kızlar adetten sonra hemen ilişkiye girip hamile kalanınız var mı??

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlar bunu merak ediyorum..biz geçen ay çok çalıştık acaba hemen başlamadığımızdan mı olmadı anlamıyorum..cevap veririseniz sevinirim şekerler..çalışmalara devam incir de yicem eşime de keçiboynuzu pekmezi yediriyom her gün bakalım bu ay ne olacak..varsa önerileriniz bekliyorum..sevgiler

kızlar bunu merak ediyorum..biz geçen ay çok çalıştık acaba hemen başlamadığımızdan mı olmadı anlamıyorum..cevap veririseniz sevinirim şekerler..çalışmalara devam incir de yicem eşime de keçiboynuzu pekmezi yediriyom her gün bakalım bu ay ne olacak..varsa önerileriniz bekliyorum..sevgiler

canım geçmişini okudum mart ayından beri bebek istiyormuşsunuz 8 ay olmuş. bence fazla beklemeden eşin ile beraber doktora görünün. bir sorun yoksa ovulasyon testi falan kullan ya da en iyisi doktora yumurta takibi yaptır. her ay neler yaşadığını tahmin edebiliyorum. her ay regli beklemek ilaç kullanmamak vs. bizde eşim ile 9 ay denedik olmadı herkes bekle olur dedi. önceleri hep ben doktora gittim eşime konduramadım. sonra eşimde problem çıktı. şimdi tüp bebek deniycez. allah kimseye göstermesin. maddi ve manevi yıpranıyosunuz. amacım moralini bozmak değil sakın yanlış anlama. ama sana da eşine de yazık her ay her ay aynı senaryo. kendini işine evliliğine bile veremezsin. canım umarım bebişin seni hiç bekletmez. gelecek ay kapını çalar. allah yar ve yardımcın olsun canımmm...

Son düzenleme:
bencede eger sekiz ay denediyseniz bir jinekolaga gorunun hic panik yapmayin bu tavsiyeye sadece yumurtlama gunlerinizi doktor kontrolunde belirleyip birkac ayda oyle denemiz size mujdenizi getirebilir. benim tavsiyem su: diyelimki 29 gunde bir regle oluyorsunuz 29_14=15. gun civari siz yumurtluyorsunuzdur reglenin birinci gunu 1 diye sayiyoruz, belki de biliyorsunuz ama yaziyorum ayrintili yinede. regle oldgunuz gunden sayin ve bence 13. gunune denk gelicek sekilde doktora gidin, doktor bakar yumurtaniz ne kadar gelismis tahmini ne zaman yumurtlama gununuz soyler bir de oyle deneyin birkac ay. 30 gunde adet oluyorsaniz 30_14=16. gun yumurtlamadir tahmini tabii, 14. gunu gidin doktora derim 28gunde birse de 12. gunu gitmek faydali olabilir.
sorunuza gelince de evet regleden sonra hemen yumurtlamanizda oluyor olabilir ama dusuk ihtimal, anlamanin en guzel yolu doktora bir kac kez farkli zamanlarda gitmek ve ovulasyon testleri kullanmak.

kızlar teşekkür ederim..bakalım 1-2 ay dha deneyip gitmeyi düşünüyoruz zaten..smear testimde ve yumurtalıklarımda bişey çıkmadı enfeksiyon vardı tedavi oldum..bakalımm galiba stres yapıyoruz..saolun canlarım ilginiz içinn..haberdar edicem sizleri..çok çok öpüyorum

tuğbacım bence hiç beklemden dr. git ben 7 ay olmuştu gimiştim dr. 5 ay daha denyin olmazsa gelin demişti bizde ona güvendik abnada yumrutalıkların temiz demişti problemin yok olur stres yapma dedi sonra ben herşeyi ararştırır oldum ve kendime pko(polikistik over)tanısını koydum çünkü belirtielr vardı dr. gittim dedim şüphelerim var felan sonra baktı ult.aa evet dedi polikistik over görüntüsü var dedi yumurtalıkların çok temiz diyende kendisiydi.2 a kloemn kullandım bu ay rahim filmi çektirip aşılamaya başlıycam nasipse.bencehiç zaman kaybetme ve dr. git bide benden tavsiye 1 ıl oldu de korunmayalı bırakalı.demezsen biçoğu 1 yıl dolmadan bakmıyoruz diyolar.onun için sağlama al cnm.marım ahyrlı haberlerini alırızz

X