Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Cicegi burnunda hamile arkadslar hepinize hayirli ugurlu olsun bebisleriniz.Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah.

Oncelikle herkese merhaba. Ben 29 yasindayim ve bekarim. Nerdeyse ergenligimden beri hep adet duzensizligi yasadim. Pko falan yok ultrasonda rahmim yumurtaliklarim cok iyi cikiyo ama gel gelelim hormonlar berbat. Bikac doktor erken menapoz baslangici olabilir falan dedi. Ostrojenim cok dusuk fsh ve prolaktinim yuksek. Yasmin veriyo doktor devamli onu icince adet oluyorum. 6 ay evvel kilo aldirdigi icin eee yeter artik diyip biraktim ve birakis o birakis tam 6 aydir adet olmadim. Son care sogan kurunu deniim istedim. Fakat oglen ve aksam icilecek yaziyor oglen iste oluyorum sabah icsem olmazmi. Bide bende ise yararmi ne biliim okadar umutsuzum ki :KK43: daha hayatimda kimse bile yokken cocugum olmicakmi acaba stresi yasamak cok kotu bisey :KK43: allah hepimizin yardimcisi olsun :KK43: bi yol gosterirseniz sevinirim :KK43:

Oncelikle herkese merhaba. Ben 29 yasindayim ve bekarim. Nerdeyse ergenligimden beri hep adet duzensizligi yasadim. Pko falan yok ultrasonda rahmim yumurtaliklarim cok iyi cikiyo ama gel gelelim hormonlar berbat. Bikac doktor erken menapoz baslangici olabilir falan dedi. Ostrojenim cok dusuk fsh ve prolaktinim yuksek. Yasmin veriyo doktor devamli onu icince adet oluyorum. 6 ay evvel kilo aldirdigi icin eee yeter artik diyip biraktim ve birakis o birakis tam 6 aydir adet olmadim. Son care sogan kurunu deniim istedim. Fakat oglen ve aksam icilecek yaziyor oglen iste oluyorum sabah icsem olmazmi. Bide bende ise yararmi ne biliim okadar umutsuzum ki :KK43: daha hayatimda kimse bile yokken cocugum olmicakmi acaba stresi yasamak cok kotu bisey :KK43: allah hepimizin yardimcisi olsun :KK43: bi yol gosterirseniz sevinirim :KK43:

Merhaba,eger hormonlarin dengesizse ve erken menepoz ihtimalin varsa tam olarak kullanmam gereken bitki hayit otu.bir arastir bence faydasini gorceksindir muhakkak.

Merhaba,eger hormonlarin dengesizse ve erken menepoz ihtimalin varsa tam olarak kullanmam gereken bitki hayit otu.bir arastir bence faydasini gorceksindir muhakkak.

Hayit otunuda kullanfim hatta hapinida kullandim. Lakin bende ostrojen dusuklugu var ve sonradan ogreniyorm ki hayis ostrojeni dusuruyormus. Oyuzden sizde dikkatli kullanin derim. Civanpercemi adacayi aslanpencesi cobancantasiyla yapilan kurudu yaptim. Bi sogan kaldi :KK43:

arkadaşlarım herkese hayırlı günler diliyorum inşallah bugün sizin büyük mutluluklar tadacağınız bir gün olur:KK16::KK16::KK16:

Hayit otunuda kullanfim hatta hapinida kullandim. Lakin bende ostrojen dusuklugu var ve sonradan ogreniyorm ki hayis ostrojeni dusuruyormus. Oyuzden sizde dikkatli kullanin derim. Civanpercemi adacayi aslanpencesi cobancantasiyla yapilan kurudu yaptim. Bi sogan kaldi :KK43:

Canim hayit otunu ne kadar sure ile kullandin bu onemli birde hayit ostrojeni dusurdugunu ilk senden duyuyorum hormonlari dengeliyor cunku.bu arada ben aslanpencesi kullaniyorum.ama su soylediginbitkisel karisim kurunu denemedim hic.sogan kurunde bu ay 3.kurum olcak.bende cikolata kisti var kistler icin hangisi iyiyse onu kullanicam hala arastiriyorum

