Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

yok canım ya ona gidecektim ama adetim bitmedi hala. perşembeye bitmeyeceğini tahmin ediyordum, o yüzden ondna randevu almadım. cuma toplantım var tekrar. cumartesi de çalışmıyomuş o. burdaki kendi doktorumdan aldım yine randevuyu. görmeyeli uzun zaman olmuştu.
sen bu ay korunuyomuşsun.
sahalardan uzak kaldın.
olsun durumun netleşince yine şafak sayarız beraber inşallah.
ilk 3 ay kendimi kandırmıştım ama 4. gol çok fena koydu bana.
bu seferde yumurtlamayı denk getiremedim biliyorum ama yine de bi doktorta gideyim dedim işte.

Aslında doktor kontrolü için 2. ya da 3. adet günü daha uygundur. Kist filan var mı belli olurdu. Varsaadetle atılmış mı? Ben korunuyorum malesef. Ben de kendime farzet ki doktor 6 ay korun dedi, bu 4. ay say diye teselli ettim yumurtlama lekemi görünce. Kısmet ama rüyalarıma giriyor HER GECE, hÜRREM DOĞUR YAPTI, hATİCE sULTAN DA HAMİLEYMİŞ:)) Gerçekte hamile haberi aldığımız yetmiyor gibi dizilerden de bol bol maruz kalıyoruz malesef:))

Bu arada diğer topiğe arada yazan bir arkadaş Ali BEY'İ SOĞUK BULDUM, KOLİDORDA GÖRÜYOR YÜZÜME BİLE BAKMADI YAZMIŞ. sANA DİYEYİM Mİ DEMEYİM Mİ KARARSIZ KALDIM ETKİLEMEK İSTEMEM AMA söyleyeyeim dedim. Gerçi belli olmuyor belki dalgındır o gün filan...

Aslında doktor kontrolü için 2. ya da 3. adet günü daha uygundur. Kist filan var mı belli olurdu. Varsaadetle atılmış mı? Ben korunuyorum malesef. Ben de kendime farzet ki doktor 6 ay korun dedi, bu 4. ay say diye teselli ettim yumurtlama lekemi görünce. Kısmet ama rüyalarıma giriyor HER GECE, hÜRREM DOĞUR YAPTI, hATİCE sULTAN DA HAMİLEYMİŞ:)) Gerçekte hamile haberi aldığımız yetmiyor gibi dizilerden de bol bol maruz kalıyoruz malesef:))

Bu arada diğer topiğe arada yazan bir arkadaş Ali BEY'İ SOĞUK BULDUM, KOLİDORDA GÖRÜYOR YÜZÜME BİLE BAKMADI YAZMIŞ. sANA DİYEYİM Mİ DEMEYİM Mİ KARARSIZ KALDIM ETKİLEMEK İSTEMEM AMA söyleyeyeim dedim. Gerçi belli olmuyor belki dalgındır o gün filan...
canım hiç gitmedim ben ona. bu gidişle de gidemiycem galiba.
kanal değiştirirken ben de hürremi doğururken gördüm, sinirlerim bozuldu. kadın kuluçka makinası gibi ya.
acele ediyoruz galiba canım.
annem beni rahatlattı baya. o olmasa daha kötü atlatırdım herhalde.
onunla beraber oyalandım. kendi başıma yapmadığım zor yemeklerden yaptık beraber. şimdi saymıyyaım hamile arkadaşlar okur canları çeker.
ne bileyim adetken doktora gitmek hoşuma gitmiyor benim. birkeresinde bi doktor istemişti, bursadayken. çok tedirgin olmuştum.

canım hiç gitmedim ben ona. bu gidişle de gidemiycem galiba.
kanal değiştirirken ben de hürremi doğururken gördüm, sinirlerim bozuldu. kadın kuluçka makinası gibi ya.
acele ediyoruz galiba canım.
annem beni rahatlattı baya. o olmasa daha kötü atlatırdım herhalde.
onunla beraber oyalandım. kendi başıma yapmadığım zor yemeklerden yaptık beraber. şimdi saymıyyaım hamile arkadaşlar okur canları çeker.
ne bileyim adetken doktora gitmek hoşuma gitmiyor benim. birkeresinde bi doktor istemişti, bursadayken. çok tedirgin olmuştum.

