Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

cnm çok teşekkür ederim bişi daha sorabilirmiyim bu soğan kaynatılacakmı demlenicekmi CADIARZU

cnm 2 bardak klorsuz suyu kaynat kaynayınca içine orta boy soğanı soyup 4e böl at ağzı kapalı 5 dk kaynat sonra ılık olarak sabah akşam iç sabah ayrı akşam ayrı yapılacak

kızlar bende başlıyorum inşlhh vesile olur
5 gün sonra başlaybilcem tabiki
kaydirigubbakcemile2

bal tarçın çörek otu kürünü uygulayanların ya kistleri büyümüş yada kistleri olmuş çoğuda tadından şikayetçi soğan suyunun herhangi bi yanetkisi olacağını sanmıyorum ben enazından şikayetçi olan yok daha iyi gibi geldi bana bende başlıcam a.s

kızlar haziranda bebek istediğimiz için doktora gittik. bazı arkadaşlarım bilir hayatımda adet gecikmesi yaşamamışken pco görünümü var dedi doktor. ama diğer etkiler olmadığından tüylenme kilo gibi hormonlara bakmadı. ben o ay adet olmadım. temmuzdada olmadım yani bir adet dönemi atladım. sonunda ağustosta farlutalla adet oldum. yani pconun ilk etkilerini yaşamaya başladım. bir ay adaçayı içtim bir ay bçt yaptım. bçt yaptığım ay gene geciktim. ben de dedimki soğan kürü yapıp şu pcodan kurtulıyım. adetim bittikten bir hafta sonra başladım çünkü saraçoğluna attığım mailde öyle demişti. ve kullandığımın 3. günü yani adetimin 15. günü yumurtlamam oldu. öyle aşırı bir akıntı yaşamadım kullandığım süre içinde hatta bu yüzden acaba işe yaramıyor mu falan dedim ama imnatla devam ettim 15 gün. hamile kalmadım geçen ay ama bu ay da uygulamayı düşünürken kendiliğinden 14. gün yani bugün ovulasyon testi yapıyım dedim. çift çizgi çıktı net yani kendiliğinden 14. gün yumurtladım çok mutluyum :eek:
diceksiniz ki hamile değilsen niye anlattın pcolular bu kürü mutlaka uygulasın diye hiç doktorlara tedavilere başlamayın bunu uygulamadan çünkü tam bir mucize hamile kalmayı sağlıyor bence çünkü adetleri düzenleyip yumurtylamayı sağlıyor en başta. ben bu ay da kullanıcam 10 gün sonucu yazarım yine

arkadaşlar ne oldu kürü uyguluyor musunuz ben 10.günü bitirdim 5 günüm kaldı sonrada bekleyecem inşallah rabbim güzel haberler gönderir

umarım hepinize faydası olur çünkü ben faydasını çok gördüm tadı zehir olsada minicik bir bebek uğruna herşeyi içebilmelisiniz ve yine umarım bebek sahibi olmak uğruna fedakarlık edeceğiniz tek şey acı bir su içmek olsun ............insanlar nelerden fedakarlık ediyor aklınız almaz

umarım hepinize faydası olur çünkü ben faydasını çok gördüm tadı zehir olsada minicik bir bebek uğruna herşeyi içebilmelisiniz ve yine umarım bebek sahibi olmak uğruna fedakarlık edeceğiniz tek şey acı bir su içmek olsun ............insanlar nelerden fedakarlık ediyor aklınız almaz

kesinlikle düşüncelerine katılıyorum çok haklısın bende senin gibi düşündüğüm için çok rahat içiyorum peki sen ne gibi faydalarını gördün.

kesinlikle düşüncelerine katılıyorum çok haklısın bende senin gibi düşündüğüm için çok rahat içiyorum peki sen ne gibi faydalarını gördün.

öncelikle ben pcos hastasıyım ve sogan suyuyla 14 kilo verdim sonrada hamile kaldım kaydirigubbakcemile2 soğan suyu aynı zamanda kaliteli iyi yumurta oluşmasını sağladı allahım inşallah hepinize nasip etsin

İNŞALLH CANIM İNŞALLHHHH GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZZ.AZ ÖNCE BAŞKA Bİ ARKADAŞ YAZMIŞŞ NE KADAR SEVİNDİM ANLATAMAM DARISI SANA BANA BÜTÜN İSTEYENLERE İNŞALLHH CANIM HADİ BAKALIM YA SABIR BEKLİYORUZZ ÖPÜCÜKLERRkaydirigubbakcemile3

karınca kızz
canım kaç ayda verdin o kiloyu
ve nasıl uyguladın

6 ay ama en azından şimdi kilo almıyorum birde ben çok sıkı diyet yapamadım herşeyden yedim ama soğan kürünü uygularken iştahım acayip kapanıyordu bitincede iştahım açılıyordu ama kilo almadım hep verdim

bende gecen ay sogan suyunu sadece 10 gun kadar ıctım ve 1 hafta sonra adet oldum yanı normal zamanından 8 gun once oldum adetımı bakalım merak edıyorum 10 gun kadar ıcmemın bu aya nasıl bı etkı yapacagını ıcımı temızledımı onuda bılmıyorum cunku ıltıhap akmadı ve adetımde anormal olmadı belkııde ıse yaramıstır bu ay ıcın.ınsallah.

soğan suyunun inanılmaz faydasını gördüm bende ileri derecede faranjit var hep boğazım ağırır öğretmen olunca hiç iyileşmiyor inanın boğazımdan hiç balgam çıkaramazdım ama soğan suyu öyle bir balgam çıkarttı ki yemin ediyorum bütün içimi temizledi :asigim:

X