Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

bu sendromları daha çok yaşayacaksın :KK43: şu kadardı bu kadardı diye..ben yılı dolmadan unuturum sanmıştım.gelmeyince unutulmuyo .. hoş gelsede unutulmazda... bizimkilerde yaşasaydı yaklaşık 4 aylık olacaklardı ama karnmda değil dünyada ... elden bbişey gelmeyince de kabulleniyoruz işte .. inş sen bizler kadar beklemeden kavuşursun ...

insallah hepimiz en kısa zamanda kavusuruz. Allah sabır versin hepimize. beklemek çok zor ama zaman hızla gecsede alışsam artık. en azından acım azalır zamanla diye düşünüyorum.

insallah hepimiz en kısa zamanda kavusuruz. Allah sabır versin hepimize. beklemek çok zor ama zaman hızla gecsede alışsam artık. en azından acım azalır zamanla diye düşünüyorum.

halamın bıyığı olsaydı amcam olurdu:):):) canım tarih hesaplamak zor iş bende 14 haftalıkken kaybettim oğlumu bi gün önce pipisini görüp ertesi gün toprağa verdim kasım sonu doğum vardı dua ediorum şimdi oğlumujn doğum gününe kadar bana kardeşini yollasa sende düşünme çok herşey olacağına varıyo inan biz ne yapsak boşş dua edicez hep beraber

amin.. sende haklısın..tazeyken sabretmek daha zor.. sanki sadece bizim başımıza gelmiş gibi yıkılıyoruz.zaman geçince alışıyoruz.. yinede alışamadan yeniden hamile kalırsın.şimdi korunacak mısın ? tam olarak ne kadar oldu kürtaj olalı ?

kızlar topiklerin birinde denk geldim ve aynen alıntıladım.ilgilenen olursa .....

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN OKUNACAK DUA:

Allah'tan her şeyin hayırlısını istemelidir. Bizim için ne*yin hayırlı olup olmadığını bizler bilemeyiz. Bir âyet-i keri*mede de bildirildiği gibi hayır zannettiğimiz şeyler bazen bi*zim için şer, şer sandıklarımız da hayır olabilir. Onun için Al*lah'tan her şeyin, bu arada çocuğun da hayırlısını istemeliyiz. Çocuk sahibi olmak elbette her kesin istediği bir şeydir. Yara*tılış kanunları da bu yöndedir. Ama bazı durumlarda bazı in*sanlar için çocuk sahibi olmamak hayırlı olabilir.

Çocuğu ol*mayanlar bunun sebeplerini araştırıp bu sebepleri ortadan kaldırmak ve çocuk sahibi olmak için çalışabilirler. Fakat bü*tün gayretlere rağmen yine çocuk olmuyorsa bunu dert etmek, ısrarla bu konu üzerinde durmak da doğru değildir. Belki de onlar için hayırlı olan öylesidir. Belki çocukları olsaydı başla*rına bilinmedik belâlar gelecekti ve Allah onları o belâlardan korumak için çocuk vermedi. Evet, çocuk istemeli, bunun yol*larını da aramalı, ama işi çığırından çıkarıp takıntı haline getirmemelidir. Her şeyin hayırlısını istemelidir. Cenab-ı Hak, hakkımızda her şeyin haylırlısını versin. Amin.

1. "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele*ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhak*kak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3. Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yok*tan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)

amin.. sende haklısın..tazeyken sabretmek daha zor.. sanki sadece bizim başımıza gelmiş gibi yıkılıyoruz.zaman geçince alışıyoruz.. yinede alışamadan yeniden hamile kalırsın.şimdi korunacak mısın ? tam olarak ne kadar oldu kürtaj olalı ?

daha 12 gün oldu. 2 ay korunmayı düşünüyorum. biraz toparlamak lazım hem ruhen hem bedenen. bakalım hayırlısı diyoruz artık.

kuzenim dış gebelikten dolayı kürtaj oldu doktoru 6 ay korunma önermiş ama 3 ay sonra tekrar bebiş oldu :emir_bebek:

Kızlar okuldan geldim. Oğlanın vukuatı bitmiyor:)):KK1: Okulda tutmuş tutmuş, asansörde bırakmış tuvaletini. Doğru banyoya...:KK1::KK1::KK1: Daha ödeve başlamadık. İnşallah az vermiştir.