Genelde alttan bakmıyorlar ama benim ramazanda erkek doktor adetin 2. günü vajinal hem eliyle, hem ultrasonla muayene etmişti. Ama tedirgin olmakla birlikte eski rahatsızlığım kalmadı sanırım. 4 gebelik alıştım mı dersin?:KK1:

selamlar canlarım

sinua gözün aydın canım allah tamamına erdirsin inşallah

chnb annen mi geldi kuzum hoşgelmiş nasıl acaba

loniness senn annen nasıl oldu

obaaaaaaaaaa hürrem yine mi doğurdu

2. ceza kaza falan hayırdır bacım? sen doktora gitcektin ne oldu senin doktor.

unuttuğum var mı önemli bir olay olupta

selamlar canlarım

Yok canım benim değil Lonelinessin annesi gelmişti. Bizimkiler de düşünüyor gelmeyi ama ne zaman belli değil...

Sen ne yatın kaynanayı...

Bu arada kendi kendime diyorum ben de kaynana olacağım kısmetse... Ben nasıl olurum acaba? Düşünüyorum da oğlumun başka şehirde yaşamasını pek istemem gibi geliyor. Şimdiden kaynana moduna girdim...:KK60::KK60::KK60:

günaydın cancaazlarım hayırlı günler hepinizeee

günaydın kızlar.. dünden beri cevap yazmaya bi elim gitmedi ama yazcam ilk fırsatta ...

Gribim kaç gündür.. çok başım ağrıyo burnum akıyo burnmun içinde sanki yosun kokusu :)) felaket hastalanmışım ...

perşembe günü dr a gideyim verirse rapor alayım eşimin yanına gideyim diyodum ... haber veririm size ...

öptüm kendinize dikkat edin hastalanmayın sakın ...

Tüm hayallerim yıkıldı .. kbb ci yokmuş intaniye ye gittim ... rapor vermedi :KK43:((
oysa geçen sene ben demeden yazmıştı kbb ci.. neyse canım saolsun :)

chnb ; bencede erkekleri ikna etmek zor maalesef.. sende istisna durumlar var haklısın yani oğlunda başbakan olmalı değil mi bu kadar sıkıntıya rağmen senle beraber :) maşallah :nazar: ama o abi olacak ...

sinua, canım hadi gözün aydın ....

ceza, eşinin doğumgününü kazasız belasız atlattınız ya geçmiş olsun ...

destina, yamateke, taf, lonies, pren, pileo, renkliatlas, kıtty , nuray , ladybugy, nazlım, minikler nasılsınız kızlar ?

Tüm hayallerim yıkıldı .. kbb ci yokmuş intaniye ye gittim ... rapor vermedi :KK43:((

chnb ; bencede erkekleri ikna etmek zor maalesef.. sende istisna durumlar var haklısın yani oğlunda başbakan olmalı değil mi bu kadar sıkıntıya rağmen senle beraber :) maşallah :nazar: ama o abi olacak ...

destina, yamateke, taf, lonies, pren, pileo, renkliatlas, kıtty , nuray , ladybugy, nazlım, minikler nasılsınız kızlar ?

İntaniye ne canım?:44: Keşke verseymiş. Ama sağlık olsun...

Evet şimdilik abi olsun razıyım...:KK1:

Destina gelmedi değil mi adetin? Benim de 3 gündür lekelenmem var. Yumurtlama bir gün olurdu. Niye 3 gün oldu anlamadım...:44:

günaydın kızlar....nasılsınız? ne var ne yok?

offf sabahtan beri kürleri okuyorum kocamda tip tip bakıyor:)) dün akşam bir kasık ağrısı ölüyorum sandım yaaa...sol taraf özellikle şimdide devam ediyor ama çok seğil şiddeti...bi kür buldum şu soğan kürü vardıya hepiniz bilirsiniz ama ben kaynatılanı içmiştim bi defa ağrıdan duramamıştım bu ondan değil bu salata şeklinde yapılıyormuş saraçoğluna mail attım sizin kürünüzmü yoksa sizin adınız adı altındamı yazılmış diyee birde adet olmak için aslan pencesi alıcam yarın doktor sonrası ilaç içmek istemiyorum bu defa bitki kullanıcam kesin kist büyüdü yaa çok ağrıdı çünkü bakalım birde şu kürleri deneyelim belki derdimize derman olur...

candas,off sıcakta hasta olmak çok kötü canım çok geçmiş olsun... hain dr niye vermedi rapor canım yaa..

chnb, diziler harbi moral bozuyor yaa bir çocuk sevdim diye bir dizi yeni başladı kız daha ilk bölümünden hamile kaldı yaa:))

geçmiş olsun canım...kendine iyi bak. olmadı rapor için bi daha git doktora..alıncaya kadar uğraşşşşş.

selamlar canlarım

sorma yaaaaa Allahtan kazayı atlattık..eşimin dikkatsizliğne geldi..Allah korudu canım..doktora gittim ama bi sonuca varamadık adetin 3. günü tekrar gdeceğim.hormonlara bakacağız..nasip ondan sonrasını teste göre düşüneceğiz..sen ne yaptın kaynanayıı?

