Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Olurmu oyle sey canimm estafrllah uzulcek bisey yokki. Allah razi olsun yardimci olmaya calistin en azindan:KK16: bu ay icimde cok buyuk bi umut var insallah bosa cikmaz. Boyle cift cizgili gebrlik testimi paylasirim inssllaahh :KK54:

Ya bu yumurtlama testi demi CNm bende anlamam diye cvp vermedim. İnş gebelik testi yapinca Rabbim çift çizgiyi nasip etsin.

Olurmu oyle sey canimm estafrllah uzulcek bisey yokki. Allah razi olsun yardimci olmaya calistin en azindan:KK16: bu ay icimde cok buyuk bi umut var insallah bosa cikmaz. Boyle cift cizgili gebrlik testimi paylasirim inssllaahh :KK54:

O buyuk umut bende de vardi gebe kaldm :) umudunu çabalarini yitirme bebegim. Güzel yoldasin.guzel haberlerini hemencik yaz inşaAllah :)

Mehlikaa 30undan 30una adet gördügünü varsayarsak çarşamba beraber olmaniz lazim.27sinden 27sine oluyorsan bugün ve yarin ok.

Canim iki aydir 17 sinde oldum.hatta yazdim bu hesablamaya gore ne zaman? bana yazarmisin o verdiğin adresten ben hesaplayamadim.:KK43:

Canim iki aydir 17 sinde oldum.hatta yazdim bu hesablamaya gore ne zaman? bana yazarmisin o verdiğin adresten ben hesaplayamadim.:KK43:

Mehlikaa verdigin tarihlere göre 32sinden32sine adet oluyorsun ve sonucun

Bir sonraki adet tarihiniz : 21 Mart 2014 Cuma
Tahmini Ovulasyon tarihiniz : 07 Mart 2014 Cuma
Eğer ovulasyon tarihinde hamile kalmış iseniz bebeğinizi kucağınıza alacağınız muhtemel tarih : 25 Kasım 2014 Salı

Canim 7martta cuma gunu beraber olmaniz lazim verdigin tarihlere göre.

Mehlikaa verdigin tarihlere göre 32sinden32sine adet oluyorsun ve sonucun

Bir sonraki adet tarihiniz : 21 Mart 2014 Cuma
Tahmini Ovulasyon tarihiniz : 07 Mart 2014 Cuma
Eğer ovulasyon tarihinde hamile kalmış iseniz bebeğinizi kucağınıza alacağınız muhtemel tarih : 25 Kasım 2014 Salı

Canim 7martta cuma gunu beraber olmaniz lazim verdigin tarihlere göre.

Canim çok sağol yarinda önemli demi? İlgilendiğin için.Allah razi olsun.
Yarin ve cuma günü beraber olmam gerek. İnş hayirlisi ile bir aksilik cikmaz.

Kizlar ya en son burada hamile kalanların listesini yazarmisiniz merak ediyorum. Önce ilk basta hasankeyf en son kalanlar hayr hayr kubba hypnose başka?

Son düzenleme:
olabilir canm.. benim geçen ay 18.gün gibi yumurtlamam oldu. soğan küründen galiba.[/QUOTE]ir

günaydın kızlaarr ..emsal teşkil eden var :)..bende korktum yumurtlatmadı mı diye..dur bakalım test sipariş ettim yarın birgün gelir herhal o zaman geç olabilir benimkie.......peki keç günde bir eadet gçörüyosun.......

Canim arkadaslarim Günaydın Allah hepimize yardimci olsun:)

Bak hasankeyf reglin 7.günü baslanir demiş bende buna binaen basladim

doğru olabılır canım ama ben bu sekılde ibrahım saracoğlundan da duymustum tv de her seferınde anlatıyor cunku.Şu da var ben hısteroskopı sonrası kntrole hastaneye gıdecektım ondan da hatta 3 gun sonrasını beklemıstım.Rahmım yanıltmasın dıye.Benım zaten duzenlı bır yumurtlamam yok hatta dr da sımdı gec yumurtlamıssın dedı ben soğan kuruyle alakalı dıye dusunuyorum cunku şeffaf kokusuz bır akıntı gelmıstı kür bıtınce .Belkı ben de daha önce baslasaydım daha önce işe yarayacaktı 54 gun adetım nıye gelmedı dıye beklemedeyken stres olmayacaktım.Sız öyle deneyın ben herhalükarda işe yarayacağını dusunuyorum.Bır de ben ac karnına da ıcmedım hıc.Hep yemeklerden bır ıkı saat sonra içebıldım denk getırememıstım yemek saatımızle.hatta bazen yemek bıttgı gıbı ustune ıcmıstım soğumamıstı:)İnsallah sızde de ıse yarayacak şifa nıyetıne de iç:)

sağ ol arkadaşım:) sankı ıcıne doğmuş gıbı bıraz daha beklesen demıstın bana tüp bebek ıcın...Her an dua edıyorum ınan öğrendığımden berı .Salı gunune kadar zaman gecmeyecek gıbı gelıyor tahlılı tekrar etmem gerekıyor dıye..Ist dakı dr um yönlendırecek benı hemen folbıol ıcmeye basladım glucophage a devam gunde 1 tane 1000 mg. soğan kurunun de ıse yaradığını dusunduyorum cunku bebişim çok yenıymıs daha. ama 2 aydır adet görmedığım ıcın gec buyumus ve catlamıs yumurtan dedı.bu bır ılk...kolemnsız ıgneler olmadan.Kocam hala şokta:)) acaba tüp bebek tedavısının parası bıze kaldı dıye mı bılemedım:))şaka bır yana kalbım gum gum atıyor hala eve gelınce anahtarımı bıle dısarıda unutmusum ...Insallah ben de sızden duyarım guzel haberler...kalp kalp

