Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

inş. ama pek de umudum yok açıkçası. belirti yok işte. sadece bugün göğüs uçlarım çok belirginleşmişti.bi de kenarlarında beyaz kabarcıklar gibi bi şeyler farkettim. hızlı hareket ettiğimde ya da ayağa kalktığımda da sağ kasığımda hafif batma oluyo. ama bunların hepsi aynı zamanda adet belirtisi de olabiliyomuş. bikaç gün daha bekleyip yeni bi test daha yapcam gelmezse.

sağol canım inşallah hepimiz güzel haberler veririz :KK16: işte adet belirtilerine benzemesi kafamızı karıştırıyor en iyi test :KK34: inşallah hamilesindir :KK16:

benim bu ay reglim bir hafta gecikti
sonra regli oldum ama 3 gün sürdü
soğan kürü yapmayı düşünüyorum yanılmıyorsam 7 gün sonra başlamam gerekecek
15 gün devem edecem
hergün aynı saattemi içmem gerekli
bide doğum kontrol habı kullanıyorum acaba bi sakıncası varmı
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

15 gün devem edecem

doğru biliyorsun canım en erken 7 gün önce olması gerekli.saraçoğlunun bir konuşmasını dinlemiştim eğer gebe kalmak istemiyorsanız kürü uygularken korunun diyordu.bu bitkisel birşey neden zararı olsun ki hem.normalde zaten hemen hemen hergün yemeklerimizde soğan bulunuyor.

15 gün devem edecem
aç karnına iç birde ikisi arasında 5 saat olması yeterliymiş canım ona göre içersin

kuzenim ve bu kürle hamile kalan birçok kişi adetin 7.günü başlamış ayrıca adetten 1 hafta sonra başlanırsa ki bu 14.güne denk geliyo yumurtlaması erken olanlar nasıl kaliteli yumurtaya sahip olacak ve gelişecek.bende bir sitede okumuştum saraçoğlu adetliyken bile soğan kürünün içilebileceğini ama etkili olması açısından adetin bittiği gün başlanılmasının daha iyi olduğunu söylemişti.zaten adetin 7.günü başlanıp 15 gün içilirse adetin 21.günü bitiyor bittikten bir hafta kadar ya da 10 gün sonra gebelik yoksa adet olunuyor

merhaba bu sogan kürü nasıl yapılıyo acaba .. haslayıp suyunumu iciyorsunuz ... sogan kürünü ve keciboynuzunu bana ayrıntılı yazabilir misiniz ..tarihleriyle.. cok sevinirim :KK43:

samatcım senden nehaber? beklemede misin hala? yoksa test yaptın mı? çok merak ediyorum...

test yapmadım canım hala beklemedeyim.geçen ay gecikince yine test yapmıştım ve yine negatifti.bu ay sabredecegim umarım değer.sen ne yaptın kırmızılar gelmedi mi

Bugün dayanamayp test yaptm yapmaz olaydm yine üzülddüm negatif ndaha var adetime işte zorla kendimi üzüyorum kürüm biteli yarın3. Günüm ineeslh hamileymdr bana dua edin o negatif sonra:KK49: pozitif olsun

kızlaar 2. sogan kürümün 4. günündeyim ve dünden beri toz bembe renginde azar azar akıntım geliyor toz pembe nedir yahuu kanama başlangıcımı yoksa iltahap felan mı bilgisi olan varmı (BAT 10 nisan)

Canım yerleşme kanaması olmasın, bazı gebeliklerde oluyormuş, hadi bakalım hayırlısı???

Bugün dayanamayp test yaptm yapmaz olaydm yine üzülddüm negatif ndaha var adetime işte zorla kendimi üzüyorum kürüm biteli yarın3. Günüm ineeslh hamileymdr bana dua edin o negatif sonra:KK49: pozitif olsun

Canım inşallah hamilesindir, hamileyizdir.

canım sabret inşallah hamilesindir umutsuz olma ........benim bir arkadaşım üstüne adet görmüştü 3 gün azar azar olmuştu adeti ...ama belirtileri başlamıştı adetten 7 gün sonra test yaptı negatif çıktı hamile değilim psikolojikmiş hepsi dedi...ama bulantısı oldu 3 gün sonra yani 10.gün ben çok ısrar ettim test yaptı ve pozitif çıktı doktora gitti 5 haftalıkmış bebeği sonra kaybetti :KK43: zaten istemiyordu Allah'ın taktiri yinede ...

o yüzden belli olmuyor bu işler .....inşallah güzel haberlerini alıcaz :KK34:

iyigeceler......

acayip şekilde göğüslerim ve uçları ağrıyor birde kasıklarım 2 saattir ........bu ne şimdi :KK31:

Kızlar bugün soğan kürümün son günü (15.günü) idi. İnşallah Rabbim hepimize şifa verir, meleklerimizi hayırlısıyla kulağımıza alırız.

Canım hamilelik belirtsi de olabilir, regl berlirtisi de, çok benziyorlar. En kesin sonuç test...

reglime daha çok var .....benim reglden bir gün önce başım ağrır ve midem bulanır başka birşey olmaz öyle anlarım regl olacağımı ve regl dönemim çok rahat geçer anlamam bile .......de zaten hamilelik belirtisi olamaz hemen dimi 24 martta adet oldum daha yeni.....acaba kürden mi? dedim böyle ağrı yaşayan varmı ki :KK3:

reglime daha çok var .....benim reglden bir gün önce başım ağrır ve midem bulanır başka birşey olmaz öyle anlarım regl olacağımı ve regl dönemim çok rahat geçer anlamam bile .......de zaten hamilelik belirtisi olamaz hemen dimi 24 martta adet oldum daha yeni.....acaba kürden mi? dedim böyle ağrı yaşayan varmı ki :KK3:

Bilmiyorum ki, çeşit çeşit belirti söyleyen var. Kimileri hamilelik başlangıcında muhtemel ilişkiden 2-3 sonra böyle belirtileri olduğunu söylüyor. İnşallah hayırlı belirtilerdir diyelim...

Bilmiyorum ki, çeşit çeşit belirti söyleyen var. Kimileri hamilelik başlangıcında muhtemel ilişkiden 2-3 sonra böyle belirtileri olduğunu söylüyor. İnşallah hayırlı belirtilerdir diyelim...

ay bide hamile olurmuşum :KK9: bugün eşim ,iş yerinde arkadaşının yeni doğan bebeğinin fotoğraflarını çerçeveye koyarken görmüş eve geldi ve ben artık gerçekten baba ! olmak istiyorum dedi !!! okadar kötü oldum ki anlatamam Rabbim aratmasın hiç kimseye çok duygulandım offfffffffffff offfffffffffffff! :KK5:

Allah'ın taktiri tabi herşey ........

ay bide hamile olurmuşum :KK9: bugün eşim ,iş yerinde arkadaşının yeni doğan bebeğinin fotoğraflarını çerçeveye koyarken görmüş eve geldi ve ben artık gerçekten baba ! olmak istiyorum dedi !!! okadar kötü oldum ki anlatamam Rabbim aratmasın hiç kimseye çok duygulandım offfffffffffff offfffffffffffff! :KK5:

Allah'ın taktiri tabi herşey ........

Canım ne kadar zamandır istiyorsunuz siz? Herhangi bir sıkıntı var, eşinde ya da sende, dr.a gittiniz mi?

X