Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Stres yapma, hamile kalan herkes aman boşver, hayırlısı ne zamansa o zaman dedim, başka şeyler düşünüp, uğraştım oldu diyor, ben de bir türlü boşveremedim, bir boşversek olacak sanki:-))

galiba boşversek olacak kürler bitti sayılır aslında boşvermek için birbirimizi motive edelim.belkide bizim nazlı bebiş aday adayları üstlerine düşmemizi istemiyorlar

galiba boşversek olacak kürler bitti sayılır aslında boşvermek için birbirimizi motive edelim.belkide bizim nazlı bebiş aday adayları üstlerine düşmemizi istemiyorlar

Bir denemediğimiz bu kaldı, bunu en son çare olarak deneyelim, çünkü hamile kalmayı düşünmek şuandaki en büyük hobim, o kadar bağımlıyım ki bu duruma, bırakamayacağııııııııııııııııııım:-))

Canıııııım, eşlerimizden sonra birbirimize can yoldaşı olduk. Hatta bazen onlar bile anlamıyor bizi. Burda hamilelik haberleri duydukça insan nasıl keyifleniyor, umutlanıyor. Ben bu arada sana ve samat'a ayrı muhabbet besliyorum, güzel haberler bekliyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum!!!!

canım bende aynı duyguları paylaşıyorum seninle, samatla ve tüm kızlarla muhabbetimiz daim olsun. kucaklarımız bebek dolsun, artık bugünler son bulsun, düşmanlarımız kahrolsun.. ayyy akşam akşam şiirde yazdırdın ya bana helal olsun bizee heeeeyyooo....

canım bende aynı duyguları paylaşıyorum seninle, samatla ve tüm kızlarla muhabbetimiz daim olsun. kucaklarımız bebek dolsun, artık bugünler son bulsun, düşmanlarımız kahrolsun.. ayyy akşam akşam şiirde yazdırdın ya bana helal olsun bizee heeeeyyooo....

Süpersiniz ya, bilgisayar karşımda sırıta yazıyorum, eşim de bana bakıyor neye gülüyorum diye:-))) Anlatsam anlamaz şimdi:-))
Pegasum senin beklenen adet ne zaman?

Süpersiniz ya, bilgisayar karşımda sırıta yazıyorum, eşim de bana bakıyor neye gülüyorum diye:-))) Anlatsam anlamaz şimdi:-))
Pegasum senin beklenen adet ne zaman?

evrimcim vallahi sanki beni anlatıyorsun bende burda yazanları okurken bazen kahkaha bazen hüzün işte nebileyim değişik duygular yaşıyorum eşim de bana şaşkın şaşkın bakıyor ama seninde dediğin gibi eşlerimiz bizi bizim kadar anlamaz ancak şaşkın şaşkın bakarlar :)) benim adetim nisan 10 daha var bugün 2. soğan kürüme başladım şükürlerolsun soğanıma kavuştum:)) tabi çok heyecanlıyım bir an önce 10 nisan olsun istiyorum biliyorsun ultrasona gittim 1 hafta önce pkolarım temizlenmiş bu ay azıcık umutluyum ama inşallah diğer aylar gibi hevesim kursağımda kalmaz :KK43:

evrimcim vallahi sanki beni anlatıyorsun bende burda yazanları okurken bazen kahkaha bazen hüzün işte nebileyim değişik duygular yaşıyorum eşim de bana şaşkın şaşkın bakıyor ama seninde dediğin gibi eşlerimiz bizi bizim kadar anlamaz ancak şaşkın şaşkın bakarlar :)) benim adetim nisan 10 daha var bugün 2. soğan kürüme başladım şükürlerolsun soğanıma kavuştum:)) tabi çok heyecanlıyım bir an önce 10 nisan olsun istiyorum biliyorsun ultrasona gittim 1 hafta önce pkolarım temizlenmiş bu ay azıcık umutluyum ama inşallah diğer aylar gibi hevesim kursağımda kalmaz :KK43:

Pegasum benim de adetim 10 Nisan, kız aynı zamanda hamile kalmayalım biz şimdi:-)))

kızlar bende aynı duyguları yaşıyorum.eşim sadece şaşkın bana ve tv ye bakıp duruyor.kesinlikle anlayamazlar tamam eşlerimizde belki yıpranıyor ama beni ancak benimle aynı duyguları anlayanlar anlıyor dediğiniz gibi...farklı şehirlerde belkide hiçbir zaman bir araya gelemeyecek ama aynı hisleri paylaşanlarınz bizler..bunu da anlayamaz kimse.anlatsam kafayı yedi derler.....:KK36:

aaannnaaammm hadi kız inşallah negüzel olur vallaa bol bol çalışalım bu ay :))

kızlar bende aynı duyguları yaşıyorum.eşim sadece şaşkın bana ve tv ye bakıp duruyor.kesinlikle anlayamazlar tamam eşlerimizde belki yıpranıyor ama beni ancak benimle aynı duyguları anlayanlar anlıyor dediğiniz gibi...farklı şehirlerde belkide hiçbir zaman bir araya gelemeyecek ama aynı hisleri paylaşanlarınz bizler..bunu da anlayamaz kimse.anlatsam kafayı yedi derler.....:KK36:

Canlarım sizi çok sevdim valla, muhabbetimiz de sevdim, deli diyen desin napalım, kader arkadaşları, yol arkadaşlarıyız. İnşallah üçümüz de bebeişlerimizi bu ay, olmadı en kısa zamanda alırız kucağımıza. Samatım 1 Nisandan sonra senden hayırlı haber gelecek inşallah, başı çekeceksin gibi geliyor, sonra da pegasum ve ben. Hayal kurmak bedava, ne de olsa "beyin bedava":-)))Size doyum olmaz canlarım, ben kaçıyorum, sizi seviyoruuuuuuuuuuuuuuuum!!!