Bu arada 5 gün gecikmeyle adetimi oldum.
Candaş sormuşsun ne zaman korunmayı bırakacaksın diye. Canım eşimin genetik fotolarını İstanbuldaki profa yolladım. Genetikçiler tatildeymiş. Haftaya arasın demiş sekretere. Bizim büyük ihtimal pgt ile tüp bebek önerecek. Ya da doğal yolla dene derse:
1. Bebek ilk haftalarda (1. ve 4. bebeğim si 8 haftalık düşmüştü) düşer diyecek.
2. Sağlıklı kromozom denk gelirse sağlıklı doğar diyecek.(Koryosentez ya daamniyosentezde anlaşılacak. )
3. Taşıyıcı olup sağlıkla yaşar diyecek.(belki oğlum da öyledir, baktırmam lazım aslında)
4. Hamileleiğin ilerlerse koryosentez(8. haftalardabakılıyor), ya da amniyosenteze göre problem varsa karar benim. Sağlıksız olarak dünyaya getirme, ya dasonlandırma

Korkuyorum ne bekliyor beni. Senin yazdığın yazı doğrultusunda vaz mı geçmem lazım dersin? 2 tane 8 haftalık, bir 25 haftalık kayıp. Ortada bir de oğlum var. Şansımı çok mu zorluyorum...

Yamatake güzel dileklerin için sağ ol. Hamilelerin duası kabul olurmuş. İnşallah dediğin gibi olur. Hayırlısı ne ise diyeyeim canım.

Lonelinessçiğim üzülme canım. Kısmet işte... Tabi üzülünüyor o kesin...

Dr arkadaşım üzülmen doğal tabi. Ama hayatın cilveleri işte. Keşke olmasaydı ama yaşanıyor işte... İlk adetten sonra korunma bence. Tabi ruhen iyi hissetmek de önemli...

Nazlım geçmiş olsun tekrara canım. Bol bol c vitamini takviyesi...

Hellocuğum inşallah testin iyi çıkar. Ruhi dalgalanmalar da normal bence.

Günlük yaptın mı ovulasyon testini tatlım?

Nuraycığım çamaşır işiniz gerçekten sinir bozucu. İş olayına da üzüldüm.

Melekçiğim aile içinde sorun yaşadığımız bireyler oluyor malesef. Eşlerle sorun olmasın da gerisi önemli değil. Mesafeli olmak lazım sorunlu kişilerle. Zamanla da tanıyınca ona göre davranılıyor...

Tafçığım geçmiş olsun. Cinsiyet de hiç önemli değil. Sağlıkla gelsin kuzun...
Aklıma gelmeyen var mı? İnşallah iyidirler...

Diğer kızlarCeza, Minikler akşama yazarlar artık...

daha 12 gün oldu. 2 ay korunmayı düşünüyorum. biraz toparlamak lazım hem ruhen hem bedenen. bakalım hayırlısı diyoruz artık.
biraz soğusun tabi.inş korunmayı bırakınca meleğin tez gelsin :)
Kızlar okuldan geldim. Oğlanın vukuatı bitmiyor:)):KK1: Okulda tutmuş tutmuş, asansörde bırakmış tuvaletini. Doğru banyoya...:KK1::KK1::KK1: Daha ödeve başlamadık. İnşallah az vermiştir.

