Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

hasankeyf

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
341
127
39
arkadaşlar kuzenimin 8 yıldır çocuğu olmuyordu soğan kürünü yaptı şimdi 4 aylık hamile.bende 24 Kasımda regl oldum ve 3.günü klomene ilk kez başladım ayrıca bal tarçın çörek otuda kullanıyorum 7.günümden itibaren soğan kürüne başlayacam 15 gün yapacam zaten reglimin 14.günü doktora kontrole gidecem nasıl bir gelişme olacağını göreceğiz ben bu soğan kürüne çok güveniyorum

bende 1hafta denedim sonra nedense bıraktım.eşime 3ay keçiboynuzu kürü yaptım fakat eşimde varikosel olduğu için soğan kürünü tekrar denemek istemiyorum. seni okuyunca tekrar yapsammı dedimm acabaaa:KK43:

bende 1hafta denedim sonra nedense bıraktım.eşime 3ay keçiboynuzu kürü yaptım fakat eşimde varikosel olduğu için soğan kürünü tekrar denemek istemiyorum. seni okuyunca tekrar yapsammı dedimm acabaaa:KK43:

sen bence soğan kürünü yeniden yap sonuçta biliyosun kadın rahatsızlığının ne zaman geleceği belli olmaz soğan kürü içini temizler iltihaptan arındırır ve seni korur dolayısıyla seni hep gebeliğe hazır tutar

sen bence soğan kürünü yeniden yap sonuçta biliyosun kadın rahatsızlığının ne zaman geleceği belli olmaz soğan kürü içini temizler iltihaptan arındırır ve seni korur dolayısıyla seni hep gebeliğe hazır tutar

DİMİ
doğru söylüyorsun
iltihapla başım dertte saten nezaman iğnelerle temizlenip kurtulsam 1ay geçmeden tekrardan oluyo

canım yalnız soğan kürüne adetin bittikten 1 hafta sonra başlıcaksın. bizzat i.saraçoğlunun kendisi attığım maile cevap olarak söylemişti. 15 gün kullanıcaksın sonra da bir sonraki ay adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün kullanıcaksın

kuzenim ve bu kürle hamile kalan birçok kişi adetin 7.günü başlamış ayrıca adetten 1 hafta sonra başlanırsa ki bu 14.güne denk geliyo yumurtlaması erken olanlar nasıl kaliteli yumurtaya sahip olacak ve gelişecek.bende bir sitede okumuştum saraçoğlu adetliyken bile soğan kürünün içilebileceğini ama etkili olması açısından adetin bittiği gün başlanılmasının daha iyi olduğunu söylemişti.zaten adetin 7.günü başlanıp 15 gün içilirse adetin 21.günü bitiyor bittikten bir hafta kadar ya da 10 gün sonra gebelik yoksa adet olunuyor

bu kürü uygulayan arkadaşlar tadı nasıl?içebiliyormusunuz?bende istiyorum yapmak ama tadı beni düşündürüyor açıkcası.

Tadi cokta kötü degil, marankinin detoks icin hazirlanan karisimindan cookk daha iyi

arkadaşlar konuyu ben açmıştım ve 7 gündür soğan kürü uyguluyorum ilk başlarda midemi bulandırmıştı ama alıştım zehir olsa içerim yeterki sağlıklı bir evladım olsun dün doktora gittim 12.günümdü 17 mm ve 19 mm olmak üzere iki yumurtam oluşmuş çatlatma iğnesi verdi bugün vuruldum soğan kürüne devam 15 günü tamamlayacam bakalım gelişmelerden sizi haberdar ederim sizdende güzel haberler bekliyorum gelişmeleri yazın hoşçakalın

soğan kürünün tarifini verebilirmisiniz arkadaşlar birde nasıl kullanıcaz yan etkisi falan yok dimi

orta boy soğanın kabuğunu soyve 4 e böl. birbuçuk su bardağı kaynar suya at ve 5 dk orta ateşte ağzı kapalı olarak kaynak.sonra ocaktan indir ve ağzı açık ılıması için bırak.içibileceğin kadar ıldıktan sonra süz ve iç.
bu günde iki kez yapılacak ve adetin 7. günü başalyıp 15 gün devam edilecek günde iki kez ve her defasında taze hazırlanacak.hiç bir yan etkisi yok evli bekar herkes yapabilir.faydasını gören çokkkk
inşallah şifa bulursunzemuszemus

yalnız nergis60 ölçüyü yanlış yazmış 2-2buçuk bardak klorsuz su olacak ben 2 bardak koyuyorum buharlaşmadan sonra 1 bardak soğanlı su çıkıyor

orta boy soğanın kabuğunu soyve 4 e böl. birbuçuk su bardağı kaynar suya at ve 5 dk orta ateşte ağzı kapalı olarak kaynak.sonra ocaktan indir ve ağzı açık ılıması için bırak.içibileceğin kadar ıldıktan sonra süz ve iç.
bu günde iki kez yapılacak ve adetin 7. günü başalyıp 15 gün devam edilecek günde iki kez ve her defasında taze hazırlanacak.hiç bir yan etkisi yok evli bekar herkes yapabilir.faydasını gören çokkkk
inşallah şifa bulursunzemuszemus

cnm çok teşekkür ederim bişi daha sorabilirmiyim bu soğan kaynatılacakmı demlenicekmi CADIARZU

gecen ay benim eltim dogum yaptı hatahanede yanında ben kaldım yantarafa dogum icin başka bayan geldi kayınvaldesi sogan cücügümüz geliyor diye sevinerek akrabalarına haber veriyordu bizim baktıgımızı farkedince dogum yapmaya gelen arkadaş anlatmaya başladı görümcesi sogan suyunun yüzdeki sivilcelere iyi geldigini söylemiş oda denemiş ama o ay hamile kalmış daha sonra tvde ibrahim saracoglunu dinlemiş sogan suyunun hamile kalmaya yardımcı oldugunu duymuş ondan sonra bebegini sogan cücüğü diye sevmeye başlamışlar size umut olsun diye yazdım

X