Canim hayit otunu ne kadar sure ile kullandin bu onemli birde hayit ostrojeni dusurdugunu ilk senden duyuyorum hormonlari dengeliyor cunku.bu arada ben aslanpencesi kullaniyorum.ama su soylediginbitkisel karisim kurunu denemedim hic.sogan kurunde bu ay 3.kurum olcak.bende cikolata kisti var kistler icin hangisi iyiyse onu kullanicam hala arastiriyorum

Bu saydigim bitkilerde marankinin bi kuru. 2 ay duzenli yaptim adet gordum ama sonra ise yaramamaya basladi. Hayiti yaklasik 1 sene yaptim sabah ac karnina ictim. Sonra 3-4ay da hapini kullandim. Hayittan once sadece fshim yuksekti hayittan sonra biraz fsh ta azalma oldu ama ostrojenim yani e2 13 e dustu. Ki 50 nin altina inince menapoz deniyo beninki 13 oldu. Arastirdim cok evet hayit ostrojeni dusuruyormus. Doktora sordum oda ayni seyi soyledi. Hayit sadece adet olabilen ama 3-5gun yada 10 gun duzensizligi olan hastalarda ise yariyo dedi. Adet olmayanin bi isine yaramaz ostrojenini mahfeder dedi bol bol adacayi ic dedi.ama ne yapsam olmadi :KK43: sabah kalktim ac karnina sogansuyunu yaptim ve ictim. Sandigim kadar kotu degildi tadi. Oglen ve aksam deniyo ama ben oglen iste oldugum icin yapamam oyuzden sabah aksam yapicam. Bisey olmaz herhalde diye dusunuyorum :/

selam kızlar soğan kürüne başlayalı 8 gün oluyor. ilk kez deniyorum . adet düzensizliğim yok normalde ama adet düzensizliği yaşayan bir arkadasım ki ilaçla ancak adet olabiliyor soğan kürüyle hamile kaldığıı söyledi. onunda ümidiyle başladım . inşallah bana da yararı olur....

Arkadaşım tesekkur ederım sevıncıme ortak olduğunuz için.Birinin üzüntüsüne üzülmek kolaydır ama sevıncıne ortak olmak zordur derler ya ;tam olarak böyle... hepimizin duası beklentısı bu yöndeyken, benzer sıkıntılardan gecerken, aynı seylerı hıssettığımız için böyle bırımızın mutlu sonu bızım de mutluluğumuz oluyor dıye dusunuyorum.Ben de baskalrının hamılelık haberlerını alınca onlar ıcın sevınırken bır yandan da gece kendı kendıme ağlardım yenı evlı arklarımıza gıtmek ıstemezdım yıne hamılelık haberlerı alırım konu bana da gelır dıye...parklardakı bebeklere annenlere ımrenerek bakardım.Hamılelerın deneyımlerını dınlerdım merakla..."benım içimde bır can mı var şimdı "dıye durup durup konusuyorum guluyorum.Eve gelınce kocam gelene kadar ev süpürüp sıldım bır de zaman gecsın dıye:)inşallah bır sey olmaz arkadaslarım rahatlatıyorlar sağ olsunlar o sana pamuk ipliğiyle baglı degıl korkma normal hayatına devam et dıye:)Ben mutluyum sız de mutlu olun.ama Siz benden daha umutlu olun...

Canım her şeyi ne kadar güzel anlatmışsın, senin yüzün güldü (maşallah) inşallah bizim de güler... kalbinin güzelliği o kadar ortadaki bize hala yazıyorsun, bizi cesaretlendiriyorsun sağol...ben de aynı senin gibi hamilelik ve çocuk bakımı ile ilgili teorileri biliyorum ama pratik yok henüz..
Tadını çıkar canım zirve aylarındasın:)) sanırım ilk hamileliğindi o yüzden daha hassas davranıyorsundur, valla bırak hamileliği ben hamile olduğumu zannettiğimde dahi kendimi korumaya alıyorum :))

