kızlar ya kalıcı çok kalıcı parfüm istiyorum...

chemist89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
346
1
arkadaşlar buna benzer eminim başlıklar açılmıştır.ben tekrar açıorum kusura bakmayın ne olur bana.şimdi olaya gelelim dpden hypnotic poison aldım bu kokuya aşık olduğum halde ilk başlarda çok kalıcı ve güzl kokarken zamanla kalıcılığı azaldı üstüme şişeyi boşaltıorum resmen ama uçuo kalmıo.şimdi yeni bi parfüm alıcam dpden ama hangisi kalıcı sexy ve brzda ağır olsun istiorum hangisi bu özellikleri taşır bilmiorum.
bvlgari jasmin noir
lolita lempicka feminie (lift dediğiniz bu mu?) lifti almayı düşünüorum.
lancome hypnose
212 sexy
yves saint laurent cinema
bvlgari omnia
bunlardan hangisini önerirsiniz?dpde hangisi daha güzel daha kalıcı kızlar?bunların dışında istediğim kriterlerde varsa parfüm yazar mısınız tatlışlar.şimdiden tşkler.

Son düzenleme:
canım parfüm eğer sana yakışırsa kokusunu sen almazsın başkaları alır ama.. kokunun sana buram buram gelmesi kokunun sana uygun olmadığı anlamına gelir.. şakakların bileklerin kulaklarının arkasına sür.. nina ricci'yi tavsiye ederim ama..

ben cinemanın orjinalini kullanıyorum tam bir parfüm delisiyim dp de denemedim ama orjinali gibiyse kesinlikle tavsiye ederim ...dp de varsa bende gidip bakıyım..:)))))

ayrıca sensiro açık parfümün escada magnetizm dene istersen çok kalıcı ve güzel kokuyo hatta 3 gün önce sıktığım kazakta kokusu duruyor.ben açıkparfümleri ev için alıyodum ama bu parfümü kullanıyorum

hımm tamam cnm bakarım.sensiro parfümeri nerede var tatlım?bide magnetisimin kokusu nasıl tarif edebilirmisin?

ben burberry weekend i tavsiye ederim kesinlikle..geçenlerde alıp aynı gün kırdığım parfümdür..biraz tuzlu bir fiyat aralığına sahipte olsa değecektir.çok kalıcıdır..baharatlı bir kokudur.

dorenin sweet rose parfümü çok çok kalıcı hemde uygun..
doreye üye olmak istersen bana ms atabilisin üye oldunda çok daha cza alırsın

bende jean paul kullanıyorum çok kalıcı ve çekici bir koku tavsiye ederim ama her tende farklı olacaktır.

Son düzenleme:
ben d&p'den bi kez parfüm aldım
karar veremeyeip iki şişe almıştım biri amor amordu biri de be delicious
amor amor o kadar kalıcıydı ki inanamadım herkes parfümümün ismini soruyordu

amor amoru çok duydum kalıcılığını bi denim bakim merak ettim şu an dpden lift kullanıorum fena değil brz kalıcı çok değil yada bana gitmedi bilemiorum.birde lancome hypnose denemek istiorum.

:)) kalıcılıgına lafım yok 1 hafta cıkmadı kıyafetlerımden
bn sevmedım ama agır kokuları sevıyosan sana ıyı gıdebılır

X