kızlar bende aynı duyguları yaşıyorum.eşim sadece şaşkın bana ve tv ye bakıp duruyor.kesinlikle anlayamazlar tamam eşlerimizde belki yıpranıyor ama beni ancak benimle aynı duyguları anlayanlar anlıyor dediğiniz gibi...farklı şehirlerde belkide hiçbir zaman bir araya gelemeyecek ama aynı hisleri paylaşanlarınz bizler..bunu da anlayamaz kimse.anlatsam kafayı yedi derler.....:KK36:[/QUOTE

canım çok doğru söylüyosun valla ama olsun biz birbirimize yeteriz kuzummm:)

Son düzenleme:
Canlarım sizi çok sevdim valla, muhabbetimiz de sevdim, deli diyen desin napalım, kader arkadaşları, yol arkadaşlarıyız. İnşallah üçümüz de bebeişlerimizi bu ay, olmadı en kısa zamanda alırız kucağımıza. Samatım 1 Nisandan sonra senden hayırlı haber gelecek inşallah, başı çekeceksin gibi geliyor, sonra da pegasum ve ben. Hayal kurmak bedava, ne de olsa "beyin bedava":-)))Size doyum olmaz canlarım, ben kaçıyorum, sizi seviyoruuuuuuuuuuuuuuuum!!!

bende öpüyorum ikinizi de inşallah hayallerimiz gerçekleşecek bugün veya gelecekte...gülüp geçecegiz yaşadığımız strese.iyi uykular kızlar.....

Dadlum bende bende size çok ısındım muhabbetimiz daim olsun, amin inşallah bebişlerimizi tez zamanda kucağımıza alırız Samat bizden 10 gün önce kucağına alcak gibi :)

bende öpüyorum ikinizi de inşallah hayallerimiz gerçekleşecek bugün veya gelecekte...gülüp geçecegiz yaşadığımız strese.iyi uykular kızlar.....

öpüyorum tatlımm inşallah bu günlerimize gülüp geçeceğimiz o günleride görürüz iyi uykular...

bilmiyorum soğan suyuyla ..bal+tarçın+çörek otu karışımının aynı anda zararı olurmu ? ben yiyorum valla birşey olucanı sanmıyorum :KK34: sadece incir kürü ve soğan kürü aynı anda yapılmıyor diye biliyorum ....birde böyle deneyeyim belli olmaz belki daha etkili olur :KK76:

bugün arkadaşım doğum yaptı kızı oldu..akşamda arkadaşlarla buluştuk bebeklerinin cinsiyetini öğrenmişler erkekmiş..herkesi aradılar telefonla haber verdiler yanımızda ...:KK16: kendim gibi sevindim rabbim darısı başımıza artık ...bize hadi artık sizde yapın diyolar ama bilmiyolarki durumu offffffffffff bizde düşünmüyoruz daha dedik oyy oyy ........:KK31:

slm kızlar
bende iki aydır soğan kürü yapıyorum 7 yıılık evliyim
ve 3 aşılama 4 tüp bebek yaptım olmadı
şimdide normal deniyorum tabi şansım düşük olmasına rahmen allahtan umut hiç kesilmiyo
ben pko hastasıyım
4 gün sonra adet olucam
ve incir kürüne başlicam
bu bahsettiğiniz bal tarçın çörek otunuda
inccir kürü ile kollansam olurmu
bide ne işe yarıyu bu bal tarçın çörek otu karışımı
diyeceksiniz ki ne işe yaradığını bilmediğin şeyi ne diye kollanmayı düşünüyorsun :KK1::KK1::KK1:
umut sadece umut ediyorum

slm kızlar
bende iki aydır soğan kürü yapıyorum 7 yıılık evliyim
ve 3 aşılama 4 tüp bebek yaptım olmadı
şimdide normal deniyorum tabi şansım düşük olmasına rahmen allahtan umut hiç kesilmiyo
ben pko hastasıyım
4 gün sonra adet olucam
ve incir kürüne başlicam
bu bahsettiğiniz bal tarçın çörek otunuda
inccir kürü ile kollansam olurmu
bide ne işe yarıyu bu bal tarçın çörek otu karışımı
diyeceksiniz ki ne işe yaradığını bilmediğin şeyi ne diye kollanmayı düşünüyorsun :KK1::KK1::KK1:
umut sadece umut ediyorum

adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yeniyor. karışımı ise göz kararı yapılıyor . biraz balı kaseye koyup çörekotunu iyice ezip daha sonra da tarçın koyulup karıştırılıyor. bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenliyor. dolayısıyla daha kolay hamile kalınıyor

adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yeniyor. karışımı ise göz kararı yapılıyor . biraz balı kaseye koyup çörekotunu iyice ezip daha sonra da tarçın koyulup karıştırılıyor. bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenliyor. dolayısıyla daha kolay hamile kalınıyor
elossa
çok saol cevabın için
incir kürüde
adetin ikinci günü başlanıyo ya
aynı zamanda ikisini kollansam
bir sorun olumu acaba

çok sağolun kızlar. ben normalde çok çabuk pes eden,kendine acıyan biriyim.ama burda benim gibi bebek özlemi çekenleri,hatta çok daha uzun zamandır yılmadan uğraşanları görmek beni yüreklendiriyor.iyi ki var "kadınlar kulübü"...

X