Eşim bna şimariyor ya :)) şaka olarak kòydeki hanimlar ne güclüklerle doguruyorlar,calişmaktan halsiz düşemiyorlardi diyor :)) bugün uyuyakalmişim kahvalti sofrasini kaldirmiş.dolaba yerleştirmis:) uyandirmaya kiyamamiş. Gözlerimı yasarttin dedim :)) şu bi gercek ki ben 1.ayin icindeym sbh cok zor oluyor. Heryerim agriyor gbi kalkiyorum :/ gògus,kasik,bel,basim vs. Hamile kalana kadar voleybol oynayin,ziplayin. Kosu yapin. Ben cok özledim bile :/ :)

Hahahaha.. erkekler direk değişiyormuş cidden, bırak yapsın canım ya sefasını sür biraz :)
Ben de spora başlamıştım, belki hamile kalırım da bilmeden düşük falan olur korkusuyla bıraktım alışınca zor gerçekten..dikkat et tatlım kendine vee bebişine:)

selam kızlar soğan kürüne başlayalı 8 gün oluyor. ilk kez deniyorum . adet düzensizliğim yok normalde ama adet düzensizliği yaşayan bir arkadasım ki ilaçla ancak adet olabiliyor soğan kürüyle hamile kaldığıı söyledi. onunda ümidiyle başladım . inşallah bana da yararı olur....

Merhaba canım, inşallah şifa olur..

selam kızlar uzun bir aradan sonra saatlerdir sayfaları okudum aman Allahım ne güzel haberler var böyle sayfa kalabalıklaşmış hamile oolanlar süper Allah kucağınıza almayı nasip etsin sağlıcakla arkadaşlar :emir_bebek::emir_bebek::KK16:
pınarcım senin adına çok sevindim inşallah güzel haberler alırız senden aklımdasın merak etme canım av yasağı bitsin tavşan yağı elinde olucak tabi eşim getirdiğinde sana hemen ulaştırmam gerekicek inşallah denk gelir çok öpüyorum:KK16:
vesdenizim nasılsın gülüm adet oldunmu olmadınmı inşallah olmamışsındır Allah seninde yüzünü hayırlısıyla güldürsün canım benim :emir_bebek:
nirakft sendende simalbebek sendende müjdeli haberler almak nasip olsun inşallah güzellerim:21:
sayamadığım tüm soğancı arkadaşlarım Allah yardımcınız olsun
ben bu ay soğan uygulamadım bi kez yeter dedim çünki ara verdim adet günüme 4 gün var bakalım olursa kısmet artık çünki biliyosunuz diyet yapıyorum 5 kg gittiii :KK1::KK1: önceki hedefim kilolarımdan kurtulmak takmıyorum şu an kafama nasıl güzel bişeymiş bu gün saymadan yumurtlama hesaplamadan ilişki oohh kafam rahat bidaha hormon ilacı filan kullanmam mahvetti benim bedenimi ve ruhumu ya yaza kadar spor ve diyete devam bu zaman zarfında hamile kalırsam süpriz olucak ama olmazsam haziranda soğanı tekrar uygulıycam kısmet güzel Allahım yazdıysa olucaktır herşeyin hayırlısı artık kendineize iyi bakın uğrıycan ara ara En Büyük KK

Selam hoşgeldiniz.
İnş şifa olur benimde bugün 11.günüm. Arkadasiniz ne kadar bir sure uygulayip hamile kaldi?

bugün 32. gün oldu kuzum. geçen 4.günüm yaniii:KK66: kasıklarım da ağrımıyo:) hamile miyim acaba?? testi yarın yapamam evimde değilim. eşim de şehir dışında. ancak pztesi sabahı yapabilirim. bakalım canım.. soğan kürü bu kadar gecikme yapabilir mi?

