Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Bende bu ay yine yaptım ikinci kez soğan kürü canım benim de bugün adet günüm bakalım gelen giden yok inşallah olmayız hamişizdir inşallah peki sende bi ağrı vs bişi var mı ne hissediyorsun
Canım hiç adet belirtim yok bugün 30.gün olmadım daha.sdece dün biraz kasıklarım ağrıdı olcak gibi hissettim sadece geçti sonra.başka da bi belirti yok adete dair 😀 göğüslerim ağrıyo uçları özellikle acıyo bu kadar canım sende peki ?

Canım hiç adet belirtim yok bugün 30.gün olmadım daha.sdece dün biraz kasıklarım ağrıdı olcak gibi hissettim sadece geçti sonra.başka da bi belirti yok adete dair 😀 göğüslerim ağrıyo uçları özellikle acıyo bu kadar canım sende peki ?
Bana da ara ara Kasıklara ve belime ağrı giriyo o kadar hiç katın ağrım yok göğüste de bişi yok Benim adet olmadan da göğüs ağrım olmaz hiç şimdi de yok bilmiyorum sonuç be olur geçen ay sa soğan kürü yaptım adetim 4 gün falan geçikti ama adet oldum işte ilk defa gecikmişti hep düzenli olurum umutlanmıştım ben ama olmadı o yüzden bu ay da hiç umudum yok hayırlısı bakalım

Bana da ara ara Kasıklara ve belime ağrı giriyo o kadar hiç katın ağrım yok göğüste de bişi yok Benim adet olmadan da göğüs ağrım olmaz hiç şimdi de yok bilmiyorum sonuç be olur geçen ay sa soğan kürü yaptım adetim 4 gün falan geçikti ama adet oldum işte ilk defa gecikmişti hep düzenli olurum umutlanmıştım ben ama olmadı o yüzden bu ay da hiç umudum yok hayırlısı bakalım
Açıkçası benim de umudum hiç yok 😒 olurum bence bugün yarın.ya çok zor bi durum sinir bozucu.bi yandan olabilir mi acaba diyorum bir yandan yok ya sanmıyorum yine adet olurum diyorum kafam karmakarışık odaklanmamaya çalışıyorum ama elde deil işte düşünmemek.normalde soğan suyu adet söktürür derler gecikme yapacağını sanmıyorum ama.

Bide kendini sıcak tut kalın giyin özellikle ayaklarını sıcak tut hep.umarım adet olmayız güzel haberler veririz burada birbirimize 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bide kendini sıcak tut kalın giyin özellikle ayaklarını sıcak tut hep.umarım adet olmayız güzel haberler veririz burada birbirimize 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ben çorapla yatan biriyim o konuda çok dikkatliyim ayaklarımdan patik eksik olmaz terlik eksik olmaz ama onla da alakası yok bence bende aynı senin gibi kafama çok takılıyo bu arada psikolağa başladım biraz daha düşünmemeye başladım tavsiye ederim iyi geliyo insana bakalım bekleyelim görelim inşallah ikimiz de hamişizdir Allah ım lütfennnn

Ben çorapla yatan biriyim o konuda çok dikkatliyim ayaklarımdan patik eksik olmaz terlik eksik olmaz ama onla da alakası yok bence bende aynı senin gibi kafama çok takılıyo bu arada psikolağa başladım biraz daha düşünmemeye başladım tavsiye ederim iyi geliyo insana bakalım bekleyelim görelim inşallah ikimiz de hamişizdir Allah ım lütfennnn
Insalla H hamilesinizdir vede bende önümüzde ki ay hamile olurum inşallah çok üzülüyorum hiç sevmedigim bi kız vardı oda hamileymis 😭😭😭 allahım benide gör utandırma beni 😭😭😭🙏🙏

Insalla H hamilesinizdir vede bende önümüzde ki ay hamile olurum inşallah çok üzülüyorum hiç sevmedigim bi kız vardı oda hamileymis 😭😭😭 allahım benide gör utandırma beni 😭😭😭🙏🙏
İnşallah canımmmm inşallah da benim hiç umudum yok alıştım artık galiba bi de sebepsiz olması beni çıldırtıyor

Laparoskopi ameliyatı oldum şuan herşey normal olmasına rağmen 6 aydır hamile kalamadım..
Soğan kurunu denedim bende işe yaramadı..
Yumurtalık kisti var belki eritir dedim ama doktor hala duruyor dedi..

