avon ürünleri

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
arkadaşlar avon ürünlerini kullanan varmı aranızda memnunmusunuz ben hiç kullanmadım ama düşünüyorum çünkü lancoma artık verecek para kalmadı

deneme amaclı sipariş verdim bende rimel ruj ve nemlendiricisini umarım sonuc iyi olur

güzel ürünleri de var kötü ürünleride. hangi ürününden alacaksan sitede bir araştır al. :) çünkü maş. her konu hakkında fikirler mevcut burada :smiley-cool:

kremleri, maskeleri, şampuanları hariç diğerlerini alabilirsin canım. Ama ekonomik olsun istiyorsan illa da Avon alacak değilsin. Makul fiyatlara kaliteli ürünlerde var. Biraz araştır istersen...

Tatlım kullanmadıĞım kozmetık markası kalmadı dıyebılırım avon kalıtesı ve ekonomık fıyatlarıyla farkını ortaya koyuyor Özellıkle parfÜmlerı Çok kalıcı

parfüm olarak letter black çok güzel ve kalıcı ama siyah kapaklı olanı..rujlarıda güzel ama katologtaki renge aldanmamak lazım aynısı çıkmıyor..tabii testrları olan satıcılar varsa daha iyi deneyip bakarsın..ama genede güzel oriflyma göre daha çok çeşit var

avonun kozmetik ve parfümlerini kullanıyorum, gerçekten güzel, ama cilt bakım ürünlerini, kremlerini
filan kullanmıyorum, pek de düşünmüyorum kullanmayı

deneme için ruj ve rimel sipariş verdim bakalım şansıma ne çıkacak almıyacaktım aslında ama ark. ısrar edince denemek istedim bakalım gelsin göreceğim

ben kullaniyorum avon urunlerini;
memnunum da;

far- allik ve rujlari cok guzel; allik kalici, rujlar hafif; farlarin renkleri de guzel.

vucut kremleri iyi; bir ara sikliastirici bir kremini almistim, abim aldi elimden yazin tatilde bayildi.

fondotenini almaya korkuyordum; testerini istedim; 2 gun testerini denedim; dunya para yatirdigim; loralden bi farki yoktu. cildim kuru o yuzden kuru ciltler icin olanini aldim; hem yumusacik yapiyor yuzumu hem kapaticiligi da iyi.

ama yuz nemlendiricisi, goz cevresi kremi almiyorum, onlar da hep nivea kullanirim cunku.

bir de goz maky.temizleyicisini almistim; gozumu yakti kullanamadim.

hmm, onun disinda;
sac urunleri fena degil ama profesyonel urunler degil tabi, ben sacta profesyonel urun tercih ettigim icin kullanmiyorum;
yalniz bir ara zeytinyagli sac maskesini almistim; super biseydi; su an yine varsa alinabilir.

makyaj fircalari harika;
be far fircasini aldim,,
arkadasim allik firc almis, cok methetti onu da alicam.

isi etkili sac fircasini almistim, saclarima onunla fon cekiyordum, cok daha kalici oluyordu fonum (ama evlenince firca annemde kaldi, ne zamandir kullanamiyorum) tekrar alirim belki.

isyerinde bir bayan arkadasimiz da selulit urunlerinden vazgecemiyor ne zamandir.

iste benden bu kadar ;-))

umarim yararli olmustur.

X