Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

soğancığın sana şifa olsun çatır çatır doğur emi:):CüvCüv:

kendinol böyle sütün aksın kucağından hiç indirme bebeğini emi sürekli ilgilen sürekli mama ver kaydirigubbakcemile3

canım benden sonra evlenen arkadaşlarımın tanıdıklarımın çoğu hamile çatır çatır doğurdular.

benimde öyle valla hiç istemeyenler doğurdu geçti kenara ben kaldım yaraksız kuru dal gibieyvahedigeldismile

ayyy töbe töbeee yapraksız kuru dal gibi dicektim ayy inanmıyorummmm

ayy istemeden oldu kızlar çok özür dilerim suçum olmasada ayy afedersiniz yaaamafoldumben

ay kendinol canım çok kötü oldum kelime hatasına bak canım ya

kendinol böyle sütün aksın kucağından hiç indirme bebeğini emi sürekli ilgilen sürekli mama ver kaydirigubbakcemile3

Ay canım ya acaba nasıl bir duygudur değil mi ? emzirmek nasıl bir duygu acaba hamile kalmak nasıl bir duygu, inş bizlerde o günleri rabbimin izn:1hug:i ile görürüz.

Ay canım ya acaba nasıl bir duygudur değil mi ? emzirmek nasıl bir duygu acaba hamile kalmak nasıl bir duygu, inş bizlerde o günleri rabbimin izn:1hug:i ile görürüz.

muhteşem bi duygu olduğu kesin canım ya biz bilemiyoruz işte şuan:KK43:düşünsene ilk doğduğu anı kucağımıza verdikleri anı ah ahmafoldumben

hayalimdeki birşey daha var.eve ilk getirdiğimizde bebeğimizi eşim ben birde kızım yada oğlum üçümüz yanyana uyumak offfsenağlama

Rabbim hastalık vermesin çok şükür binlerce şükür halimize ama çocuk acısıylada sınamasın diyemicem allahın işine karışılmaz haşa ama rabbim verdiği gibi dermanını da versin inşallah

muhteşem bi duygu olduğu kesin canım ya biz bilemiyoruz işte şuan:KK43:düşünsene ilk doğduğu anı kucağımıza verdikleri anı ah ahmafoldumben

evet canım bende senin gibi düşünüyorum hani doğum yapıyolar ya doğumdan sonra bebişi anne kucağına veriyolar o nasıl güzel bir duygudur değil mi:):CüvCüv: birde ilk emzirmede insan çok duygulanır değil mi?

ii akşamlar kızlar bende bugün başladım soğan kürüne inşallahhh faydasını görürümmm yaa

kendinol işin var galiba canım cevapların gelmiyo sonra görüşürüz ozaman ben biraz çıkıyorum tamam tatlım

işte hep kız istiyoruz ama allah evlat versinde ya oğlumla ya kızımla uyuruz inşallah:emir_bebek:

Rabbim hastalık vermesin çok şükür binlerce şükür halimize ama çocuk acısıylada sınamasın diyemicem allahın işine karışılmaz haşa ama rabbim verdiği gibi dermanını da versin inşallah

amin ecmain canım. halimize binlerce kez şükürler olsun.

mannak hoş geldin canım sen adet bitiminden sonramı başladın küre?

X