Hypnose günaydın cnm nasıl mutlu oldum :21:anlatamam.nasılsın.Dr a gitmedim ama bende başladım folbiole gucophage zaten hayatımın parçası oldu.hamileleğimde 5 . aya kadar bende kullandım cnm.biraz zayıflamak istiyorum ama bütün gün hareketsizim hep bu pkostan noluyosa oluyo zaten.hep dua ediyorum şöyle kendiliğinden olsa sürpriz olsa evde test yapmak ne demek onu bilmiyorum.imreniyorum gerçekten.değerin yüksek çıkmış CNN inşaallah yarın 2 katına çıkar bence çıkıcak Allahın izniyle sen içini ferah tut.:KK16:

doğru olabılır canım ama ben bu sekılde ibrahım saracoğlundan da duymustum tv de her seferınde anlatıyor cunku.Şu da var ben hısteroskopı sonrası kntrole hastaneye gıdecektım ondan da hatta 3 gun sonrasını beklemıstım.Rahmım yanıltmasın dıye.Benım zaten duzenlı bır yumurtlamam yok hatta dr da sımdı gec yumurtlamıssın dedı ben soğan kuruyle alakalı dıye dusunuyorum cunku şeffaf kokusuz bır akıntı gelmıstı kür bıtınce .Belkı ben de daha önce baslasaydım daha önce işe yarayacaktı 54 gun adetım nıye gelmedı dıye beklemedeyken stres olmayacaktım.Sız öyle deneyın ben herhalükarda işe yarayacağını dusunuyorum.Bır de ben ac karnına da ıcmedım hıc.Hep yemeklerden bır ıkı saat sonra içebıldım denk getırememıstım yemek saatımızle.hatta bazen yemek bıttgı gıbı ustune ıcmıstım soğumamıstı:)İnsallah sızde de ıse yarayacak şifa nıyetıne de iç:)

İnş canim şifa olur hepimize sen 8,5 yillik evliydin demi. Bu ikinci bebeginmiydi karistirdim kusura bakma. Burasi çok dolu takip etmekte zorlaniyorum:) simdi ne mutlusundur mutluluğun daim olsun vesdeniz de hamilemiydi?

Amiiin çok tesekkur ederım.Dualarım butun ısteyenler ıcın...Ben adet bıtımınden 7 gun sonra baslanır dıye okumustum hatta 10 gün sonra baslamısım takvımıme baktım.15 gun gunde 2 kez içtım öyle ac karnına da ıcmedım yemeten bırkaç saat sonra içmiştım.Kaynattım 5 dk bardağa süzüp beklettım. ılık sıcağa yakın bıraz içmiştım ama bıtınce hemen adet olmuslar buradakı arkadaslar ben 3 hafta olmayınca o kadar umutsuzluğa kapılmıştım kı işte o anda mucıze gıbı bır haberdı kocam da ben de ınanamıyoruz ilk bebegımız olacak kısmetse.Sız de deneyın duzenlı ınsallah sız de sevınırsınız en kısa zamanda...

maşallah çok sevindimm. sizi tanımasam da şu an o kadar mutlu oldum ki. Darısı tüm isteyenlere :)

Hypnose günaydın cnm nasıl mutlu oldum :21:anlatamam.nasılsın.Dr a gitmedim ama bende başladım folbiole gucophage zaten hayatımın parçası oldu.hamileleğimde 5 . aya kadar bende kullandım cnm.biraz zayıflamak istiyorum ama bütün gün hareketsizim hep bu pkostan noluyosa oluyo zaten.hep dua ediyorum şöyle kendiliğinden olsa sürpriz olsa evde test yapmak ne demek onu bilmiyorum.imreniyorum gerçekten.değerin yüksek çıkmış CNN inşaallah yarın 2 katına çıkar bence çıkıcak Allahın izniyle sen içini ferah tut.:KK16:

glucophage benı hiç zayıflatmadı iştahımı da kesmedı sadece ilk ay başladığımda ne yersem çıkardım.sonra bünye alıştı fark etmedı hatta tatlı yemeye devam ettım.2 ye cıkardım yıne vücdudum tolere edemedı 1 e düştüm böyle devam edıyorum.Kilom normal boyum 1.66 az önce tartıldım 55.7 cıktı:)bak ben ne kadar umutsuzdum kesın kararlıydım tüp e gıtmek ıcın sen de soğan kürüne devam et ınsallah kendılığınden gelecek yavrun.Glucophage da etkılı olacak.Evdekı testte benım çok silik ya sırf görmek ıcın kopkoyu ıkı cızgıyı ben de test alacağım yıne hevesım gecmedı:) Zamanı yakındır belkı senın de. Ben örnek olayım size...vallahı mucıze giibi...Çok şükür.

X