Candaş sormuşsun ne zaman korunmayı bırakacaksın diye. Canım eşimin genetik fotolarını İstanbuldaki profa yolladım. Genetikçiler tatildeymiş. Haftaya arasın demiş sekretere. Bizim büyük ihtimal pgt ile tüp bebek önerecek. Ya da doğal yolla dene derse:
1. Bebek ilk haftalarda (1. ve 4. bebeğim si 8 haftalık düşmüştü) düşer diyecek.
2. Sağlıklı kromozom denk gelirse sağlıklı doğar diyecek.(Koryosentez ya daamniyosentezde anlaşılacak. )
3. Taşıyıcı olup sağlıkla yaşar diyecek.(belki oğlum da öyledir, baktırmam lazım aslında)
4. Hamileleiğin ilerlerse koryosentez(8. haftalardabakılıyor), ya da amniyosenteze göre problem varsa karar benim. Sağlıksız olarak dünyaya getirme, ya dasonlandırma

Korkuyorum ne bekliyor beni. Senin yazdığın yazı doğrultusunda vaz mı geçmem lazım dersin? 2 tane 8 haftalık, bir 25 haftalık kayıp. Ortada bir de oğlum var. Şansımı çok mu zorluyorum...

Yamatake güzel dileklerin için sağ ol. Hamilelerin duası kabul olurmuş. İnşallah dediğin gibi olur. Hayırlısı ne ise diyeyeim canım.

Dr arkadaşım üzülmen doğal tabi. Ama hayatın cilveleri işte. Keşke olmasaydı ama yaşanıyor işte... İlk adetten sonra korunma bence. Tabi ruhen iyi hissetmek de önemli...

Melekçiğim aile içinde sorun yaşadığımız bireyler oluyor malesef. Eşlerle sorun olmasın da gerisi önemli değil. Mesafeli olmak lazım sorunlu kişilerle. Zamanla da tanıyınca ona göre davranılıyor...

oğlun okula alışıyo işte:)) eşek nasılda tatlıdır şimdi :)) yok ablacım bence vazgeçmemelisin de sadece doğal yolla olursa belki sıkıntılı olabilir.bebeğin sağlığından emin olabilmek içn tüp bebek denerdim bende senin yerinde olsam .... önemli olan sağlıkları sonuçta.. allah esirgesin hamile kalır yeniden bi kayıp yaşarsan ne kadar güçlüde olsa sarsar seni. senin ve bebeğinin iyiliği için bencede tüp bebek daha makul ki sen doğal hamile kalabilidiğini biliyosun.insnalara tüp bebek olduğunu söylemezsin en fazla :) inş herşey güzel olur ....

allah oğlusuna uzuuuunnnn ve sağlıklı bi ömür versin inşallah anne ve babasıyla beraber tabi:))

biraz soğusun tabi.inş korunmayı bırakınca meleğin tez gelsin :)

oğlun okula alışıyo işte:)) eşek nasılda tatlıdır şimdi :)) yok ablacım bence vazgeçmemelisin de sadece doğal yolla olursa belki sıkıntılı olabilir.bebeğin sağlığından emin olabilmek içn tüp bebek denerdim bende senin yerinde olsam .... önemli olan sağlıkları sonuçta.. allah esirgesin hamile kalır yeniden bi kayıp yaşarsan ne kadar güçlüde olsa sarsar seni. senin ve bebeğinin iyiliği için bencede tüp bebek daha makul ki sen doğal hamile kalabilidiğini biliyosun.insnalara tüp bebek olduğunu söylemezsin en fazla :) inş herşey güzel olur ....

Evet canım önceki gün ödev başında kalem uyuyakalmış. Resmini çektim sıpanın. Ben tüp bebek olduğunu söylemeye çekinmem canım. Söylerim herkese. Offf, bir de pıhtılaşma, bağışıklık ve rahimağzı yetmezliği sorunum var. İnan benim sorunlarımın önüne şu genetik problem geçti...

allah oğlusuna uzuuuunnnn ve sağlıklı bi ömür versin inşallah anne ve babasıyla beraber tabi:))

Amin, sana da tez zamanda verir inşallah. Çok güzel bir duygu Allah herkese bu duyguyu yaşatsın. Amin...