butterfly merhaba. test yaptırdın mı canım??? benim de en geç 1i 2si gibi olmam gerekiyordu şu an gecikmiş durumdayım pazartesi kan tahlili yaptırdım negatif ama hala adet olmadım. soğnda bu ikinci ayımdı. inşaAllah hormonlarımı dengeliyor diye düşünüyorum ve diğer ayda devam edeceğim düzene gireceğine inanıyorum nedense. çünkü ben hep erken adet olurdum, kimi zaman arası 15 gün sürerdi. gecikme bile olsa bence fayda ediyor. hayrola bakalım yaa. :18:
Canim benimde bu kur bu ay yeni ya. peki simdi adet olursam ondan sonra yine 15 gunmu yapayim? yoksa adetime 10 gün kalarakmi yapayim? adetine 10 gün kalarak yapiliyor deniyor ya sence? esimde keçi boynuzu pekmezi yiyor. Canim çok istiyoruz hayirllisini ve sagliklisini versin Rabbim inş.
mehlikaaa merhaba, amin canım Rabbim herkese gönlündekini nasip etsin hayırlısıyla. rahatsızdım birkaç gündür giremiyordum. bir yerde sormuşsun bir arkadaşa, vesdeniz hamile miydi diye :KK1: inşaAllah dua yerine geçer. :KK16: kan tahlili yaptırdım ama negatif. gerçi adet de olmadım henüz. gecikti yine. canım ben polikistik overliyim. o yüzden 3-4 adet dönemi 15er gün uygulamayı planlıyorum. ikinci 15 günlük kürümü bitirdim. ama senin kist, myom, akıntı, pko gibi bir sıkıntın yoksa tek sefer 15 günlük kür kafidir. tamamladın mı 15 günü?
selam kızlar uzun bir aradan sonra saatlerdir sayfaları okudum aman Allahım ne güzel haberler var böyle sayfa kalabalıklaşmış hamile oolanlar süper Allah kucağınıza almayı nasip etsin sağlıcakla arkadaşlar :emir_bebek::emir_bebek::KK16:
pınarcım senin adına çok sevindim inşallah güzel haberler alırız senden aklımdasın merak etme canım av yasağı bitsin tavşan yağı elinde olucak tabi eşim getirdiğinde sana hemen ulaştırmam gerekicek inşallah denk gelir çok öpüyorum:KK16:
vesdenizim nasılsın gülüm adet oldunmu olmadınmı inşallah olmamışsındır Allah seninde yüzünü hayırlısıyla güldürsün canım benim :emir_bebek:
nirakft sendende simalbebek sendende müjdeli haberler almak nasip olsun inşallah güzellerim:21:
sayamadığım tüm soğancı arkadaşlarım Allah yardımcınız olsun
ben bu ay soğan uygulamadım bi kez yeter dedim çünki ara verdim adet günüme 4 gün var bakalım olursa kısmet artık çünki biliyosunuz diyet yapıyorum 5 kg gittiii :KK1::KK1: önceki hedefim kilolarımdan kurtulmak takmıyorum şu an kafama nasıl güzel bişeymiş bu gün saymadan yumurtlama hesaplamadan ilişki oohh kafam rahat bidaha hormon ilacı filan kullanmam mahvetti benim bedenimi ve ruhumu ya yaza kadar spor ve diyete devam bu zaman zarfında hamile kalırsam süpriz olucak ama olmazsam haziranda soğanı tekrar uygulıycam kısmet güzel Allahım yazdıysa olucaktır herşeyin hayırlısı artık kendineize iyi bakın uğrıycan ara ara En Büyük KK

kuzeeeyyyyy kız sen nerelerdesinn :KK1: pınar sen ve ben burayı kaynatıyorduk bir zamanlar. şimdi yeni arkadaşlar yeni müjdelerle kaynıyor topiğimiz pek bereketlendi SübhanAllah :nazar: :KK9: kafana takmaman ne güzel, kız hemen de 5 kilo nasıl verdin haylazz :KK9: maşaAllah sana. benim yine adetim gecikti. ikinci kürümü de tamamladım. kan tahlilim de negatif çıktı. eğer geç yumurtlamışsam ondan negatiftir diye ümit ediyorum. :KK1: hayrola bakalım 2 dönem daha soğana devam. umutla kullanacağım. sen de arada haber ver bize. :KK34: öpüyorum kuzucukk...