Laparoskopi ameliyatı oldum şuan herşey normal olmasına rağmen 6 aydır hamile kalamadım..
Soğan kurunu denedim bende işe yaramadı..
Yumurtalık kisti var belki eritir dedim ama doktor hala duruyor dedi..
Kimine işe yarıyo kimine yaramıyor canım bende de yaramayacak bu ikinci ay yapışım soğan kürünü ama bu da negatıf hissediyorum

Laparoskopi internetten araştırmışsındır belki ama kamerayla yumurtaliklarina felan bakıyorlar tüplerine ne sorun var diye ona göre müdahale yapıyorlar ve hangi tedavi yapılması gerekse yapıyorlar cunki soğan kürünün ise yaramicagini biliyordum bende bence başka bir sorun var enfeksiyonla ilgili cerrahi tedavi lazım bir senedir herşeyi denedim olmadı doktorumu degistirdim adam çok hızlı geçen ay tüplerinin birisi kapalı dedi ikinci sefer gidişimde tüplere ilaç uyguladı sorun varmı diye bu gidisimdede laparoskopi yapalım sorun ney hemen öğrenelim dedi cunki 3 sefer klomifen kullandım bir ise yaramadı hayırlısıyla bu gelecek ay sorunum tam olarak ney bulur ve tedavi eder inşallah 5 ayada hamile kalmış oluyormussum bide allah mutluluktan bilmiyorum naparim allahım o duyguyu her kadına yaşatsın 🙏🙏
Bende de bakildi dün ama o laporoski degil sanırım

Ben adet oldum maalesef 😔😔 offff

Ben hamile değilim maalesef yine adet oldum 😢 Bide bugün görümcem Doğum yaptı hastanedeydim yanında bebek nasıl tatlı nasıl beni düşünün artık psikolojik olarak nasıldım 😔😔

Benim de sevmediğim kim varsa hamile 😠 Hatta kucağına çocuğunu alanlar da var benim ile aynı ay evlenip de 😭

Ben hamile değilim maalesef yine adet oldum 😢 Bide bugün görümcem Doğum yaptı hastanedeydim yanında bebek nasıl tatlı nasıl beni düşünün artık psikolojik olarak nasıldım 😔😔
Of of o görümceler varmı yokmu bıktırıyorlar hayattan soğutuyorlar resmen 😡😡 en kısa zamanda inşallah allahım bizede çocuk verir 😭😭

Çok üzülüyor insan sevmedigin bile hamile bide sanada darısı başına çocuğunuz olmuyormu derse bide 😭😭😭 bu hayat neden bukadar zalim 😭😭
Bugün adetimin üçüncü günü kontrole gittim ve ne öğrendim tahmin edin polikistik over varmış bende ztn sivilcelerimden belliydi son iki yıldır çok derin aknelerim oluşuyor.neyse ben bu kadar yıldır kaç doktora muayene oldum ama kimse bana pcos var sende demedi! Şaka gibi ya daha yeni öğreniyorum bende doğuştan olan hastalığı 😭 nolur doktorunuzu iyi seçin çok önemli ...bir ya da iki doktorla sınırlı kalmayın 😔

Bugün adetimin üçüncü günü kontrole gittim ve ne öğrendim tahmin edin polikistik over varmış bende ztn sivilcelerimden belliydi son iki yıldır çok derin aknelerim oluşuyor.neyse ben bu kadar yıldır kaç doktora muayene oldum ama kimse bana pcos var sende demedi! Şaka gibi ya daha yeni öğreniyorum bende doğuştan olan hastalığı 😭 nolur doktorunuzu iyi seçin çok önemli ...bir ya da iki doktorla sınırlı kalmayın 😔
Çok üzüldüm canım gerçekten allahım şifasını dermanini versin bir an önce bebislerimiz olur inşallah allahım bizide gör 😭😭😭

arkadaşlar kuzenimin 8 yıldır çocuğu olmuyordu soğan kürünü yaptı şimdi 4 aylık hamile.bende 24 Kasımda regl oldum ve 3.günü klomene ilk kez başladım ayrıca bal tarçın çörek otuda kullanıyorum 7.günümden itibaren soğan kürüne başlayacam 15 gün yapacam zaten reglimin 14.günü doktora kontrole gidecem nasıl bir gelişme olacağını göreceğiz ben bu soğan kürüne çok güveniyorum
Bende kullanıcam kızlar
arkadaşlar kuzenimin 8 yıldır çocuğu olmuyordu soğan kürünü yaptı şimdi 4 aylık hamile.bende 24 Kasımda regl oldum ve 3.günü klomene ilk kez başladım ayrıca bal tarçın çörek otuda kullanıyorum 7.günümden itibaren soğan kürüne başlayacam 15 gün yapacam zaten reglimin 14.günü doktora kontrole gidecem nasıl bir gelişme olacağını göreceğiz ben bu soğan kürüne çok güveniyorum
bende başlicam soğan kürüne 2 gün sonra bakalım bu ay neler olucak

Bende kullanıcam kızlar

bende başlicam soğan kürüne 2 gün sonra bakalım bu ay neler olucak

Arkadaşlar dikkatli olalım.. ben yandım siz yanmayın..
Bütün hormonlarım normaldi..
Soğan kürü den sonra prolaktin yükseldi.. goguslerimden sıvı geliyor lütfen sizede zarar verir yapmayın.. ben çok pişman oldum keşke yapmasaydım.. Şimdi Ilaç kullanmak zorunda kaldım... :KK43:

X