selam hacılar ben geldim.. ayy öldüm bittim yollarda ,oturum kartım gelmiş isveçten..:KK1: salı sabah 11 de isveçte olucam allahın izniyle..chnb hala sonuçlarını gösterememişsin ne genetikçilermiş bunlar böyle...
nuray cım işinden çıkmışsın hayırlısı olsun , bende isveçte bol bol forumda takılıcam..bolca görüşürüz..laundry maceralarımı anlatırım:KK1:
nazlım sende mi grip oldun kız... ben daha yeni yeni atlatıyorum.. yollrda heder oldum bide üşüttüm zaten enfeksiyonum vardı kasık ağrısından kıvrandım yollarda.. adetim bu gün 5. günü çok kanama yok dr un verdiği vajnal tableti kullanmaya başlıyım diyorum, adetliyken bişe olmaz demi? kanamam yok denecek kadar az 1 2 damla

kıtty, bencede insan cennetide cehennemide kendi yaratıyo bi yerde ..evet ya çocukların en zor dönemi yeni yürüme dönemi..banada öyle gelir hep .. birde diş çıkartırken ateşleniyolar filan ya.. gerisi idare eder herhalde.. elbet zordur da o dönem çok dikkat ister yani :) inş o günleri görüncede anlarız.canım şeker yüklemesinin sonucu iyidir inş.. olabilir sıkılıyosundur biz herşeyi hoş karşılarız biliyosun :) can srın ıkmaya çalışanlara bakma, keyfine bak.bizlerde olsak bizlde sıkılabiliriz normaldir.. enerjisiz hissetmende acaba havalardanmı ne ?

havalar olabilir elbet, birde pazar günü doğum günü aldı tüm enerjimi eniştem ve kızkardeşi ile eşim ve kardeşim hiç anlaşamıyorlar birbirilerine bişi demiyorlar ama siyasette farklılar, futbolda farklılar, dini inanışlar farklı ortaya bomba bir gerginlik çıktı :))) şükür iki tarafta bana ve teyzeme kıyamadığı için sustular :) ama işte depresif oldum bir kere günlerdir uyudum ve sanırım attım üzerimdeki toprağı, hem gözüm aydn hafta sonu misafir var iki gün :))) uğraş olur benim için.

kayınvalidene maşallah diyip tebrik ediyorum, umarım geziniz çok güzel geçer. Başkalarının olması sizin çalışmayı etkilemez dimi :)

halamın bıyığı olsaydı amcam olurdu:):):) canım tarih hesaplamak zor iş bende 14 haftalıkken kaybettim oğlumu bi gün önce pipisini görüp ertesi gün toprağa verdim kasım sonu doğum vardı dua ediorum şimdi oğlumujn doğum gününe kadar bana kardeşini yollasa sende düşünme çok herşey olacağına varıyo inan biz ne yapsak boşş dua edicez hep beraber

ah be güzelim ne hesaplar dönüyor kafada ooo oo amin canım inşallah.

taf iyi olduğuna çok sevindim. olduğunuza. :) 20. haftalarda da detaylı var sanırım.

chnb canımm oğlun çok tatlı ya, yazık kuzuya çok ödev veriyorlar, benimde asansörü suladığım olmuş :)))) ay niye vazgeçiyormuşsun tıb bile sana vazgeçme dememiş alla alla :)

melekle dr topikteler, geçmiş olsun tez zamanda bebekleri olsun inşallah.

k

selam hacılar ben geldim.. ayy öldüm bittim yollarda ,oturum kartım gelmiş isveçten..:KK1: salı sabah 11 de isveçte olucam allahın izniyle..chnb hala sonuçlarını gösterememişsin ne genetikçilermiş bunlar böyle...
nuray cım işinden çıkmışsın hayırlısı olsun , bende isveçte bol bol forumda takılıcam..bolca görüşürüz..laundry maceralarımı anlatırım:KK1:
nazlım sende mi grip oldun kız... ben daha yeni yeni atlatıyorum.. yollrda heder oldum bide üşüttüm zaten enfeksiyonum vardı kasık ağrısından kıvrandım yollarda.. adetim bu gün 5. günü çok kanama yok dr un verdiği vajnal tableti kullanmaya başlıyım diyorum, adetliyken bişe olmaz demi? kanamam yok denecek kadar az 1 2 damla

hoşgeldin bre :) gözün aydın. Bişi dicem sen böyle gitcem diyorsun ya ben tuhaf oluyorum ilk defa seni gurbete gönderiyorum ya :KK52: ondan sanırım. Eğer 1-2 damlaysa kullanabilrsin çalışma günleri İsveçe denk gelior değil mi canım. Senin bi atama ma mı ne bişi vardı ne oldu o