offf sabahtan beri kürleri okuyorum kocamda tip tip bakıyor:)) dün akşam bir kasık ağrısı ölüyorum sandım yaaa...sol taraf özellikle şimdide devam ediyor ama çok seğil şiddeti...bi kür buldum şu soğan kürü vardıya hepiniz bilirsiniz ama ben kaynatılanı içmiştim bi defa ağrıdan duramamıştım bu ondan değil bu salata şeklinde yapılıyormuş saraçoğluna mail attım sizin kürünüzmü yoksa sizin adınız adı altındamı yazılmış diyee birde adet olmak için aslan pencesi alıcam yarın doktor sonrası ilaç içmek istemiyorum bu defa bitki kullanıcam kesin kist büyüdü yaa çok ağrıdı çünkü bakalım birde şu kürleri deneyelim belki derdimize derman olur...

candas,off sıcakta hasta olmak çok kötü canım çok geçmiş olsun... hain dr niye vermedi rapor canım yaa..

chnb, diziler harbi moral bozuyor yaa bir çocuk sevdim diye bir dizi yeni başladı kız daha ilk bölümünden hamile kaldı yaa:))

nasılmış soğan kürü canım....sumak falan atılanından mı diyon:KK60::KK60::KK60: ben soğan suyu içiyom bakalım ne olacak.bazen unutuyorum içmiyorum faydası olurmu acaba...

canım bişi dicem bak benim bi tandııım soğan kürü yapıomuş ama adetten sonra baya bi yapmış bebek varmış meğer hamile kalmış ama o bilmiomuş ve soğan kürü düşüğe sebep olmuş ben ondan korkuyom soğan küründen faysanı göerende çok ama

Hatice sultan da bizden sayılır, düşük yapmıştı ya sevindim ona...:KK1: Ağrın niye oluyor acaba? Yarın mı doktora gidecektin?

Bu arada eski okulumdan aradılar. Yeni okulumda 18 saat dersim olacakmış. Bizden ders verelim diye. Tamam dedim. Çok dersim olacak inşallah başa çıkarım...

Candaş googleye ismini yazdım buldum seni. İstek gönderdim oldu mu bilmiyorum. Benim vesikalık fotom var. Kabul et beni.

İntaniye ne canım?:44: Keşke verseymiş. Ama sağlık olsun...

Evet şimdilik abi olsun razıyım...:KK1:
intaniye .. iç enfeksiyonlarla ilgiliymiş sanırım ..bi kere de sudan zehirlenmiştim ben :) ilk o zman öğrendim ... adi melihh gökçek'in mağduru olmuştum .. ankaranın suları bi ara hiç yoktu neredeyse belki hatırlarsınız ... o da pis suları veriyodu ... sapsarı akıyodu su ... bizimde sağlam bi arıtma cihazı vardı o bile arıtamamış ... ölüyodum valla :))

inş abi olacak oğluşun :)) hemde çok akıllı bi abi ...

hain dr ya vermedi işte :KK43: teşekkür ederim şekerim :)) evet her dizide bi hamie var .. hele ilk bölümlerdekine sinir oluyorum ... anneler ve kızlarında da kadının birisi kocası öldükten sonra hamile olduğunu öğreniyo ... diyorum işte bu da filmde olur... yok yok bu filmlerde bizi çıldırtmak için var sanırım :)))
geçmiş olsun canım...kendine iyi bak. olmadı rapor için bi daha git doktora..alıncaya kadar uğraşşşşş.

sorma yaaaaa Allahtan kazayı atlattık..eşimin dikkatsizliğne geldi..Allah korudu canım..doktora gittim ama bi sonuca varamadık adetin 3. günü tekrar gdeceğim.hormonlara bakacağız..nasip ondan sonrasını teste göre düşüneceğiz..sen ne yaptın kaynanayıı?
çok saol canım .. aslında işler yoğun değil zorlanmıyorumda evde dinlenmek başka olurdu .. birde daha çok eşimin yanına giderim diye istedimde artık geçti sayılır .. yarınlık alabilirm sadece ... onlada uğraşmaya değmez :) ama diğer sefere mutlaka uğraşcam :))
Hatice sultan da bizden sayılır, düşük yapmıştı ya sevindim ona...:KK1: Ağrın niye oluyor acaba? Yarın mı doktora gidecektin?
evet o bizden sayılırı...çok şükür ki mağdurlarda orada işlenmiş .... :))
Bu arada eski okulumdan aradılar. Yeni okulumda 18 saat dersim olacakmış. Bizden ders verelim diye. Tamam dedim. Çok dersim olacak inşallah başa çıkarım...

hayırlı olsun canım ..sen sınıfçı mıydın ?

X