozellikle oturmayı ogrendiginde daha kullanıslı olacagını dusunuyorum. Kısacası ben cok memnunum. Annem de basta "buna bu kadar para verilir mi" diyordu simdi "iyiki almıssın" diyor. Nasıl olsa mama sandalyesi alacaktım en azından ona gerek kalmadı. Bu alet bebeklerden cok anneler icin bence, oglumu orda gormek hosuma gidiyor, daha bi emniyette gibi. Tavsiye ederim :lepi:

bende almayi dusundum ama sallanmak istemeyen cocugu sallanmaya alistirirsam diye korktum vazgectim
bebeklerin bu aylarda aliskanlik gelistirmeleri cok kolay
sallanmadan uyumamaya felan baslarsa cok zor olur benim icin

bende de fisher price ana kucagi var ama cok isime yaramiyor artik
sadece cocugu biraz daha oturur poz;syonda tutabilmeyi sagliyor yoksa icinde 15 dakka durdu mu basliyor mizildanmaya hemencecik sıkılıyor

zynpsz dondolino ana kucağını kaç aylıkken kullanmaya başladın. benim oğlum 3 aylık memnun kalır mıyım acaba.

kızlar benim eşim daha bebek doğmadan alıp gelmiş kraftınkini; bizim oğlan doğar doğmaz dondysinde yatmaya başladı hem de yatak odasında benim yanımda... öyle rahat ettim ki yatak odasının şeklini bozmak zorunda kalmadım. gece emzirip yatırınca kustu mu naptı çok rahat gözlemledim. ilk aylar ağladı mı otomatik olarak sallanmasıyla ben de rahat ettim çünkü anne de çok yorgun oluyor yine de ben sallanma özelliğini çok kullanmadım müziklerine de oğlum bayıldı. huysuzlandı mı elimle de azcık sallamam yetti dakikalarca sallamadım yani... hem de oğluma dokunarak uyudum. ama artık 6. aya girdik sığmıyor:) biz de mutfağa taşıdık zaten tekerlekli; şimdi de kısa süreli olarak oturtuyorum mutfakta acil bi işim olunca bana bakıyor ordan:) masa boyuna kadar yükseltilebiliyor. kısacası diyorum ki iyi ki almış eşim. bi de eşim iyice incelemeden içine yatmadan hayatta bişey almaz çok dikkatlidir. ben bu ürünü daha uzun süre kullanırım:) size de tavsiye ederim.

arkadaşlar çok pahalı bir ürün bu kraftın beşiği ama tavsiyelere göre almayı düşünmüyo değilim. yinede kararsızım. peki bu beşi yatabiliyo mu?

şimdi ben de inceledim her iki ürünü ben de almak istiyorum ama küçük görünüyorlar bebişler uyurken düşmezler mi içinden ? bilmiyorumkismile

bencede almak gerek..bebekler zatten kucak ıstıyor hep..yanı bır çogu...bu tür seyler onları oyalıyor...mutlu oluyorlar...

şimdi ben de inceledim her iki ürünü ben de almak istiyorum ama küçük görünüyorlar bebişler uyurken düşmezler mi içinden ? bilmiyorumkismile

cnm bebekler henüz dönemediğinden düşmezler
ben kraftınkini kullanıyorum biz düşürmedik hiç bebeği diğerini bilemem zaten yere de çok yakın dümdüz değil yayvan değil yani kenarında çıkıntısı var bebekler dönüp de ayağa kalkmadığı sürece düşmezler

kullnanan arkadaşlar bu ürün en alt seviyesinde sallanabiliyor. tabi çocuk yerde yatıyor sayılır. üşümez mi ? :))

cnm bebekler henüz dönemediğinden düşmezler
ben kraftınkini kullanıyorum biz düşürmedik hiç bebeği diğerini bilemem zaten yere de çok yakın dümdüz değil yayvan değil yani kenarında çıkıntısı var bebekler dönüp de ayağa kalkmadığı sürece düşmezler

Anladım canım teşekkür ederim. a.s.

cnm bebekler üşümez zira yerden belli bir yüksekliği de var tamamen yerde değil ancak ben gene de beşik haline getirdikten sonra içine bi de peluş battaniyelerden sermiştim

bende sileeper var her türlü özellık var ne ararsan ama ben alıştıramadım alıştırana çok rahatlık 9 ay önce aldım satmayı düşünüyorum yıpramadı hiç sallanmadı bile oturuyo kısa süreli oda hep bi sayfa açmıştım buraya

fisher price ın akvaryum salıncağı müzükli ve otomatik sallanıyo.çok memnunum tasiye ederim

fisher price ın akvaryum salıncağı müzükli ve otomatik sallanıyo.çok memnunum tasiye ederim

bende aldım bundan perşembe gunu
oglum 55 gunluk
bugune kadar ne yemek yapabildim ne karnımı doyurabildim hep kucakta omzumda yada ayakta salladım
kolıklı olgum gazı cok var
ayakta sallanınca sakınlıyordu ama uyumuyordu sallanırken
şimdi slaıncagında zaman geciriyo gulıuyo egleniyo ancak bu seferde uyumaya basladı onda gece uykusunu gundu uyur oldu

bizde de karftın var hem yatak olarak kullanılıyor hem sallanıyor hem mama sandalyesi
oluyor 6. aya kadar kullandık yatağımın yanında çok büyük rahatlık sallanmasını
ayarlayabiliyorsun 15-20-30 dk hızını da kolikli bebekler için özellikle çok iyi
uzaktan kumandası ile sallanmaya başlıyor yada durdurmaya yada müzik açmaya. Kılıfı
çıkarılıp yıkanabiliyor yanları yumuşak bebek kendini boşlukta hissetmiyor.

Şu an bu ürünü satmayı düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler.....
faturası garanti belgesi mevcuttur....

bende fısher prıce baktım çift yonlu sallaya bılıyor bana daha mantıklı geldı

X