Sorma canım genetikçiler tadilattaydı, şimdi de tatile çıkmışlar...:KK1::KK1::KK1: Ömrüm beklemekle geçti:))

İlacı da kullan bence. Gidene dek biter de çalışmalara başlarsın inşallah...:))

[havalar olabilir elbet, birde pazar günü doğum günü aldı tüm enerjimi eniştem ve kızkardeşi ile eşim ve kardeşim hiç anlaşamıyorlar birbirilerine bişi demiyorlar ama siyasette farklılar, futbolda farklılar, dini inanışlar farklı ortaya bomba bir gerginlik çıktı :))) şükür iki tarafta bana ve teyzeme kıyamadığı için sustular :) ama işte depresif oldum bir kere günlerdir uyudum ve sanırım attım üzerimdeki toprağı, hem gözüm aydn hafta sonu misafir var iki gün :))) uğraş olur benim için.

kayınvalidene maşallah diyip tebrik ediyorum, umarım geziniz çok güzel geçer. Başkalarının olması sizin çalışmayı etkilemez dimi :)

ah be güzelim ne hesaplar dönüyor kafada ooo oo amin canım inşallah.

taf iyi olduğuna çok sevindim. olduğunuza. :) 20. haftalarda da detaylı var sanırım.

chnb canımm oğlun çok tatlı ya, yazık kuzuya çok ödev veriyorlar, benimde asansörü suladığım olmuş :)))) ay niye vazgeçiyormuşsun tıb bile sana vazgeçme dememiş alla alla :)

melekle dr topikteler, geçmiş olsun tez zamanda bebekleri olsun inşallah.

k

Canım benim destek oluyorsunuz hep bana sağ olun. Tıpba güvenim sonsuz. Bakalım ne olacak durumum. İnşallahiyi olacak...

Farklılık zenginliktir. Burası zengin bir kültüre sahip. Farklı mezheplerden, dinlerden bir sürü öğrencim var. Sthephanlar, Philipler alıştım. Konuşurken iki kere düşünüyorum. Farklı olan öğrencilerimi kıaracak bir şey derim diye ödüm kopuyor. Bizim derstte dini içerikli konular çok. Özellikle islami dönem Türk edebiyatı konuları.Konular dini olunca daha da dikkatli konuşmam gerekiyor. Geçen sene Meryem'im vardı. Metinde geçen bazı kelimelerden üzülür diye korkardım hep. Bu sene bir de gözleri görmeyen öğrencim var. Nasıl gayretli. Benim anlattıklarımı aklında öyle güzel tutuyor ki. Dersin sonunda sorduklarımı hep cevaplıyor. Bayıldım ona. İnşallah çok iyi yerlere gelir.

Önemli olan hoşgörü. Eşin ve kardeşinin de farklılıkları olsa da anlayış ve hoşgörünün çözemeyeceği şey yok. Ben farklı mezhep ve dinden öğrencilerimle çok iyi anlaşıyorum. Çok saygılı çocuklar maşallah...

