Masaj aleti

bende çooooooook merak ediyom bu aletii ... bölgesel zayıflama için ççoook etkili gözüküyoo.. kullananlar yorum yazsınlarrrrrrrr........

evet turkce sadece videosu cikiyorn ben izledim canim ama pahali yorunlarinizi bekliyuorum eger iyise almayi dusunurum sagolun

YHAAAAAAAAAAAAAAAAAA NOOOOOOOOOOOOOLUUUUUUUUUUUUUUUUURRR!!!!!!!!!!!....yoruldm cvp beklemekten deneyen biri yazsın..:S:KK43: ): :KK43:): :KK43:): :KK43:):

sinem 90 arkadaşım kullanmaya başlayalı bir ayı geçmiş bir sonuç görebildiniz mi bende almak istiyorum.Yazarsanız çok sevinirim teşekkürer.

Ben aldım arkadaslar..yerınden aldım heryerde relax tone yerıne muadıllerı satılıyor...topshoptan gıdıp aldım hemen :)) 2gun oldu gelıŞmlerı yazarım

yasemin arkadaşım sabırsızlanıyorum daha doğrusu sipariş vermemek için kendimi tutuyorum yorumlarınızı bekliyorum umarım işe yarıyordur yani masajı iyimi başlıkları kullanışlımı bu da önemli yazarsanınz sevinirim

grçktn önemli..x) ama ben steam belt le relax tone arasnda kalmştm sonra steam beltde krr kldm pşman olucamıda dşünmüorum..eer steam beltden memnn kalrsam buraa yasarm..ona göre dşünürsns..xD

arkadaşlar mrb.ben relax tone alalı 2 ay oldu düzenli olarak 10 kullanmışımdır ama faydasını gördüm.basenlerim inceldi.kremle kullanırsanız daha faydalı oluyor

relax tone yi top shoptan aldım.çok memnunum.diğer masaj aletleri gibi değil. pratik.inceltici jellerle beraber kullanılırsa daha etkili olur.

bende almak istiyorum ama nerden nasıll hangi bölge için kullanılıo arkadaşlar göbek için kullanılabilirmi yani yağ için etki edermii acaba fiyatı ne pekı bununn cvplarını bekliorm..

merhaba,
bende internetten buna benzeyen bir masaj aleti aldım sculpture.Daha kullanmaya başlamadım ama.kremle kullanmayı düşünoyurm.kullanıp sonuç alanlar var mı acaba.ne kadar süre kullanıyorsunuz?

bende kullanıyorum bu masaj aletini. özellikle inceltici selülit kremiyle kullandığınızda sonuç güzel oluyor. bende incelme oldu vede bacakalrımdaki selülit görüntüsü gitti. oldukça memnunum. hatta eşim bile kullanıyor sırnaşık şey

ben daha önce buna benzer sinbonun titreşimli kemerini almıştım .kullandığım bölgelerde mor küçük küçük lekeler oluşturdu nedense.aldığım yere geri vermiştim.

bu alette de olur mu acaba diye merak ediyorum.olmayacağını bilsem hemen alırım.zayıflatmasa bile en azından masaj yapar.ayrıca topuk törpü aparatı da varmış.reklamında gördüm çok hoşuma gitti .

X