Göz Makyajı Golden rose 3D Fantastıc Lash Mascara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2006
3.385
20
rimel1.jpg

forumda bahsetmiştim bu rimelden.fotosunu da ekliyeyim dedim.çok memnun kaldım topaklanma yada yapışma olmadı kipriklerimde.fiyatı da 9,50tl.fırçası hoşuma gitti öyle almaya karar verdim daha önce duymamıştım bu rimelini iyiki almışım.hem ucuz hemde güzel.tavsiye ederim

bende bundan kullanıom ama benımkınde topaklanma yapıo kırpıklerımı bırlestırıo hıc uzun gorunmuo topaklanma yaptgı ıcn gozde sıyahı cok gosterıp bugulu bır hava katıo bazen onun ıcın suruommm

evet youthanasia7 dene tavsiye ederim fiyatıda çok uygun.

prenses4 eyelinerini denemedim yeni flormarın eyelinerini aldım o biterbitmez denicem.teşekkürler

çünki o rimesi sabah sürmüştüm akşam eve gelince üstüne tekrar sürünce foto çekmek için öyle oldu benim hatam kaydirigubbakcemile3:kedi: birisi istemişti

evet canım valla bana kozmetikçide bir sürdüler 1 mt oldu kirpikler :) ve tel tel ayrıldı ki benim kirpiklerim karmakarışıktı.. deniz yıldızı evet eyeliner de mutlaka bitince al. ben bulamıyodum böyle kuruyunca göz kalemi gibi oluyodu ama bu süper siyah ve parlak ıslak duruyo hep..

Ben de bununla Flormar ın Turbo Boost X5 i arasında kalmıştım ama gurbaa hanımın tavsiyesiyle flormarı almıştım. Golden rose da da aklım kaldı şimdi bunu da almam lazım en kısa zamanda. kaydirigubbakcemile3

X