Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Ben de soğan kürünü uyguluyorum arkadaşlar bu gün 14.günüm yarın 15.günüm olacak yani bitecek. Bir arkadaşım da soğan kürünü kullanıp hamile kalmıştı... Ben çok inanıyorum faydalı olacağına... Umarım hepimiz faydasını görürürüz, Allah'ın izniyle inşallah sağlıklı bebeklerimiz olur...

slm kızlaar :KK3:tabı hala burda bırıler varsa sıze bır sorucam ben sogan kuru içiyorum 10 gün oldu yanlız bende ınanılmaz agrı oluyor ozellıkle bırlıktelık sırasında ve karnımda sureklı gaz var sıskınlık var bu daha once yoktu sogan kuru içipte byle bır sıkayetı olan oldumu bana cevap verırsenız sevınırım umarım kotu bısı degıldır ins bebısler gelır 2012 bebek yılı olur durmak yok yola devamm:KK1::KK49::KK66:

slm sakın üzülme hem test yapmak için daha erken 10 gunu beklemen gerek bu arada regl oldun mu sogan kürünün gecıktırdıgını bende duymustum byle durumlarda haklısın ınsan umutlanıyor yanlız ben de sogan küründen mı bılmıyorum ınanılmaz sıskınlık oldu ve bu sıskınlık baya canımı yakıyor ama dumak yok yola devam ins bebıslerde bu cabalarımızı hıssederlerde bır an once ALLAH ın ıznıyle gelırler moralını hıc bozma oyle yada boyle bebısler gelecekler ben buna ınanıyorum sende ınan ve eger sogan kürü maratonu basarılı olursa oynaya zıplaya sızelerle paylasırım :KK49::KK52::KK66::KK64::emir_bebek::nazar:
adetim hala gelmedi canım kür geciktirdi herhalde,hem şişkinlik hem de feci gaz yaptı sorma

Merhaba Kızlar bir sey soracağım ben pco lu biri olarak soğan kürü isime yarayabilir mı ve öneriniz nedir nassi uygulamalıyım sizce? İnşallah 2012 bebisli bir yıl olur :emir_bebek:

merhaba kızlar bir sey soracağım ben pco lu biri olarak soğan kürü isime yarayabilir mı ve öneriniz nedir nassi uygulamalıyım sizce? Inşallah 2012 bebisli bir yıl olur :emir_bebek:

inşallah faydalı olurr evet faydalı olanı duydum canımmmmmmm

benim reglimi geciktirdi 1 hafta umarım rahmi temizlemişdir.ama kötü tarafı doktora gittim iltihap var dedi.soğandan sonra oldu belki temizliyordur.ilaç kullansanmı bilmiyorum.bu arada ben pcoluyum.hani doktora gittim pco görünümü var dedi belki sayısında azalma olmuştur ama doktor saymıyor ne bilsin azalma var mı yokmu.2. ay da adete 10 gün kala yapmayı düşünüyorum umarım zarar vermez faydalı olur.gerçi çok faydasınıda gören var bakalım kısmet artıkk.

benim reglimi geciktirdi 1 hafta umarım rahmi temizlemişdir.ama kötü tarafı doktora gittim iltihap var dedi.soğandan sonra oldu belki temizliyordur.ilaç kullansanmı bilmiyorum.bu arada ben pcoluyum.hani doktora gittim pco görünümü var dedi belki sayısında azalma olmuştur ama doktor saymıyor ne bilsin azalma var mı yokmu.2. ay da adete 10 gün kala yapmayı düşünüyorum umarım zarar vermez faydalı olur.gerçi çok faydasınıda gören var bakalım kısmet artıkk.

slm kızlar:KK3: benmım sogan kürü bıttı:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: sıra beklemege geldı bakalım:78: bu ayı teet gecerse inş dıger aya umudum var bakalım bekleyek gorek dılegım bu ayı teet gecmemesı :KK31:

ya arkadaşlar bu soğan kürü nasıl hazırlanıyor soğanlar kabuğuylamı kaynatılıyor yoksa kabuklarını soyarakmı?

soğan kürünün yapılışı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Kür sadece 15 günlüktür. Bu kürü aradan 3 ay geçtikten sonra tekrarlayabilirsiniz.
Not: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.
_Alıntı_

soğan kürünün yapılışı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Kür sadece 15 günlüktür. Bu kürü aradan 3 ay geçtikten sonra tekrarlayabilirsiniz.
Not: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.
_Alıntı_

Teşekkür ederim canım, yani kabuklarını soyacağız değilmi?

selam kızlar,
bende soğan kürü uygulayan pko hastasıyım,15.gün bugün bel ağrım ilk günden beri vardı ama dün felaket bir kasık ağrım oldu, yarım saat kıvrandım ağrı kesici içmek zorunda kaldım.reglime 6-7 gün var çok merak ediyorum işe yarayacak mı,adet düzensizliğime,yumurtlama sorunuma iyi gelecek mi..
sonuçları yazarım size
doktor bana bir yumurtalığında pko görünümü var demişti.bakalım değişen bişeyler olacak mı

kızlar ben de pkoluyum ve sogan kurunu kullandım reglme 4-5 gun var ve 2-3 gundurde leke seklınde kahve rengı akıntılarınm var bu daha once hıc olmadı sızce sebebı nedır bılen varsa bana acıl cvp verebılır mı yarın doktora gıdıcem ama meraktan uykum kactı :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::44::44::44::44::44::44::44:

selam arkadaslar,ya ben tam olarak anlamadim bu sogan kürüne ne zaman baslanacak ve kac gün yapilip ara verilyor ve tekrar baslaniyor????:26:

adetin bittikten sonra 7.gün başlıyosun 15 gün yapıyorsun ,sonraki ay adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün boyunca içiyosun kürü

adetin bittikten sonra 7.gün başlıyosun 15 gün yapıyorsun ,sonraki ay adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün boyunca içiyosun kürü

ya canim ama deniliyor adetin bitiminden 7 gün sonra baslanmaliymis?

e öyle olunca tarihler uymuyor:KK31:

yani senin dedigin gibisinide duydum,okudum ama iste:KK70:

soğan kürü ilk ayda sonuç verdi,adetimi ilaç kullanmadan olabildim üstelik eski zamanlardaki gibi ağrı çekiyorum.İnsan ağrı çekmeyi özler mi hiç..özleniyormuş walla
şimdi 2 ayda gene soğan ardından incir

X