Canım her şeyi ne kadar güzel anlatmışsın, senin yüzün güldü (maşallah) inşallah bizim de güler... kalbinin güzelliği o kadar ortadaki bize hala yazıyorsun, bizi cesaretlendiriyorsun sağol...ben de aynı senin gibi hamilelik ve çocuk bakımı ile ilgili teorileri biliyorum ama pratik yok henüz..
Tadını çıkar canım zirve aylarındasın:)) sanırım ilk hamileliğindi o yüzden daha hassas davranıyorsundur, valla bırak hamileliği ben hamile olduğumu zannettiğimde dahi kendimi korumaya alıyorum :))

yazıyorum çünkü gercekten bırılerı buraya üye olmadıkları halde kendılerınden bır sey bulmaya umut aramaya devam edıyor.Ben de oldukca ılgınc ve zor bır sekılde hamıle kaldığım ıcın bılınsın ıstıyorum ımkansız gıbı gelıyordu bana .Yokmuş öyle bır sey Derdi Allah verıyor dermanını da...Kendını korumaya almaya gelınce aynen öyle... aman gerınmeyeyım, aman üşümesın ayaklarım, parfum sıkmasam mı ,sunu mu yesem bunu mu, pc den uzak durmaya calısıyorum kı ben 24 saat nette olan bırıyım twitter ı alıswerıs sıtelerı buralar:) Şimdı arada bır gırıyorum ve normalde her gece 3 e kadar oturan ben sımdı 11 bucukta uykum gelıyor:)Hala her wc ye gıttığımde korkuyorum.Ama .çok şükür dünku testte de değerım katlanmıs iki hafta bekleyıp öyle ilk muayenee gdıcekmısım...Allah herkese nasıp etsın öyle cok dua edıyorum kı... Hem kaygılıyım hem mutlu hem korkuyorum.. Allah'ın ıznıyle ınsallah sızler de bu sekılde saskınlık dönemlerını yasayacaksınız.Kendımden bılıyorum:KK66:Gececek bu acabalı dönemler:)

yazıyorum çünkü gercekten bırılerı buraya üye olmadıkları halde kendılerınden bır sey bulmaya umut aramaya devam edıyor.Ben de oldukca ılgınc ve zor bır sekılde hamıle kaldığım ıcın bılınsın ıstıyorum ımkansız gıbı gelıyordu bana .Yokmuş öyle bır sey Derdi Allah verıyor dermanını da...Kendını korumaya almaya gelınce aynen öyle... aman gerınmeyeyım, aman üşümesın ayaklarım, parfum sıkmasam mı ,sunu mu yesem bunu mu, pc den uzak durmaya calısıyorum kı ben 24 saat nette olan bırıyım twitter ı alıswerıs sıtelerı buralar:) Şimdı arada bır gırıyorum ve normalde her gece 3 e kadar oturan ben sımdı 11 bucukta uykum gelıyor:)Hala her wc ye gıttığımde korkuyorum.Ama .çok şükür dünku testte de değerım katlanmıs iki hafta bekleyıp öyle ilk muayenee gdıcekmısım...Allah herkese nasıp etsın öyle cok dua edıyorum kı... Hem kaygılıyım hem mutlu hem korkuyorum.. Allah'ın ıznıyle ınsallah sızler de bu sekılde saskınlık dönemlerını yasayacaksınız.Kendımden bılıyorum:KK66:Gececek bu acabalı dönemler:)

hypnose merhaba. geçmiş sayfalarda okumuştum canım ben sık giremiyorum son zamanlarda. yazını görünce hatırladım. hayırlı olsun gebeliğin. bu günlerde çok müjde alıyoruz ve bize de neşe kaynağı oluyor bu. Allah sağlıkla sıhhatle yavrunu kucaklamayı büyütmeyi nasip etsin. :KK16::KK54:

Son düzenleme:
selam kızlar ..benimde soğan küründe 9. günüm içemiyorum midem kalkıyo içerken benim durumumda olan var mı..

selam kızlar ..benimde soğan küründe 9. günüm içemiyorum midem kalkıyo içerken benim durumumda olan var mı..

vesselam okulum. demek herkesin hassasiyeti farklı. burnunu tıka ve mümkün olduğunca nefes almadan içmeye çalış. bitince üstüne de bir zeytin at ağzına.

X