Testler seni bekliyor. Güzel çıkacaklar inşallah...

hoşgeldin bre :) gözün aydın. Bişi dicem sen böyle gitcem diyorsun ya ben tuhaf oluyorum ilk defa seni gurbete gönderiyorum ya :KK52: ondan sanırım. Eğer 1-2 damlaysa kullanabilrsin çalışma günleri İsveçe denk gelior değil mi canım. Senin bi atama ma mı ne bişi vardı ne oldu o
:KK1::KK1::KK1:
valla bende ilk kez sizden ayrılıp gurbette gidicemEn Büyük TÜRKİYE bi tuhaf duygu... a sorma canım şubat ataması vardı ya sayın bakanımız şak diye o atamayı kaldırdı.. ocağın 20 sine kadardı izinim 20 sinde bi dilekçe daha yazar veririm haziran sonuna kadar yapacak bişe yok..

Sorma canım genetikçiler tadilattaydı, şimdi de tatile çıkmışlar...:KK1::KK1::KK1: Ömrüm beklemekle geçti:))

İlacı da kullan bence. Gidene dek biter de çalışmalara başlarsın inşallah...:))

Canım benim destek oluyorsunuz hep bana sağ olun. Tıpba güvenim sonsuz. Bakalım ne olacak durumum. İnşallahiyi olacak...

Farklılık zenginliktir. Burası zengin bir kültüre sahip. Farklı mezheplerden, dinlerden bir sürü öğrencim var. Sthephanlar, Philipler alıştım. Konuşurken iki kere düşünüyorum. Farklı olan öğrencilerimi kıaracak bir şey derim diye ödüm kopuyor. Bizim derstte dini içerikli konular çok. Özellikle islami dönem Türk edebiyatı konuları.Konular dini olunca daha da dikkatli konuşmam gerekiyor. Geçen sene Meryem'im vardı. Metinde geçen bazı kelimelerden üzülür diye korkardım hep. Bu sene bir de gözleri görmeyen öğrencim var. Nasıl gayretli. Benim anlattıklarımı aklında öyle güzel tutuyor ki. Dersin sonunda sorduklarımı hep cevaplıyor. Bayıldım ona. İnşallah çok iyi yerlere gelir.

Önemli olan hoşgörü. Eşin ve kardeşinin de farklılıkları olsa da anlayış ve hoşgörünün çözemeyeceği şey yok. Ben farklı mezhep ve dinden öğrencilerimle çok iyi anlaşıyorum. Çok saygılı çocuklar maşallah...

Testler seni bekliyor. Güzel çıkacaklar inşallah...

ne güzel canım yaa hatay çok farklı bi yer diyorlar..bi arkadaşım sürekli oraya tayin istiyordu ama çıkmıyor,oralı da deil ama oraya aşık biriydi ,ondan çok dinledim hatayı ,yaz tatillerinde ailesinin yanına gider 1 hafta durur hemen hataya giderdi:KK1: yemeklerine kültürüne herşeyine vurgunum diyordu:KK1: sende çok hassas yaklaşıorsun ,bende öyleyim öğrenciler kırılır bişeyden diye çok dikkat ederim,özellikle dini kojnular çok hassas alevi öğrenciler olabiliyor,dikkat etmek gerekiyor ,tabi hatayda hristiyanlarda var kültürel zenginlik çok:nazar:

nazlım o kadar görüşmeyelim dedim..yani illa hastalığını bulaştıracaksın dimi:KK60::KK60::KK60::KK60: başım ağrıyor hasta olmak istemiyorum:KK43::KK43::KK43:
loneliness gelsi bi o sıpalar bizi bekletmek ne imiş gösterelim..inşallah diğer aya..
renkliatlasgüle güleee gene gel emi:KK33::KK33::KK33: canım ben tableti adetim bitince kullnadım ayrıca benimkinde şöyle bir uyarı vardı..tablet bittikten 3 gün sonra ilişki öneriyordu.içeriği okudunmu?
chnb benimde ilkokulun 1. günü öyle bir olayım olmuştu:78::78::78:
hellom naber canım?
taf yamateke iyi olmanıza sevindim cici anneler..
dralp meleklergeçmiş olsun..umarım en kısa sürede bebişleriniz sizinle olur
minikler 4. sınıf zormuş ya konuları yetiştirmek falan en güzel 3. sınıf:) bugün beden eğitimi dersimiz vardı 2 saatim boştu aklıma sen geldin:)

nuraycım işten çıkmışsın üzülme hayırlısı olsun...
dr alb pardon ismini yanlış yazmışım

nazlım o kadar görüşmeyelim dedim..yani illa hastalığını bulaştıracaksın dimi:KK60::KK60::KK60::KK60: başım ağrıyor hasta olmak istemiyorum:KK43::KK43::KK43:
loneliness gelsi bi o sıpalar bizi bekletmek ne imiş gösterelim..inşallah diğer aya..
renkliatlasgüle güleee gene gel emi:KK33::KK33::KK33: canım ben tableti adetim bitince kullnadım ayrıca benimkinde şöyle bir uyarı vardı..tablet bittikten 3 gün sonra ilişki öneriyordu.içeriği okudunmu?
hellom naber canım?
minikler 4. sınıf zormuş ya konuları yetiştirmek falan en güzel 3. sınıf:) bugün beden eğitimi dersimiz vardı 2 saatim boştu aklıma sen geldin:)

canım adetm 5. gün yok denecek kadar az kanama ,lekelenme şeklinde. az önce koydum tabletin birini..dizi izliyorum kalkmam 2 3 saat sonra yatacam yatağıma..şimdiden başlıyım ki salı günü malum vuslat var :KK1: tablet 3 tane sadece,cuma son tableti koyarım. 3 gün de geçmişolacak zaten :KK1: onu hesapladım canım o yüzden hemen koydum

hellom naber canım?

Sakın hasta olma tatlım. Adetler bitti şimdi yumurtlama dönemleriniz ve sizler hasta oluyorsunuz...:2::2::2: İzin yok...:KK20: Boş dersler ardanefes aldırıyor. Dün boş saatimde sınıfın birinde hırsızlık olmuş, kızları bayan olarak ben aradım. Gitti boş saatim.Oğlan böyle canım ödev azmış canım, bitti sayılır...

:KK1::KK1::KK1:
valla bende ilk kez sizden ayrılıp gurbette gidicemEn Büyük TÜRKİYE bi tuhaf duygu... a sorma canım şubat ataması vardı ya sayın bakanımız şak diye o atamayı kaldırdı.. ocağın 20 sine kadardı izinim 20 sinde bi dilekçe daha yazar veririm haziran sonuna kadar yapacak bişe yok..

ne güzel canım yaa hatay çok farklı bi yer diyorlar..bi arkadaşım sürekli oraya tayin istiyordu ama çıkmıyor,oralı da deil ama oraya aşık biriydi ,ondan çok dinledim hatayı ,yaz tatillerinde ailesinin yanına gider 1 hafta durur hemen hataya giderdi:KK1: yemeklerine kültürüne herşeyine vurgunum diyordu:KK1: sende çok hassas yaklaşıorsun ,bende öyleyim öğrenciler kırılır bişeyden diye çok dikkat ederim,özellikle dini kojnular çok hassas alevi öğrenciler olabiliyor,dikkat etmek gerekiyor ,tabi hatayda hristiyanlarda var kültürel zenginlik çok:nazar:

İnşallah atama(atamama) kararı değişir bakanımızın. Gelen gideni aratıyor galiba... Buranın yemek kültürü zengin. Ucuz da. Gelin buralara da bol bol yiyelim. Ciddi söylüyorum şaka değil kızlar...

Kültürel zenginlik güzel. Aynı mekanlarda birçok dinin ibadethanesi var. Ama trafik ve şehirleşme kötü. Evler dipdibe. Çocuk parkları az. Hastaneler kalabalık. Trafik fena. Yayalar atıyor kendilerini yola. Arabaar alışmış duruyorlar. İlk geldiğimde beklerdim kenarda. Dururdu araçlar. Ne kibarlar bana yol veriyorlar der, teşekkür mahiyetinde kafamı sallar selam verirdim.:KK60::KK60::KK60:

Sana da iyi yolculuklar... Eşin ne yaptı bunca gün sensiz. Gidince yandın...:KK60::KK60::KK60:

X